elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
czy mogę prosić o jakieś namiary w sprawie czarno - białego kudłatego nr2 z Nowodworu? http://img42.imageshack.us/img42/5750/psiaki039.jpg -
[quote name='gameta'](...) Aaaaa i miałam pytać - która następna w kolejce na porodówkę? Ja mam termin na połowę marca - więc za kim jestem? ;)[/QUOTE] [quote name='Cola']:roll: chyba po mnie...ja mam termin na początek lutego + 2 tygodnie :evil_lol:[/QUOTE] [quote name='agbar']Ja mam termin na za dwa dni....;)[/QUOTE] wychodzi na to, że niedługo sama zostanę na wątku [U][/U][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_2_101v.gif[/IMG][/URL]
-
Owieczka, zapytaj z dolnego [URL="http://www.dogomania.pl/members/94988-fiorsteinbock"]fiorsteinbock[/URL] . Ma malutką córeczkę, ale może kogoś Ci poleci.
-
dbsst, powodzenia!!! I czekamy na wiadomości [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15_1_55.gif[/IMG][/URL].
-
Jeśli ktoś chce i może pomóc Rapiemu to polecam bazarek ogłoszeniowy: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176622-Bazarek-ogA-oszeniowy-dla-Ciaputki-z-Boguszyc-do-6-01-ZAPRASZAM[/URL]
-
Jeśli ktoś chce i może pomóc Karo to polecam ogłoszeniowy bazarek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/176622-Bazarek-ogA-oszeniowy-dla-Ciaputki-z-Boguszyc-do-6-01-ZAPRASZAM[/url]
-
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Już jestem. Wychodzi na to, że z moim TZ to trudniejsza sprawa niż myślałam. :placz: A jak na złość Marylin, tak pięknie tu zachwala Kaja, że już jestem kompletnie wewnętrznie rozdarta. Dlatego czas na męską decyzję! Jeżeli Kaj rzeczywiście uwielbia dzieci, a muszę o to jeszcze raz zapytać bo mam czteroletnią córkę, to Supregoa, przywoź pieska do mnie. A niech tam, najwyżej TZ mnie :motz:. Tylko skąd wiadomo, że Kaj akceptuje dzieci? -
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
no to dajcie mi ze dwie godzinki czasu na zastanowienie się czy mówić TZ-owi o Kaju czy też nie? Zastanawiam się czy nie lepiej postawić go przed faktem dokonanym? :diabloti: Teraz idziemy z córką na sanki, na spacerku przemyślę strategię. -
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
a czy masz pomysł na jakiś transport? -
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
holender, zastanawiam się, czy nie dać mu DT? Wczoraj wyadoptowałam moją tymczasowiczkę i niby mam miejsce, ale nie wiem jak mój TZ to strawi, bo podłoga jeszcze nie wyschła po siuśkach Elipsy. :razz: -
[quote name='enia']podoba mi się, ale moja ściana jest wielka i widziałam w filmie "Siedlisko" takie otwarte okno....... ale jestem beztalencie i szukam porady :)[/QUOTE] A czy masz zdjęcie tego okna z filmu? Szkoda, że mieszkamy tak daleko od siebie, bo z wielką przyjemnością namalowałabym Ci takie okno. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_13_6.gif[/IMG][/URL]
-
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
A dzisiaj zasypało! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_8.gif[/IMG][/URL] Jak duży jest Kaj? Zapisuję małego. -
[quote name='wilczanda'](...) chcesz narysować na tej ścianie? Kiedy mieliśmy remont w domu i mieliśmy wyburzać całą jedną ścinę ja z tata zaczęliśmy po niej rysować kredkami świecowymi jakieś historyjki. Fajnie wyszło. Ale trudno mi powiedzieć czy to trudne, bo już nie pamiętam. A farbą do ścian- nie mam zielonego pojęcia. :shake:[/QUOTE] Nadokienny gzyms w pokoiku mojej córki. Trzeba było zabudować rury więc tak go pomalowałam. Do malowania wzorów na ścianie znakomicie nadają się farby ścienne lateksowe. Nie kapią, nie zaciekają, znakomicie kryją powierzchnię. Nie polecam natomiast kupowania do tego celu barwników do farb w małych pojemniczkach. Niby taniej, niby stężone, ale kryją bardzo źle ścianę, nawet białą. Aby uzyskać pożądany efekt, trzeba kłaść kilka warstw takiego barwnika, a to już wygląda brzydko. [IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9320/gzyms1014.jpg[/IMG] [IMG]http://www.dogomania.pl/%3Ca%20href=http://img31.imageshack.us/i/gzyms1014.jpg/%20target=_blank%3E[IMG]http://img31.imageshack.us/img31/9320/gzyms1014.th.jpg[/IMG] [URL]http://img31.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=gzyms1014.jpg[/URL]
-
[quote name='Lilmo']Zrobiłam ogłoszenia na poniższych stronach: alegratka.pl warszawa.gumtree.pl warszawa.olx.pl kokosy.pl hodowcy.com.pl kupiepsa.pl kupsprzedaj.pl eoferty.com.pl przygarnijzwierzaka.pl aukcjezwierzat.pl[/QUOTE] Mam nadzieję, że Funia i jej szkraby mi wybaczą, ale Lilmo, czy dałabyś radę porobić ogłoszenia też temu pieskowi [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174338-Rapi[/URL] ?
