Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. [B]Cioteczki, kupcie cegielke na Mikro Sunie chora na nuzyce. Sunia jest prawie zupelnie lysa ,pokryta ranami a brakuje[/B] [B]pieniazkow na leczenie. Szokujacy widok :( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  2. [quote name='Isadora7'] [B][SIZE=4]Dziękuję bardzo. [/SIZE][/B] Uaktualniłam aukcje. Jutro dodam (uuupsss dzisiaj) filmik. W weekend chciałabym zrobić symulacje komputerowa jak Balbinka będzie wyglądać gdy zarośnie i wstawić na allegro.[/QUOTE] Ciesze sie ze moge pomoc Balbince. Tak mi jej zal, taka maciupka i slodka . :loveu: Dalej rozsylam Allegro cegielkowe:user:
  3. [B]Cioteczki, [/B] [B]kupcie cegielke na Mikro Sunie chora na nuzyce. Sunia jest prawie zupelnie lysa pokryta ranami. Szokujacy[/B] [B]widok. Brakuje pieniazkow na leczenie :( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  4. I jeszcze raz w gore .
  5. Tylko ja i Wiwi na watku , bardzo smutne :( :( :(
  6. Ale tu cisza nastala :( Nie ma Rotka ani Ogonka :(
  7. [B]Cioteczki, kupcie cegielke na Mikro Sunie z nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa ,pokryta ranami.[/B] [B]Szokujacy widok :( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  8. Cioteczki, kupcie cegielke na Mikro Sunie z nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa ,pokryta ranami a brakuje pieniazkow na leczenie :( :( :( http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html
  9. [B]Cioteczki, kupcie cegielke na Mikro Sunie z nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa pokryta ranami a brakuje pieniazkow na[/B] [B]leczenie :( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  10. Cioteczki, kupcie cegielke na Mikro Bardzo Chora Sunie. Sunia jest calkiem lysa, pokryta ranami a brakuje pieniazkow na leczenie :( :( :( Szokujacy widok :( [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  11. [B]Cioteczki kupcie cegielke dla Mikro bardzo Chorej Suni. Sunia ma nuzyce, jest calkiem lysa ,pokryta ranami. Szokujacy[/B] [B]widok :( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  12. Porozsylalam i nadal rozsylam Balbinki Allegro Cegielkowe. Moze zadziala .
  13. [B]Cioteczki kupcie cegielke na Mikro Sunie z Nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa, pokryta ranami. Szokujacy widok :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  14. [B]Cioteczki Kupcie cegielke na Malenka bardzo Chora Sunie z Nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa pokryta ranami. Szokujacy[/B] [B]widok. Nie ma pieniazkow na leczenie :( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  15. [B]Cioteczki kupcie Cegielke na Malenka Bardzo Chora Sunie z nuzyca. Sunia jest cala lysa,pokryta ranami. Szokujacy widok[/B] [B]:( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  16. Cioteczki Kupcie Cegielke Na Malenka Bardzo Chora Sunie z Nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa pokryta ranami. Szokujacy widok :( :( :( http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html
  17. [B]Cioteczki i Wujaszkowie Kupcie Cegielke na Malenka Bardzo Chora Sunie z Nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa, pokryta[/B] [B]ranami. Szokujacy widok :( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  18. Cioteczki kupcie cegielke na Malutka Bardzo Chora Sunie z nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa- Horror:( :( :( [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  19. Cioteczki kupcie cegielke na Malutka bardzo chora sunie z nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa- Horror :( :( :( [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  20. [quote name='Livka'][B]Zapraszam serdecznie na bazarek dla Moto:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181672-Bazar-filmowy-dla-Moto-Do-19-03-do-godz-22-giej[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181672-Bazar-filmowy-dla-Moto-Do-19-03-do-godz-22-giej?p=14282825#post14282825"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181672-Bazar-filmowy-dla-Moto-Do-19-03-do-godz-22-giej?p=14282825#post14282825"][/URL][/QUOTE] bede podnosic :)
  21. Kubusiu, badz dobry dla kotow :)
×
×
  • Create New...