elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='Paoletta']Już ma tylko musi do niego dojechać :)(...)[/QUOTE] :splat:No tak! To wszystko przez jutrzejszy, a właściwie to już dzisiejszy dzień. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_19.gif[/IMG][/URL] Już post poprawiłam.:evil_lol::evil_lol: -
[quote name='Asia & Ginger'](...) Największym problemem może być to, że Rafi gdy zabierze jakąś rzecz, nie chce jej oddawać, warczy, potrafi się rzucić (nikogo jeszcze nie ugryzł), więc trzeba go wziąć podstępem.(...)[/QUOTE] Gdzieś czytałam o rasie, że to jest typowe dla spanieli, zwłaszcza tych rudych. Czy rzeczywiście? Ciekawa dyskusja na ten temat jest np. tutaj: [url]http://www.dogomania.pl/threads/3249-Spaniel-agresywny[/url][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_6.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/../forums/1174-Wychowanie"]http://www.dogomania.pl/forums/1174-Wychowanie[/URL]
-
zdublowany post
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Kropka, rozumiem Cię doskonale i współczuję, że tak to wszystko z tymi Twoimi pieskami się ułożyło. Oby Foczka jak najprędzej wyzdrowiała, Enterek wkrótce pojedzie do domku. Zobaczysz. -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Ojej! Nie potrafię wybrać. Etiuda czy Elipsa? Czuję się jakbym miała przeprowadzać selekcję... Dziewczyny, proszę, same wybierzcie dziewczynkę. :oops: -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='*Monia*']To możemy się jakoś umówić, we dwie będzie nam raźniej ;).[/QUOTE] Dziewczyny, ja mieszkam w Inowrocławiu, nie znam Warszawy, nie wiem gdzie dokładnie są te szczeniaki, tzn. nie znam ich obecnego adresu zamieszkania. Również nie wiem gdzie mieszka Pati. Myślę, że może tu pomóc esperanza lub ktoś inny, kto wie, gdzie są pieski. Później trzeba skontaktować się z Pati-C, aby dokładnie podała, gdzie szczeniaka dowieźć. tel. 698 616 250 Co do którego szczeniaka, to muszę się zastanowić, za chwilę dam Wam odpowiedź. -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Gosiara']O matko jedyna!Euro [*] Halinko nie obwiniaj sie tylko proszę to pierwszy taki przypadek... Tyle szczeniorów co Ty odchowałaś i wydałaś to chyba mało kto,wypadki chodzą po ludziach i akurat padło na Tego co najbardziej pomaga... Wczoraj byłam u mnie w stajni i zawsze były szczeniaki i dorosłe psy i żyły w symbiozie a wczoraj zdążyłam uratować jednego zagryzającego go przez dorosłego psa o kość...Nigdy nie jesteśmy w stanie być w odpowiedniej chwili i zadziałać...Wiem ile trudu zadajesz sobie w sprawe tymczasów zdrowia,serca...TRZYMAJ SIĘ!Sercem jestem przy Tobie:*...Jak wyzdrowieję wpadnę...[/QUOTE] Tak, tak Halbino, Gosiara wyjęła mi te słowa z ust. Ze swojej strony zrobiłaś wszystko, wychodząc z domu psy zabezpieczyłaś. Tego wypadku nie mogłaś przecież przewidzieć. A ze zmianą stada to sama widzisz, jak to bywa. Życie jest najlepszym, niestety, w przypadku Euro tragicznym weryfikatorem. No i nie zapominajmy o Pani Ani i jej mężu. Oni tak bardzo się cieszyli na adopcję tego psa. Dla Państwa Domańskich na pewno jest to też przykre przeżycie. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"]:sad:[/URL] -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='esperanza']elinko ja w środę wyjeżdżam na święta, Owieczki też nie będzie na miejscu. Jeśli transport będzie aktualny najprawdopodobniej pati-c sama będzie musiała odebrać malucha z Ursynowa, jutro rano spróbuję się dowiedzieć jak planowana jest podróż.[/QUOTE] Dzwoniła do mnie Pati-C. Pytała się jakiego psa ma do mnie przywieźć bo do tej pory nikt się z nią nie kontaktował. Z Warszawy wyjeżdża ok. 11:00 i piesek do tej godziny musiałby być do niej dostarczony. Na Ursynów po szczeniaka raczej nie pojedzie, bo musiałaby się przeprawiać przez całą Warszawę, a to dodatkowe 70km w obie strony. No i nie może bo musi czekać na pozostałe trzy psy, które też pojadą tym transportem. Dlatego skoro Owieczki nie ma na miejscu, a Ty, esperanzo, wyjeżdżasz to może jakaś Wasza koleżanka mogłaby dostarczyć jutro rano szczeniaka do Pati? Szkoda aby ten transport przepadł. Tym bardziej, że Pati jedzie z tamtymi psami również do Inowrocławia. :roll: -
Lady- 2 miesięczna mix cocker spaniela JUŻ W NOWYM DOMU!!!!
