Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. [quote name='Klaudus__']Jak któryś z nas przy Nim siedzi to jest spokojny. Poza tym garnie się do psów i kotów :) I nie brudzi w domu...[/QUOTE] To domowy psiak ktory lubi towarzystwo, moze nawet byl z kotami . Trzeba szukac domowego DT ,co o tym myslisz ? Klaudus, czy doszla moja ostatnia wplata 70 zl na Bilona ?
  2. To straszne, on teskni biedaczek. Faktycznie trzeba by mu znalezc domowe DT-tam by zapomnial o przeszlosci .
  3. [quote name='Wet-siostra']Zima jest piękna,pod warunkiem że patrzy się na nią z ciepłego domku. ;-)[/QUOTE] Podpisuje sie pod tym rekami i nogami:evil_lol:
  4. Biedny maluszek, wszystkie znalazly domki a ona nie :( Dobrze ze jest z mamusia ,to jej weselej .
  5. [quote name='marlenka']Niesety Pani ma małe dzieci , a wiecie troche strach go dac do dzieciaków . Nie daj boże jak udziabie któreś w rękę i co potem . Tuptusiu dlaczego ty mordko mała jestes taki niedobry , juz dawno by miał domek żeby nie to jego zachowanie ...[/QUOTE] On musi przejsc szkolenie, czy Jamor nie moglby troche go pouczyc jak sie zachowac. On nigdy nie byl niczego uczony to skad ma wiedziec co wolno a co nie . Do dzieci to on sie nie nadaje.
  6. [quote name='TERESA BORCZ']A skad jest ten lazik? Moze sie pozyczy kontenerek jak blisko?[/QUOTE] Lazik jest wielkosci baseta ale wiecej szczegolow narazie nie znam. Czekam na odpowiedz. Do piatku jeszcze czas wiec sie nie martwie.
  7. [quote name='marlenka']Niesety tak , siła wyższa jeszcze nie zapoznałam ich z Elvisem a nawet jak się zpaoznają to się boje ze któraś "krowa go nadepnie " i zrobi mu kuku i jeszcze 4 sztuki kocich osobników ale z tymi Wiwiś sobie radzi :)[/QUOTE] No to faktycznie niezle stadko. Musi byc zawsze weslolo z taka ferajna:loveu:
  8. Trzymam kciuki za panienki :)
  9. Tomek wie ze ma wiezc Rediego w piatek. Oprocz tego bedzie wiozl Lazika ,ktory jedzie do zuziM do Zgorzelca. Jaki jest Rudi w stosunku do innych psow ? Prosilam zeby Lazik byl w kontenerku ale narazie maja problemy ze znalezieniem .
  10. [quote name='marlenka']Narazie cisza :( zobaczymy może Pani jeszcze nie odczytała maila ....[/QUOTE] Moze zajeta w pracy . Tuptek bedzie OK nawet w mieszkaniu ale poniewaz on nigdy nie mial swojego ludzia to jest troche dziki i niewychowany. Pomimo ze jest u Jamora to dalej robi co chce i nie ma dyscypliny .
  11. To wspaniale ze Promyczek juz ma checi na zabawe. Pani Teresa to cudotworca ! ! !:loveu::loveu::loveu:
  12. A druga polowa na dworze ?
  13. Wiwisiek teraz taki elegancki ze az trudno pozac . Fotki CUDOWNE, fajne stadko. Mizianka dla Wiwisia i reszty :loveu: Cieszy sie maluszek ze 3kg kudlow starcil , no i wreszcie nozka nie boli :loveu:
  14. [quote name='Bjuta']Nie, jeszcze nie wiadomo czy się uda.[/QUOTE] Czy jest jakis problem ?
  15. Wreszcie ktos sie nim zainteresowal. Trzymam kciuki bo juz czas zeby Tuptek mial swoj domek. :)
  16. Ile szczeniorkow jeszcze jest w Schronisku ?
  17. Ale ma krolewskie poslanie. :) tak sie ciesze ze trafil na fajny domek :)
  18. Napewno im dobrze u zuzi. Brzuszki pelne to teraz musza pospac dziewczynki :)
  19. Aspen to prawdziwy chuligan.:shake::crazyeye: Co za gagatek :shake: Wspolczucia i zyczenia szybkiego zagojenia dla Wuja. :loveu:
  20. jak ona ma tyle ogloszen to napewno ja ktos wypatrzy :)
  21. [quote name='obraczus87']Łatusiu misiu do góry ;) Miejmy nadzieję, że lada chwila bedziesz miec domek :)[/QUOTE] jemu sie nie spieszy, gdzie mu bedzie lepiej jak u Donki :) :) :)
  22. Oficjalnie wszyscy maja dosc tej zimy:angryy::angryy::angryy: Dobrze ze jest zainteresowanie Znajdusiem. :loveu:
  23. [quote name='rotek_']no aria zrobiła takie wrażenie ze w końcu jej nie wzieli zbyt żywiołowa [/QUOTE] No to Aria sie popisala, nie ma co ?!!!
×
×
  • Create New...