Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Łapiemy ostatnie słoneczne i w miare cieple dni niedługo kolejna sobota - w moim przypadku (i nie tylko moim :)) przeznaczona wyłącznie dla schroniskowców - żeby jeszcze trochę słonka było, wtedy spacery sa jeszcze przyjemniejsze - chociaż myslę, że wyczekiwane przez psiaków wyjście jest dla nich szczęściem w każdą pogodę
  2. Kasiu, ja czytam to wszystko i placze - niesprawiedliwość była jest i będzie - nawet nie wiemy ile jeszcze takich dobrych psich istot siedzi po schroniskach i bez zadnej pomocy. Mnie się zdaje ze Iga czula ze z nia jesteś, bylas dla niej jedyną i najwżniejszą doczekala się Twojego powrotu. Smiertelne objawy dopadly jak już jak miałaś wracać ,wcześniej, nic nie wskazywało na najgorsze i nie możesz z tego powodu robic sobie wyrzutów - Igunia nie chodziła, ale wyglądła ślicznie zadbana i wychuchana, zadnych śladów spowodowanych długotrwałym lezeniem. Po latach spędzonych w schronisku każdy z tych starych schorowanych psiaków jest wielką niewiadomą leczone na jedno mogą nagle odejść na zupełnie inna dolegliwość. Kasiu myśl o Iguni, wspominaj ją, niech myśl o niej będzie z Tobą - w tej chwili nic nie będzie mogło Cię pocieszyć taka jest prawda. Dla mnie najpiękniej wygląda na zdjęciu z parasolką
  3. [quote name='Kasia77']Igunia umiera:-(:-(. Taka była dzielna przez te 10 m-cy , tyle przeszła a teraz zabija ją niewydolność nerek:-(:-(. W niedzielę dużo wymiotowała, była apatyczna, wczoraj od rana znikała w oczach, wyniki nerkowe wyszły tragiczne a jeszcze nie tak dawno-kontrolne robione w lipcu były w porządku. Żyjemy z minuty na minutę, na kroplówkach , Igunia leży w domku, kroplówki dostaje u siebie, ale widzę, że jest gorzej i gorzej. Jeszcze podnosi główeczkę, spogląda, ale jeśli taki stan się utrzyma.... nie chce żeby cierpiała . Nie wierze, że to sie dzieje, tyle przetrwała, taka była dzielna , pokornie przyjmowała wszystko co przynosił los, mimo, że obszedł sie z nią tak okrutnie a teraz odbiera ją w taki sposób....:-(:-(:-( Najgorsze jest to, że końcóweczka życia, przypadła na czas w którym mnie nie było przy niej, jeszcze w sobotę, kiedy byliśmy w drodze powrotnej do domu, szczekała - wołała człowieka jak chciała pić, rano ucieszyła się na widok mojej siostry, która ją wynosiła z domku na zewnatrz, my wrócilismy póxnym wieczorem,Iga spała a rano w niedzielę już na mnie nie zareagowała jak zwykle, nie ucieszyła się na mój widok tak jak zawsze się cieszyła kiedy znikałam poza domem na kilka godzin, już była apatyczna,obojętna , nie doczekała mnie tak, jak powinna:-(:-(, strasznie mnie to boli :-(:-(:-(:-([/QUOTE] Los jest taki okrutny - wyprawa która miała przynieść lepsze zycie kolejnym bidom nie udala się tak, jak myślałyśmy, a tylko biedna Igunia została na kilka dni pozbawiona swojej najukochańszej pani i opiekunki. Może jeszcze uda się odsunąć ten ostateczny moment..
  4. Tak wszystkie tak ladnie powychodzily na zdjęciach, Wplata doszla i jest wpisana w poscee rozliczeniowym - z tym, ze komputer , którego teraz tymczasowo używam ma jakiś problem i nie mogę w nim robic odstepow miedzy zdniami ani przenosić zdan od nowego wiersza, czekam na naprawę mojego osobistego i modle się żeby wyszla ta naprawa bo jak nie będę musiala zainwestować w nowy sprzet a teraz to mi nie bardzo na reke :(
  5. NA razie Kasia już w drodze - może uda jej się gdzies dorwać do internetu :)
  6. Niedobrze, ze tak się zachowuje - ale może on ma jakies zmiany w organizmie/mózgowe - bo to co robi to do końca normalne nie jest.W końcu będzie siedział zamknięty w kojcu i tyle :(
  7. Kasia ma już pewnie wizję czekającej ją podróży - takiej małej odskoczni od codziennych obowiązków - pewnie się odezwie za tydzień, a może zdaży coś przed wyjazdem skrobnąć:)
  8. A ja dorwalam sie nareszcie do komputera u znajomych - moj padl zupelnie - od poniedzialku bede w pracy to bede mogla troche skorzystac z biurowego sprzetu - licze tez na to ze moze uda sie naprawic ten moj :)
  9. Troszke tu cicho, ale może to dobrze, nie ma zadnych złych wiadomości, wszyscy korzystaja z lata :)
  10. Troche u nas cich - czekamy na wiesci od Kasi - moze jakies zdjeci tez sie trafią. Ciekawe jak sobie ukladaja codzienne zycie inne nasze psiaki z tego co widac Cezarek lubi porzadzic i byc najwazniejszym w stadzie ....:mad: Upaly chyba mamy juz za soba a przynajmniej gorace noce - juz czuje sie w powietrzu zmiane - trzeba sie powoli przygotowywac do coraz dluzszej u nas pory jesienno-zimowo-wiosennej. Ale póki co cieszmy sie słonkiem :)
  11. ok - to tak zapisuję w rozliczeniach :) - jeszcze ze Skarpety im. Talcott 120,- zl powinno do Ciebie wpłynać - to wówczas pozostanie nadwyzka 41,- zl :) i proponuje ja wpisac w koszty hoteliku Cezara.
