SUPER ! Cudowne Cioteczki porobia fotki dla Psinki :multi:
A potem ogloszenia i kochajacy domek zeby Szmegus juz nie musial dziur w lapkach wygryzac :loveu:
[quote name='malawaszka']to drugie to prywatny biznes - Miedary... lepiej jak pies tam nie trafi... nieźle jak mają umowy nawet z gminą tak odległą jak Kłodzko - to dobrze nie wróży :([/QUOTE]
Swieta prawda !
Zrobiliscie kawal dobrej roboty zabierajac te wszystkie psiaki. Pewnie wiekszosc z nich znalazla by sie po kolami samochodow albo zamarzla z zimna.
Wielkie uklony:Rose::Rose::Rose::Rose::Rose:
Groszek swietnie sobie radzi z tym kloszem na glowie. Mysle ze jak juz dojdzie do siebie i mozna bedzie zadbac o jego wyglad to o domek nie bedzie trudno. Nawet teraz widac jaki to sliczny i mily piesek :)