-
Posts
25305 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ingrid44
-
Nie wiem czy Staszek potrzebuje kastracje ( nie doczytalam na watku) ale na wszelki wypadek pisze: [B]Stowarzyszenie ARKA[/B] [B]organizuje w marcu akcje pt" Marzec 2010 Miesiacem Sterylizacji Zwierzat". Wiele Klinik bierze tylko 120 zl lub mniej. [/B] [B]Oto link[/B] ; [URL]http://arka.strefa.pl/Akcja-2010/akcja_sterylizacji_2010.html[/URL]
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Ingrid44 replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
Stowarzyszenie ARKA oglosilo akcje pt" [B]Marzec 2010 Miesiacem Sterylizacji Zwierzat "[/B] Duza ilosc Klinik bierze w niej udzial i [B]koszt jest 120 zl lub mniej.[/B] Oto link : [URL]http://arka.strefa.pl/Akcja-2010/akcja_sterylizacji_2010.html[/URL] -
Oszukany przez los dostał nową szansę! Ukochany Falki już w DS!!!
Ingrid44 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
NO co z ta adopcja ? My tu z Wiwi czekamy i czekamy na wiadomosci:mad::mad::mad: -
Potrącony przez samochód Burek!Wrócił do DOMU:):)
Ingrid44 replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
I jeszcze raz w gore :) -
[quote name='marlenka']Myslę ze w sobotę pójdę do Tuptusia i zabiorę go na spacerek :) Musze tylko się z jamorem umówić .[/QUOTE] Widze ze nie znalazl sie nikt do spacerkow z Tuptusiem :( Marlenka, jak by cie sie udalo to by bylo WSPANIALE !
-
Rudolf brązowo nosy, kochana sierotka dla twojego dzieciątka.
Ingrid44 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Przystojniaku w gore :loveu::loveu::loveu: -
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Ingrid44 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Ogonku, dziekuje za propozycje przyjazdu ale troche za daleko. Jak wynajda maszyne do teleportu to zapisuje sie pierwsza na taka podroz i to prosto do Uciechowa. :) Watek lepiej zaloz Ty, bo mnie to zajmie kilka dni i pewnie cos poknoce. Ty masz juz w tym doswiadczenie. :) A pieska mozna zawac Trufcio (od Trufla). Wydaje mi sie ze pasuje do niego. Moj Dog ma 3 lata i tez siusia jak szczeniak -duze psy tak robia. -
Zapomnialam zapytac o nr konta. Poprosze na PW :)
-
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Potrzebne wiele DT, moze zaczac zbierac pieniadze i chociaz te najbardziej potrzebujace powsadzac w DT? -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
Przypominam : [B]Potrzebne jest WSZYSTKO[/B], ale przede wszystkim: -[B]karma[/B] dla psów i kotów (dla psów najlepiej jakaś light, bo z racji zerowej ilości ruchu i karmienia kiepskiej jakości jedzeniem, większość jest strasznie upasiona) -[B]słoma[/B] do ocieplania bud -[B]miski[/B] na jedzenie -[B]obroże, smycze[/B] -[B]środki czystości[/B] do sprzątania pomieszczeń z kotami, do tego chociaż jeden mop, miotły, plastikowe wiadra, grabie, łopata -dla kotów [B]kuwety i żwirek[/B] -akcesoria pielęgnacyjne, szczotki, grzebienie dla psów -posłania albo budki dla kotów -to już życzenie cudu, ale może[B] domy tymczasowe[/B] - chociaż na tydzień, kilka dni po zabiegu, by umieszczać tam suki po sterylkach Błagamy o pomoc, [B]nawet zamówienie 5-kg worka z karmą będzie na wagę złota[/B]. Każda jedna smycz, miska, zabawka dla psiaków, kilogram karmy, to bezcenna pomoc której te psy rozpaczliwie potrzebują -
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
Ingrid44 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Kastracja powinna pomoc . :lol: -
Szarotka dzieki za link do watku. Alez to sliczny piesek. Deklaruje jednorazowo - 20zl. :)
-
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[B]Przypominam ze Selenga zrobila wspaniale BANERKI - prosze sie czestowac. Sa na 4 stronie :)[/B] -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Ja moge jutro troche polazic po watkach i wyslac do znajomych. Narazie promuje Groszka i Henia :):)[/QUOTE] Bylabym Ci ogromnie wdzieczna:loveu: -
Osiągneliśmy już punkt krytyczny. Potrzebna KAŻDA Twoja pomoc!
Ingrid44 replied to pinkmoon's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Hm z Dt nie jest tak latwo. A bedziecie psy oglaszac ?? moze by sie jakies ds trafilo.[/QUOTE] Dziewczyny juz robia ogloszenia to zobaczymy co z tego wyjdzie. -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Tak Henio wyglada jak trzy cwierci do smierci :(:( Napewno trzeba bedzie go od razu do weta wziac.[/QUOTE] To trzeba jeszcze zbierac kase na weta :( -
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Szarotka']Z tego co wiem, to Henio wychodzi w ten czwartek. :):) Wielkie dzieki za deklaracje :):)[/QUOTE] Czwartek to juz jutro. SUPER, bardzo sie ciesze bo wyglada na straszna bide :(