Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Promyczek to ma lepiej u Pani Teresy niz u "Pana Boga za piecem " :)
  2. Czy ktos dzwonil o Tuptusia ?
  3. SUPER ! Cudowne Cioteczki porobia fotki dla Psinki :multi: A potem ogloszenia i kochajacy domek zeby Szmegus juz nie musial dziur w lapkach wygryzac :loveu:
  4. Szkoda ze Falkowi nie pomoglo :( :( :(
  5. Nic nie szkodzi - wiem ze doba za krotka na wszystko :)
  6. Fajne fotki, niech Henius teraz biega za caly stracony czas w tym koszmarnym Schronie. :) :) :)
  7. Trzeba porozsylac watek- tylko to pomaga .
  8. Biedny Redis tyle lat siedzial za kratami to teraz swiata ciekawy :)
  9. Szmegus pokazuj sliczne pysio :) Troche cicho tutaj :(
  10. [quote name='malawaszka']to drugie to prywatny biznes - Miedary... lepiej jak pies tam nie trafi... nieźle jak mają umowy nawet z gminą tak odległą jak Kłodzko - to dobrze nie wróży :([/QUOTE] Swieta prawda !
  11. Nic tak nie motywuje chlopaka jak dwie sliczne dziewczynki :)
  12. Biedna sunia, na zdjeciach widac jaka ona zastraszona :(
  13. Jestem, finasowo pomoc nie moge (sama place na utrzymanie pieska w Hoteliku + kilka deklaracji ) ale bede na watku.
  14. Bardzo przykre ze nie udala sie adopcja. Teraz trzeba sie skoncentrowac na zbieraniu deklaracji bo on do Schronu WROCIC NIE MOZE ! ! !
  15. Zrobiliscie kawal dobrej roboty zabierajac te wszystkie psiaki. Pewnie wiekszosc z nich znalazla by sie po kolami samochodow albo zamarzla z zimna. Wielkie uklony:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
  16. Lokalna gazeta to dobry pomysl . A moze dalo by sie pooglaszac w innych rejonach na Pomorzu- tez w gazetach ?
  17. Napewno jakies dobre Duszyczki jeszcze sie pojawia.:)
  18. Ja tego miejsca nie nazywam Shroniskiem tylko Obozem Zaglady :-(:-(:-(:-(:shake::shake::shake::shake::placz::placz::placz:
  19. Lusia bardzo ladne imie. Czy tam sa jeszcze jakies pieski oprocz Bursztynka ?
  20. Groszek swietnie sobie radzi z tym kloszem na glowie. Mysle ze jak juz dojdzie do siebie i mozna bedzie zadbac o jego wyglad to o domek nie bedzie trudno. Nawet teraz widac jaki to sliczny i mily piesek :)
  21. Coioteczki juz sie wyspaly i znowu na watku Heniusia :) :) :)
×
×
  • Create New...