Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. Być może w poniedziałek Pati-C będzie jechać z Warszawy z pewnym psem w moje okolice. Niestety, chociaż Pati przewozi psiaki tylko za zwrot paliwa, transport jednak będzie płatny. Osobę, która podnajęła Pati już zapytałam, czy na przyczepkę zmieściłby się jeszcze nasz szczeniak. Jednak nie chcę sama decydować, bo nie wiem czy znajdą się na to jakieś pieniążki? A wypadałoby się chociaż trochę dorzucić.
  2. Szarotko, nie wiem czy to jest po trasie ale zobacz tutaj, post#122: [url]http://www.dogomania.pl/threads/24359-WAE-tek-Transportowy-KASUJCIE-NIEAKTUALNIE-POSTY?p=13712428#post13712428[/url]
  3. Dosłownie przed małą chwilką wróciłam z wizyty przedadopcyjnej u Pani Ani i powiem krótko: [FONT=Comic Sans MS][COLOR=Indigo][SIZE=4]dla Euro jest to wymarzony domek!!![/SIZE][/COLOR][/FONT] Jestem przekonana, że Państwo dadzą suni bardzo cieplutki, troskliwy i pełen przyjaciół domek. W domku tym mieszka Pańcia, Pan, świnka morska, a w odwiedzinki często przychodzi do babci 5-letni Mikołaj ze swoim sympatycznym pieskiem. Na pewno sunia nie będzie prezentem pod choinkę bo chłopczyk pieska już ma. Sunia będzie miała do dyspozycji całe mieszkanie, a w razie kaprysu nawet łóżeczko Pańci.:evil_lol: Jedzonko będzie dla pieska specjalnie przygotowywane, a wszystkie szczepienia i kontrole u pana weterynarza będą skrzętnie pilnowane. Być może piesek otrzyma chipa, ale nad tym Pani Ania musi się jeszcze zastanowić. W sezonie Euro będzie chodzić z Pańcią i Pańciem na działkę, latem z całą rodzinką będą jeździć na wczasy w góry. Oczywiście, Państwo godzą się na wszystkie warunki adopcji i sterylizację. A i jeszcze jedno! Pani Ania rok temu pożegnała swojego 14-letniego terierka Foxa, myśl o nowym piesku dojrzewała w Pani Ani serduszku stopniowo, ale za to skutecznie. Dlatego Pani Ania i jej mąż nie mogą doczekać się przyjazdu do nich Euro. Dlatego Halbinko, proszę, abyś nikomu innemu Euro do adopcji już nie wydawała. [U]Państwo na sunię będą czekać[B].[/B][/U]Ze względu na zdrowie Pańcia trudno jest im pojechać po suczkę tak daleko, ale może w końcu wspólnymi siłami uda się nam znaleźć jakiś transport do Inowrocławia? A może ktoś by mógł przywieźć psa pociągiem?
  4. A moja gosposia Kicia pomagała mi wczoraj myć okna [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_13_3.gif[/IMG][/URL] [URL]http://img695.imageshack.us/slideshow/webplayer.php?id=kicia1.jpg[/URL]
  5. [url]http://images45.fotosik.pl/239/75b241356bf0b970med.jpg[/url] - jaki słodziak!
  6. Dziewczyny przepraszam, że dopiero się odzywam, ale nie było mnie dwa dni w domu. Na wizytę przedadopcyjną z Panią Anią jesteśmy umówione na jutro, a więc Halbino, na relację musisz jeszcze troszeczkę poczekać. Co do transportu to zapytaj jeszcze [URL="http://www.dogomania.pl/members/69188-milcia17"]milcia17[/URL], ona regularnie jeździ pociągiem na trasie Kraków - Gdańsk. Jeśli pociąg zatrzymuje się w Inowrocławiu ( a raczej tak) to mogłaby zabrać ze sobą psa. Tym bardziej, że dziewczyna na transportowym i innym wątku oferowała swoją pomoc.