-
Oglądając stronę internetową tamtego schroniska też odniosłam pozytywne wrażenie. Czyli zamiast DT może lepiej od razu Rapiemu szukać DS?
-
[quote name='Paoletta']Ale powiem wam, że super, że trafiliśmy właśnie na Entka. Rzeczywiście był nam przeznaczony. Moja Lusia ma tak, że jest niedelikatna. I bałam się, że ze szczeniakiem będzie problem, że jej zabawy będą dla niego za mocne. Ale Entek to twardy chłopak. Bawi się tak samo. Jest zdecydowany i silny. Po prostu jest taki jak my i do nas pasuje :D[/QUOTE] Nie ma co! Twarda rodzinka! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_2_104.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/5/5_1_123v.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_5_128.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_1_106v.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_24.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_3_42.gif[/IMG][/URL]
-
ana666, a czy zapytałaś się o ewentualny kontakt ze schroniskiem w sprawie Rapiego?
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paoletta']Entek waży 7,5 kg.(...) Sierść też miał matową.(...) Może mówcie też przy adopcji, że pieski mają osobowość owczarków belgijskich i będą wymagały szkolenia (choć łatwego, bo są bardzo inteligentne)(...)[/QUOTE] Elipsa też na początku miała matową sierść. Nie znam inteligencji owczarka belgijskiego, ale rzeczywiście zauważyłam, że Elipsa była bardzo bystrym i mądrym szczeniakiem. Szybko się uczyła, łatwo odczytywała wydawane znaki i sygnały obojętnie czy to przeze mnie czy też te przez Loulę. [quote name='Karola18']:) Zdecydowaliśmy się,że imię zostanie takie jakie ma:) Elipsa biega za nami po całym mieszkaniu:) chyba w dużym pokoju ściągniemy dywan :D Jesteśmy bardzo szczęśliwi,że ją mamy:) Zaraz pójdziemy na pierwszy wspólny spacer:)[/QUOTE] Mam pomysł na spacerowe skróty: Elipsa = Eli, Elip, Epa, Epsa, Esa, Ea :) [quote name='*Monia*']U Etiudy podobno 'chudość' była spowodowana tym, że reszta rodzeństwa jej wyjadała, jak zostały tylko z Elipsą to ta ją odpychała od miski - info od pana Maćka. Jak ją zobaczyłam to od razu mi się ta chudość w oczy rzuciła i to wytłumaczenie w sumie pasowało do sytuacji - Elipsa odpychała ją za każdym razem jak tylko się Etiuda zbliżyła na głaskanie. (...)[/QUOTE] U mnie Elipsa zawsze była przed Loulą wszędzie pierwsza.:eviltong: A z miski to już w ogóle wszystko znikało ekspresowo! Ale Loula do swojej miski Elipsy nie dopuszczała (sama Elipsa ją tego wcześniej nauczyła). Suni nie pozostawało więc nic innego jak tylko grzecznie usiąść i poczekać, aż Loula skończy jeść. Jednak dziewczynie nie za bardzo taki obrót sprawy się podobał, tym bardziej, że miska Louli stawała się coraz bardziej pusta. A że Elipsa nie była gapą, do miski Louli musiała więc czym prędzej dotrzeć podstępem. Podszczekiwała, a gdy Loula nieco odpuszczała, jedzącą Loulę podszczypywała i w ten sposób prowokowała do wspólnej zabawy. A gdy Loula ulegała zabawie to już tylko hyc i miska należała do Elipsy. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_111.gif[/IMG][/URL] :evil_lol: [quote name='Kika9004']Niedowaga to nic przy szczęściu jakie ją spotkało :)[/QUOTE] [quote name='Paoletta']mylą się już dziewczynki ;)[/QUOTE] W sumie Etiuda to ma szczęście, bo teraz tylko ona nam została, a mając tyle Cioteczek na pewno sunia szybko znajdzie domek. ;) -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Lilmo, proszę, ogłoszeń na razie nie usuwaj! Może dzięki nim ktoś będzie chciał Etiudkę? Telefony do mnie w tej sprawie mogą nawet się urywać. :evil_lol: Tylko najpierw muszę iść po komórkę do rodziców, bo tam ją zostawiłam. :mad: [SIZE=1](emotka dla mnie samej)[/SIZE] -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Karola18, bardzo się cieszymy i witamy Panią na wątku! :loveu: Tylko Loula tak dziwnie wpatruje się we mnie [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_5.gif[/IMG][/URL]... -
A siostrzyczka Enterka Elipsa ma już nowy domek! :multi: Zapraszam na główny wątek: [url]http://www.dogomania.pl/threads/174456-Szczeniaki-z-lasu-Pilnie-proszAE-o-wsparcie-finansowe-i-karmAE-lub-bezpA-atny-DT?p=13800586#post13800586[/url]