Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Tyle pieknie napisanych ogloszen - domki napewno sie znajda :)
  2. Kubusiu pokazuj slodkie pysio :)
  3. Czekamy na zdjecia i wiadomosci .
  4. [quote name='Szarotka']Hm.........dalej czekam na Jamora:):) Jamor zyjesz ???????????????[/QUOTE] ja tez czekam !
  5. Czy Latus juz zdrowy ?
  6. [quote name='ingrid44'][b]cioteczki i wujaszkowie -smiertelnie chory maluszek prosi o pomoc. [/b] [b]nie zostawiajmy ulv z dlugiem i chorym malenstwem :([/b][/quote] :( :( :( :( :(
  7. Biedak siedzi w tej plastikowej misce i nawet kocyka nie ma :( :(
  8. Ttak sie ciesze ze Metro ma fajny domek :)
  9. Prosze nie odpowiadajcie na zaczepki taghar bo z tego co widze to lazi po wszystkich watkach szukacjac zaczepki. Wypisuje same negatywnosci nie czytajac nawet watkow.
  10. O widze ze Taghar i tutaj maci. Jak zobacze wiecej takich postow to napisze do moderatora zeby ja/jego zbanowali. Widac nie ma co robic tylko lazi po watkach szukacac zaczepki . NIE ODPOWIADAJCIE NA ZACZEPKI TAGHAR !
  11. [B]Cioteczki i Wujaszkowie -smiertelnie chory maluszek prosi o pomoc. [/B] [B]Nie zostawiajmy Ulv z dlugiem i chorym malenstwem :([/B]
  12. [B]Pieski i Kotki z Leborka prosza o pomoc ! ! !:Help_2::Help_2::Help_2::Help_2:[/B]
  13. Oj to niedobrze ze przestali sie odzywac. Ja dopiero wczoraj kupilam MP - to dopiero poczatek miesiaca. Wierze ze ktos zadzwoni albo Panstwo sie odezwa.
  14. Dzieki Wiwi bede ogladac a moze Ogonek jakies nowe zrobi .
  15. Parowka w gore :)
  16. No to SUPER , wreszcie Sofijka bedzie miala domek :) :) :)
  17. Biedny maluszek. Mam wielka nadzieje ze mu sie poprawi. Jak moja psinka zostala zabrana od mamy i rodzenstwa i strasznie plakal to poradzono mi zeby kupic termofor dla dzieci z pokryciem misia pluszowego (nie wiem czy jest cos takiego w Polsce) . Nalalam tam cieplej wody, maluszek sie przytulil do misia i od tej pory spal spokojnie. Brakowalo mu ciepla rodzenstwa i futra.
  18. [b]groszek prosi o grosika ! ! ![/b]
  19. ZAdzwon jak mozesz bo ostatnio zupelnie zniknela z Dogo. Mam nadzieje ze u niej wszystko OK .
  20. ZAdzwon jak mozesz bo ostatnio zupelnie zniknela z Dogo. Mam nadzieje ze u niej wszystko OK .
  21. [quote name='Wiwi']qrcze, aż chyba zaraz zadzwonię do Sylwii, bo cisza taka...[/QUOTE] Zadzwon jak mozesz bo ostatnio zupelnie zniknela z Dogo. Mam nadzieje ze z nia wszystko OK .
×
×
  • Create New...