Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. Niestety, pytam tu i tam, ale nadal brak transportu. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_19_5.gif[/IMG][/URL]
  2. A mizianko nocną porą nadal jest? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_1_23.gif[/IMG][/URL]
  3. [quote name='Kana']Ale te szczeniaki dla kogo ? Skąd ta pewność że tam są szczeniaki jeszcze :>[/QUOTE] To są szczeniaki z zupełnie innych wątków, nie z Leśnej Jani. Szukamy dla nich transportu z Warszawy do DT w Toruniu i Inowrocławiu. Gdyby tak mogły dosiąść się na przyczepkę, to dla tych piesków byłaby to super sprawa.
  4. [quote name='ludwa'](...) Każdy lekarz Ci coś znajdzie, w zależności od tego, co ma akurat "na tapecie", więc nie stresuj się na zapas(...)[/QUOTE] To prawda :fadein:. [quote name='ludwa'](...) Moja koleżanka miała i zaburzone hormony i tyłozgięcie macicy i miała się starać wieki o ciążę z niewiadomym skutkiem a wystarała się w kolejnym miesiącu po odstawieniu tabletek...[/QUOTE] W tym odstawianiu tabletek to coś jest. Słyszałam już o bardzo wielu takich przypadkach. Moim zdaniem jednak tym najlepszym sposobem jest stary i niezawodny[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_66.gif[/IMG] [/URL].
  5. [quote name='GoniaP']tak, tylko trzeba wszystko poukładać tak, żeby nie było żadnej kuchy! Człowiek wyjeżdża z Warszawy! Potrzebne będą klatki![/QUOTE] A czy ten Pan mógłby przy okazji zabrać jeszcze dwa szczeniaki z Warszawy? Jeden ma jechać do Torunia, drugi do Inowrocławia. Sprawdziłam na mapie, trasa z Warszawy do Poznania przez Toruń i Inowrocław byłaby dłuższa o 55km. [U][/U][URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_10_2.gif[/IMG][/URL]
  6. [IMG]http://images37.fotosik.pl/231/4ec87ffd2b443c4amed.jpg[/IMG][B] KropkaKropka[/B], czy Ty chcesz, abym dostała zawału serca? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_44.gif[/IMG][/URL] [quote name='KropkaKropka'](...) Odrazu mówie ,że nie wybierała piesków które mają do mnie przyjechać :oops:[/QUOTE] [quote name='esperanza'](...) Ja też nie wybierałam, wybrał p.Maciek. (...)[/QUOTE] hahaha, już się tak tutaj nie tłumaczcie...[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/18/18_2_100v.gif[/IMG][/URL]
  7. [quote name='Caragh']Aaaa no wlasnie... a telefony milcza :/[/QUOTE] I Cioteczki też milczą. Co tam słychać u Miauczerka? [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_15.gif[/IMG][/URL]
  8. Filipku, to będzie piękny prezent dla kolegi! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_22_14.gif[/IMG][/URL]
  9. podesłałam szczeniaczki na wątek [URL="http://www.dogomania.pl/../newreply.php?do=postreply&t=173820"]Sosnowiec - dom dla małego pieska -[/URL]
  10. na wątku transportowym [URL]http://www.dogomania.pl/threads/174906-WARSZAWA-INOWROCA-AW-poszukiwany-transport-dla-szczeniaka[/URL] rotek zaproponował transport wspólny. Może na taki transport będzie większa szansa?
