Misiu ma zrobione ogloszenie w "Moj Pies ". Powinno sie ukazac w marcowym numerze.
Rotek, prosze nie bij ale zmienilam tresc ogloszenia. Twoje bylo piekne ale za dlugie, musialam zrobic podobne do Ogloszenia Ramzesa zeby nie bylo "cyrku" z doplacaniem .
Ogonku,bedziesz slawna,dalam to zdjecie z Toba :)