Jump to content
Dogomania

Ingrid44

Members
  • Posts

    25305
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by Ingrid44

  1. Byal taka wesola i nie miala swojego ludzia- musiala sama w budzie siedziec . Ludzie ja zawiedli, powinna byla na cieplych poduszkach siedziec w kochajacym domu . [*] [*] [*]
  2. [quote name='Szarotka']Zmienilyscie juz ten tekst ??[/QUOTE] Tak , nowy jest na stronie nr.15-post 146
  3. [quote name='GoniaP']Nie wiem, aż się boję poprosić o częściową fakturę, ale chyba tak zrobię, żebyśmy wiedzieli na czym stoimy.[/QUOTE] Lepiej znac prawde i wtedy sie skupic w jaki sposob musimy znalezc wiecej pieniazkow.
  4. Czy wiadomo ile wynosi rachunek w Klinice ? Drugie pytanie : Czy mozna przedluzyc Allegro Cegielkowe ? Wreszcie troche sie ruszylo a zamierzam znowu porozsylac gdzie sie da.
  5. [quote name='Bjuta']Drama ma też w sobie coś z diabełka a w każdym razie z wariatki.[/QUOTE] PSSSSSSSSSSTTTT, nie glosno. Lepiej zeby nikt nie wiedzial :) :) :) ;) :)
  6. Nie moge uwierzyc jak patrze na te zdjecia- jaka ona wesola byla. Taki piesek nie nadaje sie na zewnatrz i jeszcze w taka straszna zime. Malenstwo za delikatne :( Strasznie mi przykro :( :( :(
  7. Wreszcie doszlo:roll::roll::roll:
  8. To wspaniale ze Szegus bedzie mial ogloszenia :)
  9. Wiwi, Bez Ogonka to jest nas tylko dwie na tym watku :(
  10. Wiwi daj znac jak zdolasz kupic MP czy jest ogloszenie. Nigdy nic nie wiadomo, jeszcze jesienia dalam ogloszenie do MP i sie nie ukazalo. Jak zadzwonilam z pretensja to okazalo sie ze sie ZAGUBILO ! ! ! Wyobrazcie sobie jak sie wscieklam. Dlatego pytam .
  11. Ja uwielbiam Rudolfa. Z wygladu przystojniak i z charakteru tez cudowny :)
  12. Chyba trzeba bedzie poprosic Jamora o ladne zdjecia bo te co sa w tej chwili na Allegro to nie bardzo ladne. Poczekam najpierw na marlenke, moze ciezko jej wejsc na Dogo.
  13. Tak mi przykro, nie doczekala sie swojego domku :( :( :( [B] [*] - To dla Cibie psiaczku :( Biegaj sobie po lakach za TM[/B]
  14. Bardzo orginalny pomysl i swietna zabawa :)
  15. Trzeba miec nadzieje. Duzo cioteczek pomaga staruszkom a nawet jak trzeba bedzie to i na Hotelik sie znajdzie .
  16. Piekne Allegro. On ma bardzo ciekawe umaszczenie. Nadzwyczajny ! :) :) :)
  17. Ale ruch sie zrobil w Schronisku. Przykro ze tyle jest bezdomnych pieskow.:( Borys jest BARDZO PIEKNY !
  18. [B]Cioteczki, kupcie cegielke na mini Sunie bardzo chora na nuzyce. Sunia jest prawie calkowicie lysa i pokryta ranami.[/B] [B]Szokujacy widok :( :( :([/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]
  19. [B][U][I]PRZYPOMINAM ALLEGRO CEGIELKOWE DLA BALBINKI ! ! ![/I][/U][/B] [URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL] [B]CIAGLE BRAKUJE PIENIAZKOW NA LECZENIE[/B] :-(:-(:-(:shake::shake::shake:
  20. Kora 78, zobacz bazaek ogloszeniowy . Zuza911 robi na 74 portalach- ma je wypisane na pierwszej stronie. To chyba wszystkie jakie tylko sa.
×
×
  • Create New...