-
Posts
8476 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by iwna5702
-
[quote name='DONnka'][SIZE=3][B]A więc postanowione [/B][/SIZE]:happy1: [SIZE=3][B]Kazan otrzyma wsparcie od SKARPETY OWCZARKOWEJ[/B][/SIZE] :)[/QUOTE] Bardzo dziękuje w imieniu naszej bidy!!!! Jaki moze byc tytul wsparcia? Tomograf zostal juz zrobiony i zaplacony w kwocie 600zl. czy do tej platności może być przelana na nasze konto doplata na 200 zl, czy tez jako oplata za hotelikowanie w grudniu?
-
Skarpeta im Talcot wesprze nas kwotą 120 zl - z czego do zwrotu (obiecalam ze od razu z naszego bazarku) 25% udzielonej kwoty wsparcia Skarpeta Owczarkowa yez nam pomoże - ale nie wiem jeszcze jak to będzie technicznie czy wpłata do rozliczenia tomografu czy tez doplata do hoteliku (prosiłam o wsparcie w wys. 200 zl)
-
[quote name='Beat2010']ja zawsze jestem za ratowaniem do końca, jezeli jest 20%szans - to już dużo, tylko trzeba starac się o pieniądze. Miodek oszalał :( a może chciał ratować Kazana?[/QUOTE] Ciesze ze tak uwazasz - ja tez bardzo bym chciala żeby jeszcze mógł pożyć . Żeby chociaz miał sprawną jedną część ciała to wtedy można założyć wózeczek, żeby nie przeciążać stawów... Nie wiem tylko, jak Kasia dalaby rade po operacji, bo jednak to spory pies w pierwszej fazie na pewno do przenoszenia z miejsca na miejsce..., albo w ogole musiałby lezec w gipsie - nie mam zadnego pojcia na ten temat Wczoraj rozmawiałam z Dziunek - powiedziła żeby spróbować z bazarkiem cegiełkowym
-
Staruszek ON -CEZAR- odszedł za TM*]
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Kasia od kilku dni jest zaangazowana maksymalnie w sprawy Kazanka. Kolega Cezara bardzo zaniemógł, jezdził na badania - jak tylko sytuacja się trochę unormuje, Kasia napisze nam co nowego u Cezara, -
Kazan juz po badaniu tomografem, pojechal na badanie do Poznania, bo okazało się że jest to najbliższe miejsce, gdzie można przeprowadzić badanie a wyniki są odczytywane przez specjalistów z Wrocławia. Na opis trzeba jeszcze czekać - ale juz wstepnie lekarze z Poznania potwierdzili, ze niemożność chodzenia u Kazana jest spowodowana tragicznym stanem górnego odcinka kregosłupa. Pogruchotany dysk uciska barki i dalsze kręgi powodujac blokade chodzenia. Koszt badania wyniósł 600,- zl do tego dojdzie jeszcze koszt transportu. Jest cień szansy na poprawę jego stanu, ale potrzebna jest b. kosztowna operacja - lekarze z Poznania ze względu na podeszły wiek psa i ogólne wyniszczenie jego organizmu (kości) po długoletnim pobycie w schronisku - sugerują uśpienie Kazanka. Najgorsze w tym wszystki jest to, ze pies dobrze reaguje , macha ogonkiem, kiedy sie do niego mówi, nareszcie doczekal się swojego domku, gdzi ma super opieke i przyjaciół - i musi odejść. Kasia jeszcze skonsultuje wyniki i możliwości leczenia/ koszt ew. operacji. Bedziemy musieli wszyscy na watku pomóc w podjeciu decyzji - bardzo Was o to proszę.
-
Zwracam sie ponownie do Cioteczek ze Skarpety o pomoc tym razem dla Dzekiego/Kazana z poniższego watku. [url]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247198-Nareszcie-wolne-i-zadbane-staruszki-u-Kasi-zbieraja-na-lepsze-zycie[/url]. Kazan ma prawdopodobnie 13 lat - od małego w schronisku - zabrany stamtad w lecie tego roku do Kasii77 czul sie dotąd dobrze jak na swój wiek - jednak dopadła go choroba i teraz nie moze wstawać. Ma jechać na specjalistyczne badanie, ktore zadecyduje o jego dalszym losie, moze to być choroba stawów ale też jest zagrozenie nowotworem. Koszt badania to ok 600 zl . Bardzo prosze o pomoc dla psiaka
-
BRUNO - ODSZEDŁ ZA TM [*] CHORY czarny labrador z NUŻYCĄ.