  7. [quote name='Justa&Zwierzaki']A ja nie moge wyswietlic a bym sobie tez chciała zobaczyc Miauczerka w akcji :):):)[/QUOTE] Justa, spróbuj otworzyć film przez inną wyszukiwarkę. Mi dobrze otwiera Mozilla i OPERA [quote name='Caragh'](...) Tego na filmie nie widac, ale on z sila odpychal moje rece, dziwie sie ze zdazylam otworzyc wogole saszetke [B]:evil_lol:[/B] (...)[/QUOTE] Tę przepychankę Miauczerka do jedzonka nie tylko widać, ale i słychać. Szczerze się ubawiłam oglądając ten filmik. [U]:lol:[/U]:lol:
  8. [quote name='anna-domanska3']Czekam z niecierpliwością na przyjazd Pani na kontrolę i sunię. Ja nie pracuję zawodowo , jestem w domu cały czas z wyjątkiem 21 grudnia-wyjazd do lekarza.Mieszkamy w bloku z Co-parter-balkon,-3 pokoje.100 m od nas zaczynają się pola-miejsce do spacerów wyśmienie. Po za tym jest 70 ha park miejski oraz nasza działka-5 km od domu,gdzie w okresie wiosna-jesień jesteśmy codzienniePrzez całe nasze życie od wczesnego dzieciństwa w naszych domach były psy. Poadrowienia.[/QUOTE] W takim razie proponuję spotkanie jak najszybciej. Czy może to być na przykład jutro? Do południa dysponuję wolnym czasem.
  9. [quote name='Caragh']Whiskasa to on wyczuje na kilometr :laugh2_2: [URL="http://www.youtube.com/watch_private?v=bGDUEluWM3w&sharing_token=fRqFbLXHgamkVvktCFUNLw=="]Miauczerek na Youtube[/URL][/QUOTE] :crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye::crazyeye: Jejku! Jaki Miauczer ma apetyt! Caragh, przyznaj się, ile dni głodziłaś tego biednego kota na potrzeby tegoż filmu?:mad: Że nie wspomnę o piesku...biedak, mógł sobie tylko popatrzeć. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_5.gif[/IMG][/URL] :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  10. Dobranoc...śpij Miauczerku smacznie! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_33_21.gif[/IMG][/URL]
  11. [quote name='Gosiara']Kciuki za domek Klusi![/QUOTE] ale chyba za ten przyszły bo z poprzedniego nic nie wyszło :sad: [quote name='Jaaga']Pani po moją Klusię nie przyjechała. Nawet nie zadzwoniła, ze rezygnuje. Klusia wiec nadal czeka na swój odpowiedzialny dom.[/QUOTE]
  12. Czarna, w razie czego uprzedź fryzjerkę o ewentualnej stracie i powiedz, żeby się nie martwiła. Lepsze to niż przymarznięty na przystanku autobusowym do słupka język. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_12_8.gif[/IMG][/URL][U] [/U]
  13. Poczekajmy co odpowie Bożka Halbinie bo być może piesek mógłby przyjechać do samego Inowrocławia.
  14. no to będzie ciach, ciach [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_2_3v.gif[/IMG][/URL]
  15. [quote name='mala_czarna']No to my się z rana pokazujemy (...) [/QUOTE] Oj! jak zazdroszczę Wam Dziewczynki tego rana. U mnie już od 5:30 [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_13_14.gif[/IMG][/URL]
  16. Oczywiście, że nie! Domek dla Miauczerka musi być wyjątkowy bo Miauczerek jest wyjątkowy.[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_20.gif[/IMG][/URL]
  17. [quote name='halbina']Moimi "pewniakami" są państwo z Inowrocławia, dlatego nękałam Elinkę i dziękuję, że jest gotowa![/QUOTE] Ale zaraz tam "nękałam". Bardzo się cieszę, że mogę pomóc maluszkowi. ;) [quote name='halbina'](...) a potem jeszcze transport ze Śląska do Inowrocławia...[/QUOTE] Jeżeli chodzi o transport to zapytaj [URL="http://www.dogomania.pl/../members/20140-BoA-ka"]Bożka[/URL]. Parę tygodni temu przewoziła do mnie na króciutkie DT szczeniaczka z Dąbrowy Górniczej. Być może niebawem będzie znowu jechać do Inowrocławia? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_7_4.gif[/IMG][/URL] [quote name='halbina'][URL]http://bajorkowo2.blog.onet.pl/[/URL] "- Gdzie są ludzie? - zaczął znowu Mały Książe. - Czuję się trochę osamotniony w pustyni... - Wśród ludzi także jest się samotnym - rzekła żmija." "- Poznaje się tylko to, co się oswoi - powiedział lis. - Ludzie mają zbyt mało czasu, aby cokolwiek poznać. Kupują w sklepach rzeczy gotowe. A ponieważ nie ma magazynów z przyjaciółmi, [COLOR=Blue][B]więc ludzie nie mają przyjaciół[/B][/COLOR]."