Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Owieczka ma racje , trzeba zamieszczac wszystkie wplaty na pierwszej stronie bo tak to nikt nic nie wie , ile potrzeba ile juz wplynelo ?
  2. Widze ze Gapciowi juz niewiele deklaracji brakuje. Super Cioteczki ! ! ! :)
  3. [quote name='salibinka']Tylko DOMU - tego prawdziwego i na zawsze - brakuje...[/QUOTE] Nie martw sie salibinko, czasami trzeba czasu zeby znalesc ten wlasciwy domek . Napewno sie znajdzie, duzo jest ludzi o wielkim sercu.
  4. [quote name='ulvhedinn']Coraz lepiej :) Jeszcze tylko dolecza kaszel.... można juz odetchnąć z ulgą. Energii i pomysłów ma tyle, że starczyłoby na stado szczeniąt, a to gania kota, a to ogryza wykładzinę, a to próbuje cioci Krze wyrwać zabawkę. Przy tym jest tak idiotycznie malutki, cały czas trzeba uważać pod nogi. Kra wymyśliła własny sposób na pacyfikacje młodego- delikatnie się na nim kładzie ;)[/QUOTE] Zazdroszcze takiej rozrywki. Uwielbiam takie szczeniorki w tym wieku. Wiem ze duzo pracy ale ile radochy :) :) :)
  5. Tuptus napewno bylby bardzo szczesliwy gdyby mial swojego czlowieka i swoje podworko :)
  6. [B]Cioteczki Motto potrzebuje POMOCY ! ! ![/B]
  7. [B]Potrzebne jest WSZYSTKO[/B], ale przede wszystkim: -[B]karma[/B] dla psów i kotów (dla psów najlepiej jakaś light, bo z racji zerowej ilości ruchu i karmienia kiepskiej jakości jedzeniem, większość jest strasznie upasiona) -[B]słoma[/B] do ocieplania bud -[B]miski[/B] na jedzenie -[B]obroże, smycze[/B] -[B]środki czystości[/B] do sprzątania pomieszczeń z kotami, do tego chociaż jeden mop, miotły, plastikowe wiadra, grabie, łopata -dla kotów [B]kuwety i żwirek[/B] -akcesoria pielęgnacyjne, szczotki, grzebienie dla psów -posłania albo budki dla kotów -to już życzenie cudu, ale może[B] domy tymczasowe[/B] - chociaż na tydzień, kilka dni po zabiegu, by umieszczać tam suki po sterylkach Błagamy o pomoc, [B]nawet zamówienie 5-kg worka z karmą będzie na wagę złota[/B]. Każda jedna smycz, miska, zabawka dla psiaków, kilogram karmy, to bezcenna pomoc której te psy rozpaczliwie potrzebują
  8. Dobranoc Groszku :)
  9. Gapcius juz niedlugo bedzie grzal doopke u Jamora :) :) :)
  10. A moze jakies obrazy dla dzieci- cos z bajek ?
  11. Cioteczki idzcie juz spac - widze ze zaczynamy pisac w obcych jezykach:evil_lol::evil_lol::cool3:
  12. Powinno byc w kwietniowym numerze. :)
  13. No to wszystkiego Najlepszego wszystkim Panom Bazylom :):loveu::loveu:
  14. Gdzie sie podzialy te wszystkie osoby z poczatku watku ? - straszny ruch byl na poczatku a teraz szkoda mowic :(
  15. Ja tez zaraz wezme banerek. bardzo ladny :)
  16. Oj to niedobrze. Trzeba oglaszac gdzie sie da i sciagnac wiecej osob na watek .
  17. No to swietnie- to sa dobre wiadomosci:multi: Na ladna siersc dobry jest olej z ryby i pieski bardzo lubia.:lol:
  18. Czy sa jakies wiesci kiedy Bazylek jedzie do DS ? Kicius -sliczny :)
  19. Tak jestem ale moze jeszcze jakies cioteczki tam zajrza. :)
  20. Rotek naprawde nie ma czasu, ledwo wyrabia z ogloszeniami i caly dzien siedzi w Schronisku , ktore ostatnio peka w szawach. Napiszcie do niej jesli ktos moze przejac watek - napewno sie zgodzi. Potem tylko do moda i sprawa zalatwiona.
  21. Ona jest przesliczna :) :) :)
  22. Serce mi peklo jak zobaczylam Malenka Balbinke na filmiku. Jak mozna zle traktowac taka malizne ? Ja nigdy nie zrozumiem ludzi :(
×
×
  • Create New...