Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Szarotka , dzieki za zainteresowanie Psinka. Tak mi go zal :( :( :( Trzeba koniecznie szukac DT albo DS ! ! !
  2. Tuptus nie nadaje sie chyba jeszcze do zadnej adopcji ani krajowej ani zagranicznej. On potrzebuje socjalizacji. Ja sie boje ze nawet jak go ktos adoptuje a on ugryzie np dziecko to albo zostanie oddany do Schronu albo go uspia. I wtedy wszystko co robilismy dla Tuptusia pojdzie na marne. Dobrze by bylo gdyby Jamor cos napisal o Tuptusiu ale na powaznie bo przeciez nikt tam nie jezdzi i my nic nie wiemy.
  3. Dzieki za info Poker, dobrze ze juz wszystko w porzadku.
  4. Cioteczki poczytajcie jaka piekna i wzruszajaca histora dwoch pieskow: [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=936060945[/URL]
  5. Cioteczki zobaczcie jaka Wzruszajaca i piekna historia dwoch pieskow:[URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=936060945[/URL]
  6. [quote name='anawa']To i ja się ujawnie a Henio niech sobie poczyta wzruszającą historię [URL]http://www.allegro.pl/show_item.php?item=936060945[/URL][/QUOTE] Niesamowita historia . Ogromnie wzruszajaca.
  7. Juz podaje na PW :) WIELKIE DZIEKI !
  8. Lucky to juz starszy pan wiec jeden jest dobry dzien a jeden troszke gorszy-tak samo jak u starszych ludzi.
  9. [quote name='KrystynaS']Czytałam sobie po cichu o Heniu, no ale pora się ujawnić. Witajcie!!!! :lol: Może na początek poproszę o nr. konta i dane do przelewu (z adresem). Będzie to wpłata jednorazowa. No i mam zamiar zaglądać tu o odwiedzać Henryka :lol:[/QUOTE] Witamy, Witamy ! Jeszcze jedna Dobra Duszyczka chce pomuc Heniusiowi :multi::multi::multi:
  10. [B]Potrzebne jest WSZYSTKO[/B], ale przede wszystkim: -[B]karma[/B] dla psów i kotów (dla psów najlepiej jakaś light, bo z racji zerowej ilości ruchu i karmienia kiepskiej jakości jedzeniem, większość jest strasznie upasiona) -[B]słoma[/B] do ocieplania bud -[B]miski[/B] na jedzenie -[B]obroże, smycze[/B] -[B]środki czystości[/B] do sprzątania pomieszczeń z kotami, do tego chociaż jeden mop, miotły, plastikowe wiadra, grabie, łopata -dla kotów [B]kuwety i żwirek[/B] -akcesoria pielęgnacyjne, szczotki, grzebienie dla psów -posłania albo budki dla kotów -to już życzenie cudu, ale może[B] domy tymczasowe[/B] - chociaż na tydzień, kilka dni po zabiegu, by umieszczać tam suki po sterylkach Błagamy o pomoc, [B]nawet zamówienie 5-kg worka z karmą będzie na wagę złota[/B]. Każda jedna smycz, miska, zabawka dla psiaków, kilogram karmy, to bezcenna pomoc której te psy rozpaczliwie potrzebują.
  11. Co z Falkiem ? Noe moge doprosic sie zadnych wiadomosci :(
  12. Jak sie Heniusa wykapie i odkarmi to bedzie z niego piekny chlopak :)
  13. GochaT mysli i mysli............ :) :) :)
  14. Szarotka, tak jest w wielu "Schroniskach " - miasto i gminy oddaja psy do Schronow i paca srednio 900zl za psa , czasami nawet 2000zl. A Schron pocichutku psy zabija i w taki sposob bez adopcji jest miejsce na nowe psy. I tak interes sie kreci. I ktos nabija sobie konto w banku. jak ktos z glowa sie tym nie zajmie to tak bedzie latami. Czytalam wiele o pseudoschroniskach gdzie bylo norma zabijanie i zakopywanie psow zeby zrobic miejsce na wiecej. To jest ABSOLUTNIE STRASZNE ! ! !
  15. Ja wyslalam Karme Arion - ciesze sie ze doszlo. Niech bedzie pieskom na zdrowie:)
  16. Heniowi udalo sie wyrwac z tego Obozu Zaglady a ile tam jeszcze bid siedzi -pogryzionych , poranionych, bez jedzenia a nawet budy :( :shake::-( Krew mnie zalewa ze zlosci ze takie miejsce jeszcze funkconuje:angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::angryy::angryy::angryy:
  17. [quote name='wiwi']helołł? Co to zapomniano o nas? ;)[/quote] zapomniano ! :(
  18. Ja prosze i prosze i NIC. Wiem ze rotek teraz bardzo zajeta bo duzo pieskow w Schronisku ale bez dobrych zdjec nie ma sensu robic ogloszenie :(
  19. O Boooooze, trzeba szukac DT albo DS na cito . Biedna psinka- on to chyba robi z rozpaczy , strachu :( :( :( Potrzeba wiecej cioteczek na wateku. Ja dzisiaj nie mam czasu ale moze ktos ma i poofuje na watkach. Dobrze by bylo przeniesc watek na Ogolny - wiecej ludzi by sie zainteresowalo .
  20. [B]:Help_2:Pieski z Leborka PROSZA O POMOC ! ! !:Help_2::Help_2::Help_2:[/B]
  21. [quote name='ulvhedinn']Nie najgorzej, chociaż wolałabym, żeby miał większy apetyt....[/QUOTE] Ufff, no to kamien z serca. Ciesze sie ze jest lepiej. Pewnie mu teraz bardzo smutno bez braciszkow :(
  22. A ja dalej nie moge zobaczyc bo mieszkam za oceanem i TV Polska zablokowala ze wzgledow prawnych . Buuuuuuu:placz::placz::placz:
×
×
  • Create New...