[/QUOTE] a może mają? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_8_210.gif[/IMG][/URL] zapewne mają wśród [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_14.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_18.gif[/IMG][/URL][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_33_1.gif[/IMG][/URL]i [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_7_210.gif[/IMG][/URL] na pewno jest nim [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/17/17_1_32.gif[/IMG][/URL] tylko czy ludzie potrafią być przyjaciółmi?[URL="http://www.youtube.com/watch?v=_cXvTxj8X0E"] YouTube - Ziemianie - Earthlings (napisy PL) Część 1_10[/URL]
  18. "Skoro nikt tu nie zagląda to pogadam sobie z moim przyjacielem z lusterka[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_19.gif[/IMG][/URL]" - Miauczer
  19. [quote name='Tebusa']Dostałam zapytanie o Nektara- brak rodowodu spowodował całkowitą utratę zainteresowania :roll:[/QUOTE] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_2_207.gif[/IMG][/URL] [quote name='Faerie']Że co?! Ludziska durne, mój House od nich mądrzejszy, u niego brak rodowodu spowodowany jest faktem, że ZEŻARŁ WŁASNĄ METRYKĘ! [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/evil_lol.gif[/IMG] Tyle sobie psy robią z tych papierków.[/QUOTE] :roflt::roflt::roflt: [quote name='BajkaB']Ciekawe jaki rodowód maja ci co pytaja..Bo do byle kogo psów nie dajemy:mad:[/QUOTE] mądre słowa :happy1:
  20. Otrzymałam PW od Halbiny w sprawie przeprowadzenia wizyty przedadopcyjnej w Inowrocławiu. Oczywiście, z miłą chęcią służę pomocą.
  21. Tak, tak! Z niecierpliwością czekamy na zdjęcia Saby.[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_13_13.gif[/IMG][/URL] A przy okazji może by tak Holly1 wkleiła tu nowe fotki Tofika? Jestem bardzo ciekawa, jak chłopak urósł?
  22. Wspaniała decyzja.:lol: Pani Renatko, cooooo tam flaty. Z pudelkiem to dopiero będą spacery![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_104.gif[/IMG][/URL]
  23. Szarotko, te emotki są tutaj: [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?hl=pl&sl=en&u=http://www.smileycentral.com/&prev=/search%3Fq%3Dsmiley%2Bcentral%26hl%3Dpl%26safe%3Dactive%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3D6PM&rurl=translate.google.pl&twu=1&usg=ALkJrhiBcXunYZmX6kXGklRvcVU52MWSLQ&ref=http%3A//translate.googleusercontent.com/translate_c%3Fhl%3Dpl%26sl%3Den%26u%3Dhttp%3A//www.smileycentral.com/%26prev%3D/search%253Fq%253Dsmiley%252Bcentral%2526hl%253Dpl%2526safe%253Dactive%2526client%253Dfirefox-a%2526rls%253Dorg.mozilla%3Apl%3Aofficial%2526hs%253D6PM%26rurl%3Dtranslate.google.pl%26twu%3D1%26usg%3DALkJrhiBcXunYZmX6kXGklRvcVU52MWSLQ"]Smiley Central -- 10,000 Free smiley emoticons for email and instant messages![/URL] [URL="http://smiley.smileycentral.com/download/index.jhtml?hl=pl&sl=en&u=http://www.smileycentral.com/&prev=/search%3Fq%3Dsmiley%2Bcentral%26hl%3Dpl%26safe%3Dactive%26client%3Dfirefox-a%26rls%3Dorg.mozilla:pl:official%26hs%3D6PM&rurl=translate.google.pl&twu=1&usg=ALkJrhiBcXunYZmX6kXGklRvcVU52MWSLQ&ref=http%3A//translate.googleusercontent.com/translate_c%3Fhl%3Dpl%26sl%3Den%26u%3Dhttp%3A//www.smileycentral.com/%26prev%3D/search%253Fq%253Dsmiley%252Bcentral%2526hl%253Dpl%2526safe%253Dactive%2526client%253Dfirefox-a%2526rls%253Dorg.mozilla%3Apl%3Aofficial%2526hs%253D6PM%26rurl%3Dtranslate.google.pl%26twu%3D1%26usg%3DALkJrhiBcXunYZmX6kXGklRvcVU52MWSLQ"] [/URL]
  24. Aga, o tak, tak! Bardzo o to proszę. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_26.gif[/IMG][/URL]
×
×
  • Create New...