elinka replied to ania z poznania's topic in Już w nowym domu
aniu z poznania, z niecierpliwością czekamy na środowe zdjęcia Lady [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_13_13.gif[/IMG][/URL] -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Szerkanka, ten transport organizuje mc_mother, to ją musisz zapytać. Mój piesek też ma jechać z nimi na doczepkę. No i zadzwoń do Pati_C. tel. 698 616 250. Pewnie zgodzi się zabrać również Twojego pieska. W samochodzie ma trochę miejsca. Transport ma być jutro. Wyjazd zależy w dużej mierze od warunków na drogach. -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
elinka replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
[quote name='lilk_a']Pawełku ...uważaj [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_2.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_21.gif[/IMG][/URL][/QUOTE] W razie czego polecam niezawodne otrząsacze[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_5_134v.gif[/IMG][/URL] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Halbinko, czy to znaczy, że teraz z powrotem [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_6_2.gif[/IMG][/URL] ? -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Bjuta']Ja mam obiecaną kawę u Halbiny! Może być i 28-go i 24-go - wsio rawno![/QUOTE] A ciasteczko też?...eeeeeeeeech! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_4_34.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_4_102.gif[/IMG][/URL] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
Skoro Pani Ania może podjechać do Łaska to jakby połowę trudności z transportem mamy już za sobą. Pozostaje jeszcze odcinek Zabrze - Dąbrowa Górnicza. Wiem, że tu swoją pomoc kiedyś oferowała Halbinie bonsai_88. No i teraz Bjuta. A co do godziny i bliższych szczegółów odbioru suni w Łasku to musiałaby już Pani kontaktować się telefonicznie z magnesiątko. Jednak Pani Aniu, najpierw poczekajmy co halbinie odpowie ta dziewczyna z Miau. -
[quote name='milcia17']Elinka! Przepraszam Wszystkich za OT, ale ... Strasznie mnie rozbawiasz tymi emotikonami ! Hahahaa! :roflt::roflt:[/QUOTE] Wszystkich palaczy przepraszam za prywatę, ale Milciu, ta emotka specjalnie dla Ciebie: [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_12_169.gif[/IMG][/URL]
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
A u mnie postępy! :multi:Mam już domek zastępczy dla szczeniaka na ten tydzień mojej świątecznej nieobecności. I to w samym Inowrocławiu, dwa bloki dalej ode mnie. Tak więc piesek może do mnie się pakować. Dzwoniłam też dzisiaj do Pati-C. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/542.gif[/IMG][/URL] Jeśli tylko tamten transport psa będzie aktualny to Pati może zabrać także naszego szczeniaka. Jeżeli będzie musiała odbić z trasy, a co za tym idzie dolać paliwa do baku, to na wątku dam znać ile to by kosztowało. No i ciągle apeluję chociaż o częściowe dołożenie się do kosztów przejazdu. No bo głupio tak komuś wpychać pasażera na gapę. Mamy szczęście, że to nie jest transport składkowy jednak za przewóz tamtego psa jedna z dogomaniaczek płaci (i to niemało, bo kawałek drogi jest) z własnej kieszeni. Dlatego wypadałoby chociaż symbolicznie się dołożyć. Niestety, na razie wśród Cioteczek nie pojawiła się żadna deklaracja. :niedowia: [quote name='esperanza']Elinko organizować do Ciebie transport przed świętami, czy nie? Rozmawiałam z pati-c, transport jeszcze nie jest na 100% pewny. Czekam na potwierdzenie.[/QUOTE] Po raz kolejny pytam, skąd Pati ma odebrać psa? Kto może się zająć wydaniem szczeniaka. Aby się bliżej umówić ta osoba musi przedzwonić do Pati-C [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/542.gif[/IMG][/URL]. Psy mają jechać w środę 23 grudnia, a więc niewiele czasu pozostało. Czy z powyższego postu mam rozumieć, że esperanzo, zajmiesz się tym? No i jest jeszcze jeden problem...warunki na drogach. Jeżeli będą kiepskie to Pati-C, niestety, ale nie pojedzie.[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_4_6.gif[/IMG][/URL] [SIZE=1]ufff! trochę się tego nazbierało. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_3.gif[/IMG][/URL] [/SIZE] -
[quote name='Anja2201']A ja znalazłam coś takiego : [url]http://www.jabluszkowo.pl/[/url] Chociaż na mnie jakoś nie działa:oops::oops::oops:[/QUOTE] ale przelicznik jest tam całkiem, całkiem[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_2_4v.gif[/IMG][/URL]
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']Problem w tym, że już sama nie wiem, na jaki kierunek szukać tego transportu... do Warszawy, Poznania czy Wrocławia... każdy w innym terminie... ech...[/QUOTE] halbinko, trzeba szukać aż do skutku. :kciuki: [quote name='Gosiara']Ja z kolei będę jechała 9 stycznia do Poznania do Karmelków więc mogę sunię wziąść do Poznania jakby to coś komuś dało...:)[/QUOTE] ta propozycja jest godna uwagi ;) 28 grudnia magnesiątko będzie jechać samochodem z Dąbrowy Górniczej do Łasku k/Łodzi. Czy halbino i Pani Aniu, pasowałaby Wam taka opcja? [URL]http://www.dogomania.pl/threads/24359-WAE-tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY?p=13737929#post13737929[/URL] -
Ugotowany żywcem szczeniak POMOCY !!!! Ma dom.
