elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Oby ten nadchodzący rok obdarował Karo nie tylko DT, ale już tym wymarzonym DS! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_55.gif[/IMG][/URL]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Oby w 2010 wszystkie Kudłaczki miały już swoje ukochane domki! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_58.gif[/IMG][/URL] -
Wszystkim palącym Cioteczkom życzę 2010 już bez nałogu! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_58.gif[/IMG][/URL] [url]http://www.zdrowie.med.pl/nowosc.phtml?id=5248[/url]
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL] -
Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
-
BURKA- czeka na dom 2 lata- nareszcie znalazła dom! :)
elinka replied to Rybc!a's topic in Już w nowym domu
Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL] -
Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL] -
Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
-
Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
-
MILVA - mieszaniec CzW?! Wilczakowa panienka szuka DS.
elinka replied to evel's topic in Już w nowym domu
Oby ten następny rok był już dla Milvy szczęśliwy [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_55.gif[/IMG][/URL] -
[quote name='Perfi']elinka nakupie na nastepne wszystkich sw i zrobie bazar :D[/QUOTE] Dobrze! To ja tymczasem [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_13_14.gif[/IMG][/URL]. Tylko nie zapomnij podesłać mi link! :bluepaw: [quote name='mercy']dla Wszystkich obecnych i przyszłych Mam mam wspaniałą książkę :) na tym bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176597-Czytelmania-na-dt-BUDRYSKA-15-01[/URL] [B]Matka i Dziecko.Vademecum[/B] E.Fenwick Format A4,okładka twarda str-256 [URL="http://img97.imageshack.us/i/dscf1735v.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4390/dscf1735v.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Potwierdzam bo czytałam [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_13_3.gif[/IMG][/URL]. A wszystkim Cioteczkom, TZ-tom i ich obecnym i tym przyszłym pociechom życzę [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_51.gif[/IMG][/URL]
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Etiudka i Elipsa bardzo ślicznie dziękują za allegro [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_108.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_108.gif[/IMG][/URL] -
[quote name='ludwa'](...) różnica między raną po wyrostku jest a cc jest taka, że po cc nie będziesz miała czasu na zastanawianie się gdzie boli, gdzie ciągnie itp:) Trzeba pokarm wywołać, dziecko nakarmić i inne takie atrakcje:) Ja tam na dzień dobry, po powrocie do domu tak szybko latałam (oczywiście to "szybko" to w marzeniach było), że z tym rozprutym bębnem wyłożyłam się przez próg:)) Syknęłam, otrzepałam się i poleciałam szybko do Niuńka:) Zresztą już od 10-ciu m-cy nie poleżałam, nic mnie nie pobolewa i grypa nie dokucza bo i kiedy chorować:) Zresztą co to za chory, co nie ma kiedy poójść do lekarza, żeby mu ktoś w końcu powoedział, że przecież jest chory;))) A jak poszłam do ortopedy i powiedział, że z moim ścięgnem powinnam poleżeć albo iść na operację, to powiedziałam, że wróce porozmawiać na ten temat za kilka lat:)[/QUOTE] nooo, u mnie o lekarzach czy innych luksusach nie było mowy przez trzy i pól roku. Oddech złapałam dopiero w przedszkolu. [quote name='Perfi'][URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Miodek_turecki[/URL] trupi miodek ;) imbir sprzedaja w takich kwadratowych kostkach[/QUOTE] Perfi, ale tam piszą, że[I] Miodek turecki[/I] jest do nabycia w Krakowie, a ja mieszkam w Inowrocławiu [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_4.gif[/IMG][/URL] [quote name='Alicja'][FONT=Arial] (...) a ciachnięcie przy porodzie SN boli tysz jak sqrczybyk[/FONT][/QUOTE] [quote name='Sylwia K']ja myślałam, że tylko ja taka pechowa jestem i to czułam[/QUOTE] przez pierwsze dwa tygodnie mogłam siadać tylko na kole ratunkowym :diabloti:
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Etiuda to niejako lustrzane odbicie Elipsy, w końcu obie to bliźniacze siostrzyczki [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_5_5v.gif[/IMG][/URL]. [URL="http://img63.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=elipsa013.jpg"]ImageShack(TM) slideshow[/URL] -
[quote name='ludwa']ale ja myślałam, że to jakiś specyfik zmieszany z czymś i imbir w tym czymś, bo sam imbir to znam i herbaty imbirowe znam;)[/QUOTE] ludwa, ciesz się, że nie musisz tego trupiego miodku pić! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_11.gif[/IMG][/URL] [quote name='bonusowa']Ło matko nie załamujcie mnie :( To dopiero 5,5 tygodnia a ja umieram. Dziś nawet do pracy nie poszłam, czego bym nie zjadła to mi niedobrze. Na szczęście wymiotów niet... Dziś próbuję zjeść biszkopty, ale na niewiele mi się to zdaje. Może później spróbuję kisiel? Masakra, oby szybko ten mały Kluch mi odpuścił :)[/QUOTE] Odpuści, odpuści. Ale najpierw musi sobie jeszcze pokopać [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_1_102v.gif[/IMG][/URL]
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Ale się opłacało! :smile: A ja wykorzystam okazję, że jesteś i posyłam Ci PW EDIT: Nic z tego. Skrzynka nadal pełna :placz: -
izzie1983, do Nowego Roku pozostały tylko dwa dni. Wierzę, że wytrzymasz. A później koniecznie pokaż ten wątek narzeczonemu, może też rzuci palenie?[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_55.gif[/IMG][/URL] No i szkoda zmarnować te dwa lata.