Byal taka wesola i nie miala swojego ludzia- musiala sama w budzie siedziec . Ludzie ja zawiedli, powinna byla na cieplych poduszkach siedziec w kochajacym domu .
[*]
[*]
[*]
[quote name='GoniaP']Nie wiem, aż się boję poprosić o częściową fakturę, ale chyba tak zrobię, żebyśmy wiedzieli na czym stoimy.[/QUOTE]
Lepiej znac prawde i wtedy sie skupic w jaki sposob musimy znalezc wiecej pieniazkow.
Czy wiadomo ile wynosi rachunek w Klinice ?
Drugie pytanie : Czy mozna przedluzyc Allegro Cegielkowe ? Wreszcie troche sie ruszylo a zamierzam znowu porozsylac gdzie sie da.
[quote name='Bjuta']Drama ma też w sobie coś z diabełka a w każdym razie z wariatki.[/QUOTE]
PSSSSSSSSSSTTTT, nie glosno. Lepiej zeby nikt nie wiedzial :) :) :) ;) :)
Nie moge uwierzyc jak patrze na te zdjecia- jaka ona wesola byla.
Taki piesek nie nadaje sie na zewnatrz i jeszcze w taka straszna zime. Malenstwo za delikatne :(
Strasznie mi przykro :( :( :(
Wiwi daj znac jak zdolasz kupic MP czy jest ogloszenie. Nigdy nic nie wiadomo, jeszcze jesienia dalam ogloszenie do MP
i sie nie ukazalo. Jak zadzwonilam z pretensja to okazalo sie ze sie ZAGUBILO ! ! ! Wyobrazcie sobie jak sie wscieklam.
Dlatego pytam .
Chyba trzeba bedzie poprosic Jamora o ladne zdjecia bo te co sa w tej chwili na Allegro to nie bardzo ladne.
Poczekam najpierw na marlenke, moze ciezko jej wejsc na Dogo.
[B]Cioteczki, kupcie cegielke na mini Sunie bardzo chora na nuzyce. Sunia jest prawie calkowicie lysa i pokryta ranami.[/B]
[B]Szokujacy widok :( :( :([/B]
[URL]http://www.allegro.pl/item949030868_...acy_widok.html[/URL]