elinka replied to Laura1108's topic in Już w nowym domu
Muki to teraz prawdziwa gwiazda filmowa!!![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_20.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/5/5_8_6.gif[/IMG][/URL] -
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
A do Wrocławia jest możliwość podrzucenia Euro? Po świętach będę wracała pociągiem z Bolesławca, we Wrocławiu mam przesiadkę. Gdyby ktoś mógł dostarczyć psa na dworzec to zabrałabym Euro prosto do domku Pani Ani. Najwyżej moja Loula nie pojedzie z nami, zostanie w Inowrocławiu. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_15.gif[/IMG][/URL] -
Ocelot, zawsze możesz pofitnesować na trampolinie [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_8_11.gif[/IMG][/URL]
-
Spanielki już w nowych domkach, Euro w najlepszym na świecie
elinka replied to erka's topic in Już w nowym domu
[quote name='halbina']super, Alicjo, ta sunia... jak siostra moich poprzednich tymczasowiczów... A może Pani Ania sie zakocha w maleństwie? Poznań to już o wiele bliżej niż Zabrze... [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176040-Lady-2-miesiAE-czna-mix-cocker-spaniela-SZUKA-DOMU?p=13731926#post13731926[/URL](...)[/QUOTE] Dzisiaj z racji wyjazdu do lekarza dzwoniła do mnie Pani Ania z prośbą, abym przypilnowała wątek pod jej nieobecność ponieważ trochę się denerwuje. Proponujecie Państwu innego pieska gdy tymczasem oni już pokochali Euro i z utęsknieniem czekają na swoją sunię. Pan Domański powiedział, że tyle czekali na tego psiaka to i dalej będą czekać. Pan może wyjechać w obecnej sytuacji po Euro pociągiem [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_2_113.gif[/IMG][/URL] do Poznania, Warszawy lub w każdą inną stronę, byle tylko była jakaś propozycja. No i nie może to być zbyt daleko bo pracuje na nocki, do wieczora musi być z powrotem w Inowrocławiu. Kwestia wyboru psa w końcu nie jest taką sobie hop siup decyzją, pies ma być członkiem rodziny przez przynajmniej najbliższe 16lat dlatego Państwo Domańscy chcą psa, którego już pokochali. Myślę, że sprawa jest oczywista, że nie wymaga dalszych wyjaśnień. A że z ramienia Dogomanii poproszono mnie o wizytę przedadopcyjną u Państwa, w pewien sposób reprezentuję Was Cioteczki i dlatego w Waszym imieniu pozwoliłam sobie złożyć zapewnienie Państwu Domańskim, że Euro nie tylko będzie, ale już jest ich pieskiem i żeby się nie denerwowali bo w zamian żaden inny pies do nich nie pojedzie. Czy mam rację? :razz: -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[url]http://www.dogomania.pl/threads/137887-Staruszek-Cygan-Mix-Sznaucera-i-Pudla-bardzo-A-le-znosi-schron-potrzebny-DT-DS-Wwa/page41[/url] - post#410 Lilmo, ubiegiłaś mnie z tym wątkiem[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_3_110.gif[/IMG][/URL] -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
hahahaaaa! W końcu rękawiczki są smaczniejsze od Sushi [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_4_18.gif[/IMG][/URL]. Widać, że Frocia ma apetyt. Dobrze, że to nie był tort![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_4_15.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"] [/URL] -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
Otrzymałam odpowiedź od rotek. Dziewczyna zaoferowała mi pomoc, ale niestety, nic z tego. Okazało się, że rotek mieszka jeszcze dalej niż jest z Warszawy do Inowrocławia, bo aż na Dolnym Śląsku. Nawet nie wiadomo, czy jej piesek pojedzie z Pati do DS w Toruniu bo nie ma go jak dostarczyć z Wrocławia do Warszawy. PS. Paoletta, a może ta wolontariuszka mogłaby też zabrać pieska rotek?