[quote name='Szarotka']Przeczytalam streszczenia i czuje sie pominieta :):) to ja tu w nocy na posterunku
a nie widze w streszczeniu swojego wizerunku :):)
Gdzie sa moje kielki, moja margaryna
cos sie tu nie dobrze robic zaczyna
O jednych sie pisze, drugich sie pomija
Ten watek w zlym kierunku sie chyba rozwija:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE]
Umarlam ze smiechu :roflt::roflt::roflt: