Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Cioteczki Kupcie cegielke na Malutka Bardzo Chora Sunie. Sunieczka jest zupelnie lysa z powodu nuzycy :(:-(:-(:-(:-(:placz::placz::placz: Szokujacy widok ! ! ! [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  2. [quote name='zuzka']Niestety Twoja wpłata nie doszła . Kiedy wpłaciłaś i jak przelewem czy przekazem pocztowym ?[/QUOTE] Wysyla za mnie kolezanka z Wroclawia przelewem bo jestem sasiadka Szarotki i tylko wtaki sposob moge wysylac pieniazki. Mowila ze wyslala przedwczoraj .
  3. [quote name='Wunia']Wiecie co ... oglądałam właśnie pogodę w TVN, no i co widziałam, zimowy "łikend", śnieg i śnieg i śnieg ... :( Ale ja mam swoją teorię. Dzisiaj nawet już ją wypowiedziałam Cioci mmd, mianowicie ta długa zima jest przeze mnie ... tak ... tak ... a wiecie dlaczego? A chcecie wiedzieć?[/QUOTE] No jasne ze chcemy wiedziec ! ! !:lol:
  4. [B]Cioteczki, Malenki Moto Prosi o Deklaracje ! ! ![/B]
  5. Wiwi ostatnio udalo sie kupic jakos po 15-tym.
  6. Dziekuje Bjutko za zainteresowanie Tuptusiem :)
  7. Ja widze ze tutaj to totalna rozpusta sie szerzy:evil_lol::evil_lol::evil_lol: A cos mocniejszego to postawia na stol czy tylko te nalesniki beda ?:drink1:
  8. Bedzie dobrze, Niunia jest pod wspaniala opieka :):loveu:
  9. Co u Groszka ? Dalej z abazurem na glowie ? :)
  10. Siedze jak na szpilkach, czy juz cos wiadomo ?
  11. Czy doszla juz wplata odemnie ? Powinno byc 60zl :)
  12. To prawda ze to najbardziej rozrywkowy watek na Dogo:cool3::cool3::cool3: wydawalo mi sie ze Cioteczki mialy siedziec i medytowac nad poprawa pogody :lol:
  13. jak lapki Szmegesia ?
  14. Tak , kastracja bardzo wazna !
  15. Cioteczki rozsylajcie watek bo ciagle strasznie malo Stalych Deklaracji. :( :( :(
  16. Mialo byc dzisiaj o filmch a na nalesniki zeszlo.Ja nie moge czytac tego watku bo mi slinka leci na klawiature i ciezko pisac :evil_lol:. Dogo dzisiaj znowu chodzi jak mucha w smole:angryy::angryy::angryy:
  17. To swietnie ze jest domowy Dt dla Sary. I sobota juz blisko :) :) :)
  18. marlenka, ta nowa werscja jest wlasnie to o czym myslalam. Jest bazarek ogloszeniowy- 74 strony za 10 zl i myslalam zeby go podac tylko nowe zdjecia potrzebne. Wiadomosc na Pw otrzymalam i mam nadzieje ze pogoda dopisze zeby te zdjecia zrobic. Bardzo Ci dziekuje:loveu:
  19. Witamy Pana Kubusia :)
  20. No i znowu sama do siebie gadam bo wszyscy poszli spac.:candle::candle::candle: Zreszta dzienna zmiana powinna zaraz sie pojawic, wiec Dobranoc:sleep2:
  21. Skarbus z nuzyca najpilniej potrzebuje DT, ciezko wyleczyc jak pies siedzi w budzie :(
  22. Niesamowite, nawet nie wyglada ze to ten sam piesek. Sliczny :)
  23. [quote name='Szarotka']Czy mozna zobaczyc tekst do Tuptusia ogloszen ????[/QUOTE] Tekst jest na 6 stronie, post nr.57. Jesli uwazasz ze trzeba cos zmienic to napisz co i w ogole swoje uwagi. Co dwie glowy to ,nie jedna ! :) :) :)
  24. [quote name='Szarotka']Alice in Wonderland - bajka dla dzieci to to nie jest, raczej taki drobny hororek .[/QUOTE] Widzialam reklame w TV i faktycznie nie polecalabym dla dzieci. Ja bylam na Avatar i strasznie mi sie podobalo. Jak ciotki wciagu dnia moga gadac o pierogach i wypiekach , to my na nocnej zmianie mozemy pogadac o filmach:cool3: A tak w ogole to czy myslicie cioteczki ze Gapcio jest podobny do pieskow z rasy LEONBERGER ? Mnie sie wydaje ze on duzo z nich ma .
  25. Ketuniu , wyslalm do Ciebie 400zl na Hotelik Tuptusia. Daj znac czy dostalas PW.
×
×
  • Create New...