-
Posts
25305 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ingrid44
-
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']No i jak leci ??[/QUOTE] Jakos idzie, powoli narazie . Potrzeba DT dla psiakow, duzo malych musi siedziec na lancuchu :( :( :( -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Jestem i ja. Prosze mnie zapisac na stale deklaracje - 20zl. Czy juz wiadomo kiedy Henius wychodzi ze Shronu ? -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='malva']zapisuję sobie[/QUOTE] Witamy na watku :) -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='goosya']też pomogę...dziewczyny wolą karmę czy pieniądze? czy karmę- jakąś konkretną? i na jaki adres?[/QUOTE] Karma jest bardzo potrzebna. Jakakolwiek w wersji Light, niskokaloryczna-wiekszosc psiakow jest upasiona z powodu kiepsiego jedzenia. Adres juz pisze na PW. Ogromnie dziekujemy.:loveu: -
Dobranoc Kubusiu :)
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Ingrid44 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Tyle Pieknych porzuconych psiakow :( :( :( -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='efka']dzieki, otrzymałam DT moge dac dla jakiegos nieszczśnika, ale..... jestem z Dolnego Slaska wiec ???[/QUOTE] Jestes CUDOWNA, a co juz Ci sie nudzi bez Znajdusia ? :) -
Ogromnie CI DZIEKUJEMY :) :) :):loveu::loveu::loveu:
-
Ogromnie CI DZIEKUJEMY :) :) :):loveu::loveu::loveu:
-
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='Plicha']Zaznaczam wątek, postaram się pomóc z karmą, poproszę o dane na PW. Ile kg karmy potrzeba miesięcznie mniej więcej?[/QUOTE] Pinkmoon- Plicha tez potrzebuje adres . Efka- Wielkie Dzieki za przybycie i chec pomocy :loveu: -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Ingrid44 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
[quote name='_ogonek_']No i totalny fenomen: [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_fDvlKxLfQDA/S4Ln34paCjI/AAAAAAAAB1g/Zh35bgyafxY/DSC_0281.JPG[/IMG] Kto zgadnie - co to za psiak? Dla zwycięzcy nagroda - streszczenie tego niesamowitego przełomu i buziak od psiaka ;) [/CENTER][/QUOTE] Ja wiem ! To Rudzik, "agresor " ktory bal sie wszystkich i wszystkiego :) -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[B]Prosze czestowac sie Banerkiem - jest na 4 stronie .:loveu:[/B] To mi troche przypomina Szydlowiec- tam chyba wszystkie psiaki zanalzly DT i tego tutaj TRZEBA . Selenga- WIELKIE DZIEKI za Banerki :loveu: -
Łazik-Wili - cudny kudłacz - już w swoim domku w Belgii
Ingrid44 replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Przepraszam za offa ale SYTUACJA BARDZO KRYTYCZNA (nastepny Szydlowiec ) -[B] 20 psow i 30kotow bez srodkow do[/B] [B]zycia, potrzebujacych pomocy Weta.[/B] [B]Potrzebna jest Karma, sloma, obroze, smycze, miski i obecnosc na watku. Prosimy o jakakolwiek pomoc ![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=180462&goto=newpost[/URL] -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='pinkmoon']Jesteście wielkie! :) Rozumiem że ja już adresu nie muszę nikomu wysyłać bo Ingrid podała, tak? Pewnie dzisiaj wieczorem Fiks wklei zdjęcia - dziewczyny miały dzisiaj jechać ogarnąć kolejny zapsiony parking gdzie też cudeńka czekają...[/QUOTE] Wiem ze nie mialyscie dzisiaj czasu to staralam sie pomoc. Czy dostalas Pw odemnie w sprawie zmiany Tytulu ? To jest prawie taka sama sytuacja jak w SZYDLOWCU. Ten psiak z nuzyca potrzebuje DT na cito i pomoc weta ! -
[quote name='marlenka']Nic a nic :( Zaraz się wezme za robienie nowych ogłoszeń to może się coś ruszy .[/QUOTE] Pomagam Ci myslami bo tylko tyle moge :)
-
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Dziękuję bardzo za zaproszenie na wątek! Przeczytam go później, ale na 100%[/QUOTE] Bjutko, dziekuje za przybycie :) :) :)