Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Nowe zdjecia koniecznie potrzebne, wtedy jest wieksza szansa na domek .
  2. [quote name='Wiwi']dzisiaj dostałam zapytanie o Rockyego i aż trzy o Szalo! napisałam, że już w domku są, ale wyślę pomyślałam, że fajnie by było zrobić jeden plik z wszystkimi psami i wysyłać do ludzi, którzy odpisują na ogłoszenia, może a nuż się zakochają w innym :) trzeba kuć żelazo póki gorące.[/QUOTE] To jest swietny pomysl. A nawet jak nie caly plik to moze jakies podobne do tego ktorego chcieli adoptowac.
  3. [quote name='zuzka']Maganka 5 nie chce ogłaszać Groszka[/QUOTE] No to przepraszam :)
  4. Moze poczekajcie z ogloszeniami jak beda nowe zdjecia Groszka juz po fryzjerze bez tego klosza od lampy. :)
  5. Moze poczekajcie z ogloszeniami jak beda nowe zdjecia Groszka juz po fryzjerze bez tego klosza od lampy. :)
  6. Ciesze sie ze Martynka ma sie dobrze. :)
  7. [quote name='efka']przepraszam za opóźninie , przyrzekam poprawę !!! Czy ponizszy numer konta jest własciwy???? [B][COLOR=#ff0000]OTOZ ANIMALS ODDZIAŁ LĘBORSKI[/COLOR][/B] [COLOR=#0000ff][B]BANK MILLENNIUM S.A.[/B][/COLOR] [COLOR=#0000ff][B]68 1160 2202 0000 0001 4005 3418[/B][/COLOR][/QUOTE] Ciesze sie ze zajrzalas na watek. Wyglada na to ze to jest wlasciwy nr. konta.
  8. Co tu robic, Taki sliczny piesek a domku nie ma :( :( :(
  9. [quote name='ubocze']niby byli tacy mili, a mi kółko założyli... Zamiast czynić mnie cudakiem, poratujcie dwudziestakiem!!! [font=arial black]groszkowi brakuje jeszcze 20 zł miesięcznych deklaracji...[/font] [url="http://wgrajzdjecie.pl/?ref=c2b88b2bcc339070067b8ee6334838d7.jpg"][img]http://wgrajzdjecie.pl/zdjecia/c2b88b2bcc339070067b8ee6334838d7.jpg[/img][/url][/quote] :) :) :) :) :) :) :)
  10. Biedaczek kochany. Ja tez mysle ze to jakies zapalenie i Henio wyjdzie z tego. Przy nowotworze chyba by nie bylo goraczki. W kazdym razie czekamy na wiesci.
  11. [quote name='ketunia']Zaraz sie skończy allegro Tuptusiowi. Miał prawie 800 wejść. Ciotki odnawiamy?[/QUOTE] Moze by troche zmienic tekst bo marlenka pisala ze on nie taki agresywny jak kiedys. Allegro odnowic koniecznie i inne ogloszenia tez ,jesli juz wygasly. :) :) :)
  12. Szarotka, padlam ze smiechu.:jumpie: Coraz lepsze i dluzsze wychodza ci te wierszyki.:klacz: Wujaszek Ubocze to ma prawdziwy talent.:grins:
  13. [B]Kto POMOZE W OGLOSZENIACH ?[/B] PIEKNIE PROSIMY :)
  14. [quote name='kamilawa']Jutro chyba chlopaczka odwiedzi ciocia Edytka i porobi zdjecia :cool3:[/QUOTE] To super, bedzie mozna zaczac oglaszac :)
  15. [quote name='Ajula']ale straszna historia :( czy piesek ma wątek? myslę, że jakby się udało dużo ludzi ściągnąc na wątek, to jakas pomoc by się znalazła[/QUOTE] Trzeba koniecznie watek zalozyc, pomoc sie jakos znajdzie. Nie zostawimy go na ulicy .
  16. Piekne banerki :)
  17. Biedny z tym kloszem od lampy na glowie. Niestety dla jego dobra :) Jutro juz bedzie lepiej.
  18. [quote name='Szarotka']Udalo mi sie znalezc bazarek ze smyczami to teraz moge poprosic, zeby wyslali, ale wymazalam przypadkowo adres ?? Czy ktos moze mi podac adres na jaki wyslac ????[/QUOTE] Juz podaje na Pw. BARDZO DZIEKUJEMY :)
  19. [quote name='Magdalena']a ja zapraszam na bazarek dla groszka [url]http://www.dogomania.pl/threads/181213-Czasopisma-Poznaj-A-wiat-National-G-podrA-A-e-A-eglarstwo-dla-groszka-Do-20-03[/url] i proszę o pomoc w podbijaniu[/QUOTE] Oczywiscie ze bede podnosic :)
  20. [quote name='Piromanka']Wunia przez jeden dzień tak wątek rozbujała, że z pierwszej strony nie schodzi.[/QUOTE] To sie nazywa dobra robota :) :) :)
×
×
  • Create New...