Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. U mnie Dogo nie dzialalo caly dzien a teraz ledwo lazi :(
  2. Ciesze sie ze Niunius juz bezpieczny u Jamora. Od wczoraj nie moglam wejsc na Dogo. Cholera juz dawno mnie wziela a teraz mnie krew zalewa bo zmiana strony trwa 5 minut .:angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad::mad: W kazdym razie meldujesie na nocna zmiane tak jak zawsze.:razz:
  3. Od Wczoraj nie moglam wejsc na Dogo:angryy::angryy::angryy: O Balbince nie zapomnialam, jak mozna o niej zapomniec- takie kochane malenstwo.:loveu::loveu: Sliczne fotki,widac poprawe. Pysio tylko do calowania :loveu::loveu::loveu:
  4. [B]Cioteczki i Wujaszkowie, Moto Prosi o DEKLARACJE ! ! ![/B] [B]NIE POZWOLCIE MU WROCIC DO SCHRONU ! ! ! :( :( :([/B]
  5. [B]Cioteczki i Wujaszkowie, Moto Prosi o DEKLARACJE ! ! ![/B] [B]NIE POZWOLCIE MU WROCIC DO SCHRONU ! ! ! :( :( :([/B]
  6. [B]Cioteczki i Wujaszkowie, Moto Prosi o DEKLARACJE ! ! ![/B] [B]NIE POZWOLCIE MU WROCIC DO SCHRONU ! ! ! :( :( :([/B]
  7. Ja jestem, melduje sie jak zawsze na nocnej zmianie. :lol: Doszlam do wniosku ze Cioteczki z tego wlasnie watku popsuly Dogomanie. Stanowczo za duzy ruch sie zrobil i serwery nie daly rady:evil_lol::evil_lol::evil_lol: Jakby sie kto pytal to wszystkiemu winna Wunia i Spolka :eviltong: Zycze powodzenia w "polowaniu " na Niuniusia ,szczesliwej i bezpiecznej drogi :loveu:
  8. Dobranoc Psiaki z Leborka, snijcie o kochajacych domkach :)
  9. Moze Pani Teresa sie odezwie i wezmie Balbinke.
  10. Nie wiem jak u was, ale u mnie Dogo ledwo lazi. Zmiana strony zabiera 5 minut. Niedlugo apopleksji dostane ! ! !:angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad: Niunius juz spakowany ? :):loveu:
  11. Ciesze sie ogromnie ze juz Niunia jest bezpieczna. Jaka ona grzeczna w samochodzie.:loveu: Na skore i siersc dobry jest olej z ryby- jakikolwiek i pieski bardzo lubia. Znika lupierz i siersc robi sie gesta i blyszczaca. Wyprobowalam to na moim Psinku, siersc ma podobna do Sary. No i vitaminy tez sie przydadza po pobycie w tym Pseudoschronie.:(:shake:
  12. Ciesze sie ogromnie ze juz Niunia jest bezpieczna. Jaka ona grzeczna w samochodzie.:loveu: Na skore i siersc dobry jest olej z ryby- jakikolwiek i pieski bardzo lubia. Znika lupierz i siersc robi sie gesta i blyszczaca. Wyprobowalam to na moim Psinku, siersc ma podobna do Sary. No i vitaminy tez sie przydadza po pobycie w tym Pseudoschronie.:(:shake:
  13. Jak sie czuje Malenka ? :)
  14. Wszystkiego Naj, Naj , Najlepszego z okazji imienin :tort::BIG::BIG::BIG:
  15. Probuje sie dobic do Heniusia od wczoraj ale Dogo calkiem padlo i Doopa blada :( Ciesze sie ze z nozka juz lepiej :)
  16. Co z lapkami Szmegusia ? Czy troche lepiej ? Dogo ledwo mi dziala, watek otwiera sie 5 minut (serio) a napisanie odpowiedzi nastepne 5 minut Koszmar :( :(
  17. Biedne psiaki, Zeby tylko domki szybko znlazly bo szkoda ich w Schronie :(
  18. Wiekszosc psiakow lubi klatki bo to ich taka prywatna" Nora" gdzie moga sie ukryc przed swiatem . Jak klaatka jest z drutu to dobrze ja nakryc kocem zeby bylo ciemno w srodku -pieski to lubia. Czuja sie bezpiecznie. Trzeba tez oswajac pieska z klatka bardzo powoli zeby sie nie zniechecil , wrzucic tam jakies przysmaki , zabawki itd
  19. Porozsylalm link do cegielkowego Allegro Balbinki gdzie sie dalo ale widze ze prawie nikt nie zagladnal :( :( :( i nie kupil cegielki :( :( Bardzo to smutne :( :( :(
  20. :angryy:Teraz dziala jakby chcialo a nie moglo . Wszystko zajmuje caaaaale wieki . Watek otwiera sie 5 minut:angryy::angryy::angryy::angryy::mad::mad::mad::mad:
  21. [quote name='Kinia1984']jestem i ja, pozniej poczytam.. tak na szybko zaproscie ciotki od jamnikow bo cos mi sie obilo o czy o jamnikach na łancuchach. Na pewno ciotka _Lara, jest watek jamniki w potrzebie i jamnicza skarpeta. Jesli juz to zrobione to przepraszam ze sie powtarzam..Bede myslec co jeszcze, postaram sie jakos pomoc..Chociaz sama tone...[/QUOTE] Czy ktos juz napisal Do _ Lary , nie chce wysylac jak juz zostalo zrobione .
  22. [quote name='Monika z Katowic']Więc my - trzymajmy się razem :) :) :)[/QUOTE] Swieta prawda! ! ! [B]Cioteczki MOTO prosi o deklaracje[/B]
  23. Bylam na warcie cala noc ale nie moglam wejsc na Dogo:angryy::angryy::angryy: Nawet o 5:30 "strona byla niedostepna" :mad: Cholera mnie niedlugo trafi przez to Dogo.:shake: Nawet na kawe sie spoznilam :-( bo nie dzialalo :mad: W kazdym razie bylam cala noc , niech nikt sobie nie pomysli ze uchylam sie od obowiazkow :lol:
×
×
  • Create New...