elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
magdola, daj TZ-owi przy tych -12stC na balkonie 20-40 minut, a przez najbliższy okres będziesz miała od papierosków spokój. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_3_2.gif[/IMG][/URL] [quote name='magdola'](...)A co Ty masz za "hałki"? Nie zjedzą mojej Airy:eviltong::crazyeye: [/QUOTE] moja Loula to prawdziwy aniołek [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_108.gif[/IMG][/URL] , nawet jej do głowy by nie przyszło aby zjeść Twoją Airę. Tymczasik, który ma do mnie wkrótce przyjechać też podobno jest łagodnego usposobienia. [quote name='magdola'] (...)A i mam jednego rekina w wannie, dlatego kąpiemy sie u sąsiadki.......:cool1:[/QUOTE] nie ma sprawy! jak będę chciała się wykapać zawsze mogę skorzystać z balkonu [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/28/28_3_9v.gif[/IMG][/URL] To co, możemy przyjeżdżać? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_200.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='magdola']A czy ten netoperek nie może tego robaczka zjeść? :D[/QUOTE] niestety, nie! netoperek ma kłopoty z nawigacją [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_53.gif[/IMG][/URL] [quote name='magdola']Oj.... Jak ja bym go do wanny wsadziła.....:diabloti: Oj byłby biedny:diabloti: Ja chyba zresztą też:crazyeye::evil_lol:[/QUOTE] czy masz na myśli tę drobną usterkę? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_15_10.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='magdola']Elinka dawaj do mnie (...)[/QUOTE] :sweetCyb::sweetCyb::sweetCyb: Hurrra!!! Przyjadę! [quote name='magdola']Pieski się "spuści" balkonem do parku i będzie spokój ;P Zaciągniemy się powietrzem i .... tylko "chmurki" nie będzie, bo słonko będzie świeciło....:evil_lol:[/QUOTE] magdola, najbardziej podoba mi się ten świeży oddech - bez papieroska. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_106.gif[/IMG][/URL] [SIZE=1]A rekinów u Ciebie nie ma?[/SIZE] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_3_6.gif[/IMG][/URL]
-
[quote name='magdola']Morze, jak to morze... 100 kilosów ode mnie ale fajnie jak ktoś mówi, że "mam szczęście, że mieszkam nad morzem"(...)[/QUOTE] ech, morze! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_16_3.gif[/IMG][/URL] [quote name='izzie1983']Tęsknię za morzem, ale w sumie dobrze, że mieszkam gdzie mieszkam, bo nie muszę 12 godzin jechać w góry :D (...)[/QUOTE] ech, góry! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_2_214.gif[/IMG][/URL] [quote name='magdola'](...)To co w wakacje jesteśmy umówione??? :) Tydzień nad morzem, tydzień w górach.....:diabloti:[/QUOTE] a ja mogę co najwyżej [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_3_110v.gif[/IMG][/URL] , albo [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_105.gif[/IMG][/URL].
