Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. [quote name='Szarotka']No i jak leci ??[/QUOTE] Jakos idzie, powoli narazie . Potrzeba DT dla psiakow, duzo malych musi siedziec na lancuchu :( :( :(
  2. Jestem i ja. Prosze mnie zapisac na stale deklaracje - 20zl. Czy juz wiadomo kiedy Henius wychodzi ze Shronu ?
  3. [quote name='malva']zapisuję sobie[/QUOTE] Witamy na watku :)
  4. [quote name='goosya']też pomogę...dziewczyny wolą karmę czy pieniądze? czy karmę- jakąś konkretną? i na jaki adres?[/QUOTE] Karma jest bardzo potrzebna. Jakakolwiek w wersji Light, niskokaloryczna-wiekszosc psiakow jest upasiona z powodu kiepsiego jedzenia. Adres juz pisze na PW. Ogromnie dziekujemy.:loveu:
  5. [quote name='obraczus87']dokładnie tak :) dzisiaj rano wplywów na konto Fundacyjne bylo około 600zł :)[/QUOTE] To dobrze, bo lepiej miec wiecej niz mniej, pozatym chyba bedzie potrzebne jakies domowe DT po operacji ?
  6. Skarpeta Budryska powoli sie napelnia : ) :) :)
  7. Swietne fotki - Jak zawsze :) Uroczy sczeniorek.
  8. Dobranoc Kubusiu :)
  9. Uwielbiam czytac relacje Pani Teresy o Promyczku. On jest niesamowity- nawet wisnie mu smkuja :) Ciesze sie ogromnie ze jest taka wielka poprawa.
  10. Tyle Pieknych porzuconych psiakow :( :( :(
  11. [quote name='Szarotka']Pieski na pierwsza :):) myslcie o dobrym tytule\.[/QUOTE] Nowy Alarmujacy tytul to podstawa .
  12. [quote name='efka']dzieki, otrzymałam DT moge dac dla jakiegos nieszczśnika, ale..... jestem z Dolnego Slaska wiec ???[/QUOTE] Jestes CUDOWNA, a co juz Ci sie nudzi bez Znajdusia ? :)
  13. [quote name='pati_zabrze']Na ten piątek ;)[/QUOTE] To Cudownie :) :) :)
  14. Ogromnie CI DZIEKUJEMY :) :) :):loveu::loveu::loveu:
  15. Ogromnie CI DZIEKUJEMY :) :) :):loveu::loveu::loveu:
  16. [quote name='Plicha']Zaznaczam wątek, postaram się pomóc z karmą, poproszę o dane na PW. Ile kg karmy potrzeba miesięcznie mniej więcej?[/QUOTE] Pinkmoon- Plicha tez potrzebuje adres . Efka- Wielkie Dzieki za przybycie i chec pomocy :loveu:
  17. Na kiedy jest zaplanowana podroz Przystojniaka ?
  18. [quote name='_ogonek_']No i totalny fenomen: [CENTER][IMG]http://lh4.ggpht.com/_fDvlKxLfQDA/S4Ln34paCjI/AAAAAAAAB1g/Zh35bgyafxY/DSC_0281.JPG[/IMG] Kto zgadnie - co to za psiak? Dla zwycięzcy nagroda - streszczenie tego niesamowitego przełomu i buziak od psiaka ;) [/CENTER][/QUOTE] Ja wiem ! To Rudzik, "agresor " ktory bal sie wszystkich i wszystkiego :)
  19. [B]Prosze czestowac sie Banerkiem - jest na 4 stronie .:loveu:[/B] To mi troche przypomina Szydlowiec- tam chyba wszystkie psiaki zanalzly DT i tego tutaj TRZEBA . Selenga- WIELKIE DZIEKI za Banerki :loveu:
  20. Ale NIESPODZIANKA:crazyeye::crazyeye::crazyeye: Ciesze sie ze Dozi tak dobrze trafila :loveu: Pani napewno sie nie obrazi ze dalas jej zdjecie z Dozi bo wyglada super.
  21. Przepraszam za offa ale SYTUACJA BARDZO KRYTYCZNA (nastepny Szydlowiec ) -[B] 20 psow i 30kotow bez srodkow do[/B] [B]zycia, potrzebujacych pomocy Weta.[/B] [B]Potrzebna jest Karma, sloma, obroze, smycze, miski i obecnosc na watku. Prosimy o jakakolwiek pomoc ![/B] [URL]http://www.dogomania.pl/showthread.php?t=180462&goto=newpost[/URL]
  22. [quote name='pinkmoon']Jesteście wielkie! :) Rozumiem że ja już adresu nie muszę nikomu wysyłać bo Ingrid podała, tak? Pewnie dzisiaj wieczorem Fiks wklei zdjęcia - dziewczyny miały dzisiaj jechać ogarnąć kolejny zapsiony parking gdzie też cudeńka czekają...[/QUOTE] Wiem ze nie mialyscie dzisiaj czasu to staralam sie pomoc. Czy dostalas Pw odemnie w sprawie zmiany Tytulu ? To jest prawie taka sama sytuacja jak w SZYDLOWCU. Ten psiak z nuzyca potrzebuje DT na cito i pomoc weta !
  23. [quote name='marlenka']Nic a nic :( Zaraz się wezme za robienie nowych ogłoszeń to może się coś ruszy .[/QUOTE] Pomagam Ci myslami bo tylko tyle moge :)
  24. [quote name='Bjuta']Dziękuję bardzo za zaproszenie na wątek! Przeczytam go później, ale na 100%[/QUOTE] Bjutko, dziekuje za przybycie :) :) :)
×
×
  • Create New...