[quote name='Wunia']Wiecie co ... oglądałam właśnie pogodę w TVN, no i co widziałam, zimowy "łikend", śnieg i śnieg i śnieg ... :(
Ale ja mam swoją teorię. Dzisiaj nawet już ją wypowiedziałam Cioci mmd, mianowicie ta długa zima jest przeze mnie ... tak ... tak ... a wiecie dlaczego? A chcecie wiedzieć?[/QUOTE]
No jasne ze chcemy wiedziec ! ! !:lol: