Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. Zgłaszam swą obecność. A Ciaputce w Nowym Roku życzę najwspanialszego DS! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_55.gif[/IMG][/URL]
  2. Oby ten nadchodzący rok obdarował Karo nie tylko DT, ale już tym wymarzonym DS! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_55.gif[/IMG][/URL]
  3. Oby w 2010 wszystkie Kudłaczki miały już swoje ukochane domki! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_58.gif[/IMG][/URL]
  4. Wszystkim palącym Cioteczkom życzę 2010 już bez nałogu! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_58.gif[/IMG][/URL] [url]http://www.zdrowie.med.pl/nowosc.phtml?id=5248[/url]
  5. Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
  6. Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
  7. Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
  8. Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
  9. Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
  10. Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
  11. Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
  12. Oby ten następny rok był już dla Milvy szczęśliwy [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_55.gif[/IMG][/URL]
  13. Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
  14. Już niedługo! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_57.gif[/IMG][/URL]
  15. [quote name='Perfi']elinka nakupie na nastepne wszystkich sw i zrobie bazar :D[/QUOTE] Dobrze! To ja tymczasem [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_13_14.gif[/IMG][/URL]. Tylko nie zapomnij podesłać mi link! :bluepaw: [quote name='mercy']dla Wszystkich obecnych i przyszłych Mam mam wspaniałą książkę :) na tym bazarku: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176597-Czytelmania-na-dt-BUDRYSKA-15-01[/URL] [B]Matka i Dziecko.Vademecum[/B] E.Fenwick Format A4,okładka twarda str-256 [URL="http://img97.imageshack.us/i/dscf1735v.jpg/"][IMG]http://img97.imageshack.us/img97/4390/dscf1735v.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Potwierdzam bo czytałam [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_13_3.gif[/IMG][/URL]. A wszystkim Cioteczkom, TZ-tom i ich obecnym i tym przyszłym pociechom życzę [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_51.gif[/IMG][/URL]
  16. Etiudka i Elipsa bardzo ślicznie dziękują za allegro [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_108.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_108.gif[/IMG][/URL]
  17. [quote name='ludwa'](...) różnica między raną po wyrostku jest a cc jest taka, że po cc nie będziesz miała czasu na zastanawianie się gdzie boli, gdzie ciągnie itp:) Trzeba pokarm wywołać, dziecko nakarmić i inne takie atrakcje:) Ja tam na dzień dobry, po powrocie do domu tak szybko latałam (oczywiście to "szybko" to w marzeniach było), że z tym rozprutym bębnem wyłożyłam się przez próg:)) Syknęłam, otrzepałam się i poleciałam szybko do Niuńka:) Zresztą już od 10-ciu m-cy nie poleżałam, nic mnie nie pobolewa i grypa nie dokucza bo i kiedy chorować:) Zresztą co to za chory, co nie ma kiedy poójść do lekarza, żeby mu ktoś w końcu powoedział, że przecież jest chory;))) A jak poszłam do ortopedy i powiedział, że z moim ścięgnem powinnam poleżeć albo iść na operację, to powiedziałam, że wróce porozmawiać na ten temat za kilka lat:)[/QUOTE] nooo, u mnie o lekarzach czy innych luksusach nie było mowy przez trzy i pól roku. Oddech złapałam dopiero w przedszkolu. [quote name='Perfi'][URL]http://pl.wikipedia.org/wiki/Miodek_turecki[/URL] trupi miodek ;) imbir sprzedaja w takich kwadratowych kostkach[/QUOTE] Perfi, ale tam piszą, że[I] Miodek turecki[/I] jest do nabycia w Krakowie, a ja mieszkam w Inowrocławiu [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_4.gif[/IMG][/URL] [quote name='Alicja'][FONT=Arial] (...) a ciachnięcie przy porodzie SN boli tysz jak sqrczybyk[/FONT][/QUOTE] [quote name='Sylwia K']ja myślałam, że tylko ja taka pechowa jestem i to czułam[/QUOTE] przez pierwsze dwa tygodnie mogłam siadać tylko na kole ratunkowym :diabloti:
  18. Etiuda to niejako lustrzane odbicie Elipsy, w końcu obie to bliźniacze siostrzyczki [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_5_5v.gif[/IMG][/URL]. [URL="http://img63.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=elipsa013.jpg"]ImageShack(TM) slideshow[/URL]
  19. [quote name='ludwa']ale ja myślałam, że to jakiś specyfik zmieszany z czymś i imbir w tym czymś, bo sam imbir to znam i herbaty imbirowe znam;)[/QUOTE] ludwa, ciesz się, że nie musisz tego trupiego miodku pić! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_11_11.gif[/IMG][/URL] [quote name='bonusowa']Ło matko nie załamujcie mnie :( To dopiero 5,5 tygodnia a ja umieram. Dziś nawet do pracy nie poszłam, czego bym nie zjadła to mi niedobrze. Na szczęście wymiotów niet... Dziś próbuję zjeść biszkopty, ale na niewiele mi się to zdaje. Może później spróbuję kisiel? Masakra, oby szybko ten mały Kluch mi odpuścił :)[/QUOTE] Odpuści, odpuści. Ale najpierw musi sobie jeszcze pokopać [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_1_102v.gif[/IMG][/URL]
  20. Ale się opłacało! :smile: A ja wykorzystam okazję, że jesteś i posyłam Ci PW EDIT: Nic z tego. Skrzynka nadal pełna :placz:
  21. wszystko dla naszego Miauczerka [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_33_8.gif[/IMG][/URL]
  22. No nieeee! Czy to ten sam Tofik? :crazyeye::crazyeye::loveu:
  23. izzie1983, do Nowego Roku pozostały tylko dwa dni. Wierzę, że wytrzymasz. A później koniecznie pokaż ten wątek narzeczonemu, może też rzuci palenie?[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_6_55.gif[/IMG][/URL] No i szkoda zmarnować te dwa lata.
  24. filmik jest na stronie 68 w poście #678 [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_17_4.gif[/IMG][/URL][U][/U]
×
×
  • Create New...