-
[quote name='magdola']Pozdrawiamy "nocne marki" :)[/QUOTE] pozdrawiamy! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_213.gif[/IMG][/URL]
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
ech, szkoda... [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_5.gif[/IMG][/URL] -
Szakal - jak wilczak, już w hoteliku. Znalazł dom! :D
elinka replied to Goś's topic in Już w nowym domu
punk, dziękujemy za transport dla Szakala! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_7_22.gif[/IMG][/URL] -
[quote name='Caragh']Niestety 404Not Found mi wypisuje pod tym linkiem :([/QUOTE] Teraz to nieuchronnie pora już na kolację, ale link jeszcze raz wkleję ;) [url]http://www.dogomania.pl/threads/176842-Pieski-i-kotki-na-jajka-do-06-01-godz-22[/url] i ten sam, gdyby pierwszy nie działał, inaczej: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176842-Pieski-i-kotki-na-jajka-do-06-01-godz-22[/URL]
-
Tak Lilmo, o tego pieska mi chodziło. Jeżeli można, to bardzo bym prosiła o pomoc z Twojej strony. Oczywiście, jak tylko będziesz mogła. A co tam! Poczekamy! ;) :evil_lol::evil_lol:
-
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[quote name='karolina_g_k']Mam nadzieje, ze szybko znajdzie sie ktos dla Malej bo jesli nie to nie oddam :razz:(...)[/QUOTE] karolino, to może zdecydujesz się na Etiudę? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_6.gif[/IMG][/URL] -
[quote name='magdola']Mogę zaglądać.... A co tam trochę prądu więcej.....:D On taki ładny, a w DT napewno długo miejsca nie zagrzeje. Reasumując Baka (będę do niej wracać do końca mojej "kariery" na dogo) w schronisku ok 3 miesiące, albo ponad a u mnie w dt domki "biły się"..... Chyba częściej będę brała "cosie" :) ale chwilowo nie mogę buuuu.... zakładam rolety anty...co by mi psów nie ukradli :D[/QUOTE] Oby i o Finnigana DS "się biły" [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_2_105.gif[/IMG][/URL]
-
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
No to czekamy... [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_12_5.gif[/IMG][/URL] -
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lilmo']Widzę, że Kaj ma już swój wątek. Trzymam kciuki za DT u Elinki, która przynosi szczęście swoim tymczasowiczom, bo szybciutko znajdują domy :kciuki:[/QUOTE] Lilmo, pieska jeszcze u mnie nie ma, tylko nie wiem czemu, ale czuję, że Kaj zanim przyjedzie do mnie to już znajdzie swój DS. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_6.gif[/IMG][/URL] -
Sheyna w typie MALINOIS oraz jej dzieci już szczęśliwe w swoich domach!
elinka replied to Lilmo's topic in Już w nowym domu
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/176926-Poszukiwana-suczka-do-roku-maA-a[/URL] - post #7 -
Rapi z ranka wita wszystkie Cioteczki! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_11.gif[/IMG][/URL]
-
Agmarek, przechodzisz tzw. kryzys nałogowca. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_5.gif[/IMG][/URL] Okropny Kryzysie, zostaw Agmarek w spokoju![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_5_10.gif[/IMG][/URL]
-
Zapraszamy na śniadanko z jajeczkiem bez papieroska![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_1_110v.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/../176842-Pieski-i-kotki-na-jajka-do-06-01-godz-22"]http://www.dogomania.pl/threads/1768...-06-01-godz-22[/URL]
-
Zapraszamy Cioteczki i Miauczerka na śniadanko z jajeczkiem![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_1_110v.gif[/IMG][/URL] [URL="http://www.dogomania.pl/176842-Pieski-i-kotki-na-jajka-do-06-01-godz-22"]http://www.dogomania.pl/threads/1768...-06-01-godz-22[/URL]
-
Zapraszamy wszystkie mamy, TZ i pociechy na śniadanko z jajeczkiem![URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/7/7_1_110v.gif[/IMG][/URL] [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176842-Pieski-i-kotki-na-jajka-do-06-01-godz-22[/URL]
-
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
Szkoda bo już myślałam, że jakiś DS się zgłosił i stąd to milczenie. -
Kaj, prawie jak PON - już nie moknie, znalazł własny dom!
elinka replied to supergoga's topic in Już w nowym domu
czekamy na odpowiedź supergogi -
[quote name='evl']Elinko, on trochę fika do innych psów z tego co zauważyłam. A może po prostu się nie dogaduje z drugim samcem? Wiem, że w jego boksie co chwila się podszczypują i warczą... :([/QUOTE] Oj, to niedobrze. Myślałam o DT dla niego, ale w domu mam psa, a u babci kota. No i małe dziecko. Mogę przyjąć psa tylko takiego, który nie przejawia agresywności. Wielka szkoda.:-(
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
leni, dzięki :loveu: