Jump to content
Dogomania

iwna5702

Members
  • Posts

    8476
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by iwna5702

  1. Dzieki za wiadomość - cos powoli kombinujemy - jak wypali to zaraz napisze na watku :)
  2. zapraszam na psiaczkowy bazarek :) http://www.dogomania.com/forum/topic/143285-z%C5%82oto-futerka-jesienno-zimowy-bazarek-pomocowy-dla-psich-staruszk%C3%B3w-do-1710-g-1900/
  3. Dzięki Azalio, będziemy zbierać dalej - może uda się przed zimą zabrać go do lepszych warunków :)
  4. No i ja się w końcu doczlapalam do Nexia - moje wplaty trochę w kratke - zalegam - ale uwiklalam się w psie sprawy - wydatków więcej niż wlosow na glowie - postaram się naprawić . Mam teraz psiaczki w trzech hotelikach - trochę cioteczek pomaga, trochę bazarkow klece - a wszystko i tak mało . Gdyby nie dogo to w ogole nie daloby się rady
  5. Dziękuję Ci Dziuniek za założenie wątku temu wspaniałemu psu :)
  6. Deklaracje stale: Azalia 10,- zl Dorcia2 - 2x po 20 zl na Tolka i na Maniusia Deklaracje jednorazowe: mdk8 - 20,- zl elficzkowa 20,- zl - zostało wpłacone do Dziuniek Olena84 piescofajnyjest
  7. Prawdę mówiąc nie spotykałam w tygodniu jakoś za każdym razem spacerowiczek w geriatrii, kiedy wpadałam czasem do schronu , jak mi się udało jakiś wolny dzień w pracy załapać. Geriatrią zajmuje się z doskoku kilka osób, ale z tymi spacerami to tak do końca dobrze nie jest, bo jednak większość wol. ma tam swoje pojedyncze psy i jeśli przychodzą to tylko zabierają swoje - a z tego co pisze Dziuniek widać, ze kiedy ona jest stara się wyprowadzić wszystkie psiaki, w zależności od tego ile osób dopisze do pomocy. Jeśli brakuje rąk w jedną środę - to w kolejną wychodzą jako pierwsze te, które nie były poprzednim razem na spacerze.
  8. U psiaczków na razie toczy sie normalne zycie - spacery , jedzonlo zabawa z kumplami. Jako, ze wszystkie swoje lata juz maja każdemu z nich cos mniej lub bardziej dolega. Czarus bardzo niedomaga na tylne lapki - troche boje sie zeby sterydy, ktore zacząl brać nie zaszkodziły mu na inne organy :( Przymierzamy sie do zakupu syropu tego.ktory ma tez Lupusek - ale koszt tego leku jest wysoki a nie bardzo mamy na to pieniazki :(
  9. Tak to jest jak się ma za dużo na głowie :) przez przeoczenie nie odebrałam poczty - ale już dziś załatwione :)
  10. To się spóźniłam :( - Twixa trzeba najpierw zabrać z miejsca gdzie siedzi - mogłabym w sobotę to załatwić - ew. myślę też o środzie w przyszłym tygodniu.
  11. Dzięki Kasiu - jednak nasze psinki chyba sa zbyt stare i schorowane, żeby tak daleko jechać. Bylam u nich w sobotę - TOLEK ledwo utrzymuje się na tylnych lapkach a TWIX jest tak chudy ze patrząc z góry na niego widać tylko wystający kęgosłup. Jeśli uda się zalatwic pilny transport - Twixa przyjmie KASIA. POTRZEBNY TRANSPORT WARSZAWA SŁUPSK !!!!!
  12. Kochany piesio - lubię takie rzeczy czytac :)
  13. Nikt się nie odzywa - nie wiadomo co z Balbinka :(
  14. Zdrówka dla LAMPO!!! :)
  15. To jest najgorsze co mnie teraz może uderzyć - tak się o niego caly czas balam, w sobote jeszcze był w sali z dzikim czarnulkiem
  16. Kochana Ciociu - nie mogę wysłać priv. odbiram info. ze masz zapchana skrzynke :(
  17. Tolek niestety tak jak i Twix nadal w schronie Kiedy patrze na niego to mam rozdarte serce - bo nie mogę mu już pomóc - jest sporym psem zaczyna się u niego problem z tylnymi lapami nie może chodzic praktycznie - tylko ew. króciutki spacerek. Na pilnie powinien opuscic schron - a ja już nie mam jak zalatwic kolejnych pieniążków. Kasia teraz ma szpital w zadnym razie nie może przyjąć kolejnego dużego psa do noszenia w niedalekiej przyszłości . Może u Izy dałoby radę, ale tam jest koszt 300 zl plus karma ....Boze......plus leki te może zaponsorowalaby Fundacja ale utrzymanie to już nasz problem. Bazarki w sumie produkuje ja - wiec przesyłka pewnie do mnie podam adres na priv. (chyba ze dasz zdjęcia fantów - tak tez może być)
  18. Na watku Nuki troche mało o niej samej. Jak pisalam wcześniej Nuczka była na badaniach, jednak skończylo się na razie na osluchowych, z ktorych i tak zostala potwierdzona wczesniejsza diagnoza choroby serca . Nuka dostala furasemid oraz lek nasercowy, obydwa leki zazywa codziennie, spi sobie smacznie, je ze smakiem robi krotkie spacerki- cieszy sie wolnoscią.:)
  19. W ub. tygodniu bylam z wizyta u psiaczków u Izy. Niestety ściemnia sie szybko i zdjecia na dworzu sa juz malo wyrazne , ladnie wyszly zdjecia z domu oraz filmiki, ktorych tradycyjnie nie umiem sama wkleic - ale moze przy pomocy bardziej wprawionych osob sie uda, Do Izy dojechal jeszcze jeden biedny schorowany pies Mikus. Mikus urodzil sie bez stopki w lewej , przedniej lapce - ale jakos dawal sobie z tym rade, teraz jest juz starszym psem i walczy z nowotworem, ktory umiejscowil sie w szczęce. Mikus razem z Lupuem mieszkaja w domu u Izy. Reszta hotelikowych psiaczków idzie do spania do domku, ktory w zimne noce bedzie ogrzewany (ponizej zdjecie miejsca do spania :)) A tu zdjecia Lupusa i Mikusia przed snem w domu u Izy Lupusek Mikus {TM*}
  20. Niestety ale nie, A ja odwiedziłam niedawno dziadulki u Izy i porobiłam troszkę zdjęć i jakies króciutkie ujęcia filmikowe - robilo się już ciemno a pamięć telefonu ograniczona bo jeszcze tez trochę zdjęć cyknelam. Postaram się to niebawem wkleic.
  21. Ostatni boks geriatrii od frontu - za Twoim Trojlapkiem i na przeciwko Kajo (tam kiedys siedzial ten wiekszy trójlapek, ktory zostal niedawno adoptowany)
×
×
  • Create New...