  12. Malgosia B mowila mi, ze przesyla 50,- zl na nasze psiaki no i Beata - 120,- - jak proponujesz to rozpisac, ktore dziury najpierw zalatac ?
  13. Wczoraj bylam na soacerkach - w boksach remonty przed zimą wylewaja nwy beton bo w starym dziury i nie mozna dobrze odczyscic boksów. Dal od minay bylo deszczowo i nad wszystkim unosil sie nieznosny smrdek - jak biedne sa te zwierzeta :( To jest tak sprzeczne z natura zeby siedzialy zamkniete bez mozliwosci noramlnych spacerów. Przez przypadek zobaczylam ze nasza Finka,dawna koleznaka Amcia po dlugim pobycie w szpitalu znalazla sie w geriatrii - mam nadzieje ze to chwilowe - na czas remontu - ale z drugiej strony sa wolne miejsca dla suniek w rejonie-więc ta geriatrai to chyba juz teraz dla niej tak ma byc. Tak smutno na mnie patrzyla.....
  14. Kasia bedzie zalatwiac fakture za trocxil do rozliczenia z Owczarkwoa skarpeta )
  15. [quote name='Beat2010']poszło razem 120zł od Magdy S . Hani Sz, Ali K dla Cezarka, Miosdka, Dzekiego wg potrzeb, na konto Kasi77[/QUOTE] Kasia sie ucieszy - bo zaraz cos trzeba bedzie pewnie dokupic :)
  16. [quote name='DONnka'][B]Iwna5702[/B], Ty czekałaś na dane do rachunku, a ja czekałam na dane Kasi77 Tak jak napisałam powyżej w przypadku dopłaty do hotelowania rachunek nie jest bezwzględnie konieczny. Jeśli Kasia77 nie wystawia rachunków to OK, ale muszę mieć Jej dane :) Jeśli wolicie jednak, żebyśmy opłacili fakturę za lek (Trocoxil to lek weterynaryjny, więc może być), to wysyłam Ci PW z dokładną "instrukcją" co do rachunku ;)[/QUOTE] No to nam sie wyjasnilo:) wiec nasza ostateczna decyzja bedzie podjeta - jak tylk odezwie sie Kasia77 :)
  17. Czekalam na odp. Skarpety Owczarkowej z danymi do faktury - chyba niepotrzebnie - bo dane maja w swoim pierwszym poście w wątku skarpetowym [B]Pełne dane do wpłat: / również dla przelewów z zagranicy/[/B] [B]SMON ul. Chałubińskiego 22/83 80-807 Gdańsk Numer konta w formacie IBAN :[/B] [B]PL 89 2490 0005 0000 4500 1264 5830[/B] [B]Kod SWIFT: ALBPPLPW [/B]w związku z tym mozna juz bedzie wystawic ta fakture za trocoxil :)
  18. [quote name='iwna5702']Chcialam bardzo prosic o dane do faktury - zdecydwalysmy razem z Kasia77, ze pieniadze ze Skarpety zasililyby koszt trocoxilu, na ktory mozna jeszcze wystawic fakture - koszt leku dla Cezara (ilosc leku zalezy od wagi zwierzecia) to ok. 234,- zl[/QUOTE] Wlasnie sie zorienotwalam, ze dane do faktury sa w pierwszym poscie - wiec juz sobie je pobralam :)
  19. [quote name='DONnka'][B]A więc [SIZE=4]POSTANOWIONE[/SIZE][/B] :):):) [B]Psiaki z pseudo i staruszek Cezar od iwny5702 otrzymają wsparcie ze SKARPETY !!![/B][/QUOTE] Chcialam bardzo prosic o dane do faktury - zdecydwalysmy razem z Kasia77, ze pieniadze ze Skarpety zasililyby koszt trocoxilu, na ktory mozna jeszcze wystawic fakture - koszt leku dla Cezara (ilosc leku zalezy od wagi zwierzecia) to ok. 234,- zl
  20. [quote name='Beat2010']jasne, że tak, dzisiaj miałam wysyłać, tylko czekam jeszcze na jedną wplatę, żeby nie wysyłać po 10zł :), wplaty będa na potrzeby 3 psów, wg aktualnych brakow[/QUOTE] O to świetnie, tym bardziej, ze nie mam caly czas dpowiedzi od DONki z danymi do faktury za trocoxil
  21. Na koncie Cezara mamy na razie najwiekszy minus - Beat2010 - czy mozemy prosic o przelanie wplat darczyncow - post 6 z tego watku tym razem na wydatki na leki wpiasane lacznie na Cezara i Miodka - na koncie Cezarka?
  22. Gruba Berta napisala, ze zrobi przelew swojej deklaracji w piatek :)
  23. [B][SIZE=2]Zrobilam bazarek - na który zapraszam :smile:[/SIZE][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245969-Bazarek-r%C3%B3%C5%BCnosci-na-pomoc-dla-staruszk%C3%B3w-do-15-08-g-20-00[/url]
  24. [B][SIZE=2]Zrobilam bazarek - na który zapraszam :)[/SIZE][/B] [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/245969-Bazarek-różnosci-na-pomoc-dla-staruszków-do-15-08-g-20-00[/url]
×
×
  • Create New...