iwna5702 replied to jolam's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Tyle dobrych myśli było z nim, wszyscy liczyliśmy na cud ... :(:(:( -
Dzis poszedl przelew na konto Skarpety - 15% od udzielonego wsparcia za Trocoxil dla Cezara. Dziekujemy bardzo. Ale mamy znowu ogromny problem - nasz wilkowaty Kazanek nagle przestal chodzić. [URL]http://www.dogomania.pl/forum/threads/247198-Nareszcie-wolne-i-zadbane-staruszki-u-Kasi-zbieraja-na-lepsze-zycie[/URL] Potrzebna jet specjalistyczna diagnostyka - badania najblizej mozna wykonac w Poznaniu - prawdopodobny koszt to ok. 600 zl i transport ok 300 zl. Badanie pomoze zdiagnozowac psa i zdecydować o mozliwosci leczenia - bądż jesli nie bedzie mozna go dalej leczyć, pozostanie tylko podjecie ostatecznej decyzji :(. Czy bedziemy mogły liczyc na pomoc Skarpety ? Mysle ze u weta trzeba bedzie zaplacic od razu gotówką - ale może mogłybysmy prosic o pomoc w pokryciu kosztów transportu, czy hoteliku
-
Staruszek ON -CEZAR- odszedł za TM*]
iwna5702 replied to iwna5702's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Troche z zaskoczenia udało mi się dołączyć do wyjazdu, jaki zostal zorganizowany dla kolejnych psiaków do Kasi. Dzieki temu odwiedziłam Cezarka i reszte towarzystwa . Cezar tego dnia był w niezłej formie. Krążył po całym terenie niezmordowanie sprawdzając wszedzie co się dzieje. Obwachiwał mnie wnikliwie ale chyba tak do końca nie poznał :(. Po jego ostatnich ekscesach zachowałam lekki dystans do niego chociaż najchętniej wygłakalbym go i poprzytulala. Zrobiam mu pare zdjęc ale wszystkie są w ruchu. Cezarek podbiegał do boksu Kazana i Miodka, zaglądał - Kazan w bardzo złym stanie Kasia jedzie z nim dziś do weta :( na rtg - w sumie do konca nie wiadomo, co jest przyczyna tak gwaltownego pogorszenia w jego zdrowiu. Na slupkach, ktore widac na jeciu zostanie posadowiony domek dla psiaków. :) -
Tylko dla Kazanka nastapil trudny czas ma wielkie trudnosci z poruszaniem sie i wstawaniem bierze serie b. silnych sterydów. Nie opuszcza go najlepszy przyjaciel Miodek, siedzi przy przyjacielu, kiedy ten nie moze wstac i lezy u wejscia do budy. [IMG]http://img96.imageshack.us/img96/2734/hjq5.jpg[/IMG] [IMG]http://img13.imageshack.us/img13/3301/h6za.jpg[/IMG] Jeszce rano w sobote udalo sie Kazankowi wyjśc z pomoca Kasi z budy i troche pospacerować oczywiście w towarzystwie Miodka, potem juz tylko mógł leżeć [IMG]http://img850.imageshack.us/img850/2086/7u5v.jpg[/IMG]
-
Do Kasi dojechaly dwa kolejne psiaki potrzebujące schronienia i pomocy na reszte swoich dni, Nie mozemy w tej chwili zamieścić ich zdjęć. Podróż z nimi byłą trudna i trwała ok 10 godzin a jeszcze na ostatnich kilometrach we mgle i ciemnościach naszemu samochodowi ukryty radar zrobil zdjecie - spodziewamy sie mandatu za przekroczenie predkosci. Bedziemy robić bazarek na zwrot kosztów tego przewozu, ktore z mandatem beda pewnie podwojne :( Listopadowa aura napawa smutkiem - ale u Kasi mozna bardziej optymistycznie popatrzeć na swiat, rozszczekane towarzystwo nie daje o sobie zapomnieć, nie mozna się przy nich nudzić :) Ksiezniczka Łatka: [IMG]http://img833.imageshack.us/img833/8726/71qg.jpg[/IMG] Zabek[IMG]http://img849.imageshack.us/img849/4754/9keh.jpg[/IMG] Zuzia: [IMG]http://img822.imageshack.us/img822/6906/f3oe.jpg[/IMG][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/7152/eju6.jpg[/IMG]Borys Gaja [IMG]http://img198.imageshack.us/img198/333/ioeq.jpg[/IMG] do kompletu brakuje jeszcze zdjecia jamniczki Misi i Malego Czarnego chyba mi nie wyszly muszę jeszcze poszukac. Zdjecia byly robione wieczorem i psiaki układaly sie do snu :)
-
Dziuniek - kolejnemu sie udalo dzieki Tobie !!!!