-
Posts
25305 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by Ingrid44
-
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Ingrid44 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
[quote name='Isadora7'] [B][SIZE=4]Dziękuję bardzo. [/SIZE][/B] Uaktualniłam aukcje. Jutro dodam (uuupsss dzisiaj) filmik. W weekend chciałabym zrobić symulacje komputerowa jak Balbinka będzie wyglądać gdy zarośnie i wstawić na allegro.[/QUOTE] Ciesze sie ze moge pomoc Balbince. Tak mi jej zal, taka maciupka i slodka . :loveu: Dalej rozsylam Allegro cegielkowe:user: -
Rudolf brązowo nosy, kochana sierotka dla twojego dzieciątka.
Ingrid44 replied to _ogonek_'s topic in Już w nowym domu
Rudolf w gore :) -
I jeszcze raz w gore .
-
Tylko ja i Wiwi na watku , bardzo smutne :( :( :(
-
GALERIA PSÓW ze schroniska w UCIECHOWIE -nowe zdjęcia
Ingrid44 replied to rotek_'s topic in Już w nowym domu
Ale tu cisza nastala :( Nie ma Rotka ani Ogonka :( -
Najbardziej na świecie potrzebuję Ciebie człowieku- już w DS!!!!
Ingrid44 replied to Wiwi's topic in Już w nowym domu
Trufcio w gore :) -
Niewidoma staruszka Martynka - MA SWÓJ DOM :)
Ingrid44 replied to salibinka's topic in Już w nowym domu
[B]Cioteczki, kupcie cegielke na Mikro Sunie z nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa pokryta ranami a brakuje pieniazkow na[/B] [B]leczenie :( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL] -
Cioteczki, kupcie cegielke na Mikro Bardzo Chora Sunie. Sunia jest calkiem lysa, pokryta ranami a brakuje pieniazkow na leczenie :( :( :( Szokujacy widok :( [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
[B]Cioteczki kupcie cegielke dla Mikro bardzo Chorej Suni. Sunia ma nuzyce, jest calkiem lysa ,pokryta ranami. Szokujacy[/B] [B]widok :( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL] -
Juz nie łysa Balbinka we wspaniałym domu u Amici!!!
Ingrid44 replied to GoniaP's topic in Już w nowym domu
Porozsylalam i nadal rozsylam Balbinki Allegro Cegielkowe. Moze zadziala . -
[B]Cioteczki Kupcie cegielke na Malenka bardzo Chora Sunie z Nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa pokryta ranami. Szokujacy[/B] [B]widok. Nie ma pieniazkow na leczenie :( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
-
młoda, duża sunia lubiąca dzieci W DOMKU STAŁYM OBY NA ZAWSZE
Ingrid44 replied to GoskaGoska's topic in Już w nowym domu
[B]Cioteczki kupcie Cegielke na Malenka Bardzo Chora Sunie z nuzyca. Sunia jest cala lysa,pokryta ranami. Szokujacy widok[/B] [B]:( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL] -
[B]Cioteczki i Wujaszkowie Kupcie Cegielke na Malenka Bardzo Chora Sunie z Nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa, pokryta[/B] [B]ranami. Szokujacy widok :( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
-
Łatuś w typie jack rusella ma dom!! już w ds!
Ingrid44 replied to Sylwia K's topic in Już w nowym domu
Cioteczki kupcie cegielke na Malutka Bardzo Chora Sunie z nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa- Horror:( :( :( [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL] -
Cioteczki kupcie cegielke na Malutka bardzo chora sunie z nuzyca. Sunia jest zupelnie lysa- Horror :( :( :( [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
-
MOTO w hotelu u Leny13..proszę o ZAMKNIĘCIE TEGO WĄTKU.
Ingrid44 replied to Asia_Klero's topic in Już w nowym domu
[quote name='Livka'][B]Zapraszam serdecznie na bazarek dla Moto:[/B] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/181672-Bazar-filmowy-dla-Moto-Do-19-03-do-godz-22-giej[/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181672-Bazar-filmowy-dla-Moto-Do-19-03-do-godz-22-giej?p=14282825#post14282825"][/URL][URL="http://www.dogomania.pl/threads/181672-Bazar-filmowy-dla-Moto-Do-19-03-do-godz-22-giej?p=14282825#post14282825"][/URL][/QUOTE] bede podnosic :) -
Kubusiu, badz dobry dla kotow :)
-
Henio znalazl wspanialy dom :) Wszyscy sie ciesza :)
Ingrid44 replied to Szarotka's topic in Już w nowym domu
Mizianka dla Henia :)