Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Trzymaj sie malenki :)
  2. Sliczna maciupinka:) Widac ze jest poprawa. Gdyby pojechala do pani Teresy to dopiero by miala RAJ !
  3. No jasne, na jaki film poszlas wczoraj do kina ?
  4. [quote name='Szarotka']Przeczytalam streszczenia i czuje sie pominieta :):) to ja tu w nocy na posterunku a nie widze w streszczeniu swojego wizerunku :):) Gdzie sa moje kielki, moja margaryna cos sie tu nie dobrze robic zaczyna O jednych sie pisze, drugich sie pomija Ten watek w zlym kierunku sie chyba rozwija:evil_lol::evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Umarlam ze smiechu :roflt::roflt::roflt:
  5. Dobranoc Kubusiu :)
  6. Dzieki za onfo o bazarku ogloszeniowym - ja tez skorzystam bo mam pieska w Hoteliku a ogloszen robic nie umiem i zawsze musze prosic kogos o pomoc.
  7. O nie ja nie zapomnialam : ) Sliczna sunia .
  8. [quote name='Szarotka']Ingrid nie strasz Tuptusiem, bo Tuptus jest swoj chlop :):)[/QUOTE] Niech wie co go czeka:cool3: Moze ktos chce 8 kg Psa Baaaardzo Obronnego? Z wygladu to on slodziaszek ale charakterek to on ma:lol:
  9. Melduje sie na nocnej zmianie ! :hand: Probowalam sie dobic na Dogo w ciagu dnia ale nie dalo sie:angryy::angryy::angryy: Nie ma mnie na watku 10godzin a pozniej 30stron musze czytac. Dobrze ze robicie streszczenia bo juz mi oczy wchodzily z orbit :crazyeye: Ogromnie sie ciesze ze udalo sie zebrac cala sume:multi: Prosze uprzedzic Gapcia ze mam u Jamora malego Tuptusia( Banerek umnie w podpisie)-straszna cholere , ktory nikogo sie nie boi i nawet duze psy rowno tresuje i podgryza.:eviltong:
  10. Tytul bardzo fajny, bardzo mi sie podoba :) :) :)
  11. caly dzien probuje zagladnac ale Dogo nie pozwolilo.:angryy::angryy::angryy: ta nowa wersja Dogo miala byc lepsza, no i co ? :shake:
  12. caly dzien probuje sie dobic na Dogo- czasami pokazuje watki a czasami nie.:mad::mad::mad:
  13. Wysylam przez Bjutke (mieszkam za granica) 80zl- 40zl stalych deklaracji i 40zl jednorazowo. Caly dzien Dogo nawalalo ,dopiero teraz udalo mi sie dotrzec i widze ze tyle Wspanialych Cioteczek poaga Moto :):) :)
  14. Wysle 20zl jednorazowo. Caly dzien nie moglam wejsc na Dogo- co za koszmar. Gdzie sunia jedzie ?
  15. Nikogo nie ma to i ja ide spac:candle::candle::candle:
  16. Cos cienko z ta nocna zmiana dzisiaj. Wszyscy padli, Szarotka chyba tez poszla spac.:sleep::sleep::sleep: No nic, sama do siebie pogadam.:eviltong:
  17. O widze ze Taghar przyszla/przyszedl macic na watku. Dla informacji cioteczek -Taghar tylko i wylacznie lazi po watkach zeby macic. Zawsze szuka zaczepki ! [B]Nie odpowiadajcie[/B] . Mam dobra pamiec i wszedzie gdzie widze Taghar to tylko wypisuje same bzdury . Juz Cie ostrzegalam Taghar ze jak zobacze wiecej takich bzdur to napisze do moda i cie zbanuja
  18. Nocna zmiana sie melduje ! ! !:hand: Szarotka jak wroci z kina to tez nie popusci i zagladnie.:loveu:
  19. Lusia to faktycznie taka maciupinka. Trzeba duzo ogloszen i domek szybko sie znajdzie. :) Ja niestety jestem totalna noga w ogloszeniach :(
  20. [quote name='Tola'][URL]http://www.dogomania.pl/threads/111019-Zamojskie-schronisko-obA-z-zagA-ady[/URL] A to wątek tych, którym sie udało [URL]http://www.dogomania.pl/threads/139674-SzczAE-A-ciarze-z-zamojskiego-schroniska[/URL][/QUOTE] Przeczytalam czesc watku o Obozie Zaglady i widze ze Hero to nie pierwszy pies ktory znika w niewyjasniony sposob. Ktos tam napisal ze trzeba wbijac szpile jak sie tylko da. Krzyczki zostaly zwalczone to i ten "Schron" trzeba zmienic na lepsze ! ! !
  21. Ja bym dala na Moto bo to najpilniejsze a deklaracji NIET :(
  22. Pieniazki sie przydadza bo dlug w Klinice :( Prosze o wiecej wiesci o domku dla Barusia .
×
×
  • Create New...