[quote name='Jaaga']U nas co roku jest ta akcja i wielu mieszkańców Śląska z niej korzysta. Informacje są umieszczane w gabinetach duzo wcześniej. Akcja jest na tyle popularna, że trudno umówić się na terminy, bo wszystkie pozajmowane.[/QUOTE]
To Super ze na Slasku tak jest, w wielu rejonach Polski nikt nic nie wie :(