  11. Porta, to i tak wielki sukces. Dzięki ogłoszeniom dla czarnuszków dwa inne pieski będą miały swoje [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_1_123.gif[/IMG][/URL]. Znakomicie!!! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"] [/URL]
  12. [quote name='WIGA']Dzisiaj Was znalazłam,"odwykówki dogomaniaczki",ucieszyłam się,że bratnie dusze-palaczki walczące z nałogiem,i co patrzę - a tu cisza,jak Wam idzie rzucanie? Pochwalę się-10 dzień bez papieroska,+/- 60 zlociszy w skarbonce na szczytny cel,jak wytrwam to i na stale deklaracje będzie! Pozdrawiam bezdymkowo![/QUOTE] [B] Wiga[/B] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_1_75.gif[/IMG][/URL] !!! No i te + /- 60zł w ciągu dziesięciu tylko dni to niezła sumka. Na pewno pieski się ucieszą[URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_102.gif[/IMG][/URL], a może nawet jakiś bezdomny [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_1_7.gif[/IMG][/URL] przy tym skorzysta. Niestety, inne Cioteczki wolą dalej [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_5_3.gif[/IMG][/URL]. Gdyby jednak któraś chciała zmienić zdanie to posyłam link: [URL="http://kobieta.wp.pl/gid,11740193,img,11740196,kat,26263,galeriazdjecie.html?T%5Bpage%5D=1"]Jak rzucić palenie? - Jak rzucić palenie? - Kobieta - serwis dla kobiet - WP.PL[/URL]
  13. [quote name='gosia.marta']napisałam co myślę już na wątku Miśka, więc zapraszam tam, ale tak krótko odnosząc się do tego, co napisałyście dziewczyny powyżej: 1/ nie istnieje cos takiego jak DOBRE schronisko. schroniska są dobre, jeśli pracują w nich ludzie kochający zwierzęta, dbają, żeby się nie zagryzały, miały sucho i co jeść, więcej się nie da zrobić w sytuacji, kiedy niechcianych psów sa takie ilości nieprzebrane. Misiek nie może pójśc teraz w takie warunki. 2/ może natomiast, i w sytuacji kiedy blokuje miejsce w szpitalu, powinien, pójść do hoteliku. ja się chętnię dołożę do regularnych wpłat i mogę pomóc załatwić bardzo dobry hotelik w Wawie. 3/ sorry za pesymizm, ale jako były dziennikarz musze powiedzieć, że nikt nie napisze artykułu o samym Miśku, bo dla dziennikarzy - tak samo jak dla dogomaniaków - pies, który nie utopił się we wrzątku nie jest tematem. natomiast - tu akcent optymistyczny - myślę, że temat fundacji, Ambuwetu i samego pana Janusza może być ciekawy, bo mało kto w Polsce działa w ten sposób. a jeśli ktoś by zrobił materiał o tym, to i Misiek by się przemycił. jeśli uważacie, że to dobry pomysł, to w tym też mogę pomóc, ale w przyszły weekend, bo mam egzamin, do którego muszę się uczyć, a jak ma to przynieść efekt, to nie mogę ludzi spamować, tylko się wysilić przynajmniej w stylu "przepraszam, że się 2 lata nie odzywałam, ale co u Ciebie słychać? a tak przy okazji..." :eviltong:[/QUOTE] Jeśli chodzi o mnie to Twój pomysł na przemycenie info o Miśku jest świetny. Jestem jak najbardziej za [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_3_102.gif[/IMG][/URL]. Trzeba jednak poczekać na wieści z Ambuvetu.
  14. [quote name='esperanza']Miałam na myśli odwiedziny w realu. Na szczęście dziś *Monia* do nich zajrzy. Elinko podaj proszę swój nr tel na pw, chciałabym z tobą obgadać zasady dt.[/QUOTE] No właśnie Lilmo mi to już uświadomiła. Twojego posta zrozumiałam opacznie, za co przepraszam. :p Już wysyałam PW
  15. [quote name='Szarotka'](...) ja jednak jestem uzalezniona :):)[/QUOTE] zaraz to sprawdzimy :evil_lol::evil_lol:
  16. [quote name='Lilmo']Rzeczywiście przeoczyłam tę wypowiedź Agi. Przepraszam, przyznaję się do błędu :Rose: (...)[/QUOTE] Lilmo, dziękuję, ale aż przepraszać to mnie nie musisz. Strasznie mi teraz głupio. [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_18_2.gif[/IMG][/URL] Najważniejsze, że sprawę sobie wyjaśniłyśmy. [U]:)[/U]
  17. [quote name='Lilmo']Może założyć wątek na transporowym, że poszukiwany jest transport na trasie Warszawa-Inowrocław dla jednej dziewczynki?[/QUOTE] [quote name='Aga-33-76']Koniecznie !!! (...)[/QUOTE] [quote name='Lilmo']Elinko nie pisałam, że założę wątek, zapytałam czy mam to zrobić. Nie było żadnej odpowiedzi na to pytanie, więc skończyłam temat.(...)[/QUOTE] A to przepraszam, że nie zrozumiałam do kogo skierowałaś zapytanie. :oops: Wydawało mi się, że odpowiedź Agi była wystarczająca, dlatego nie odpowiedziałam wtedy na Twoje pytanie. Oczywiście, swojej propozycji DT nie wycofuję. Chcę dotrzymać swoich zobowiązań i dziękuję, że założyłaś wątek transportowy dla Eureki. :loveu:
  18. [quote name='esperanza'] (...)Maluchy pilnie potrzebują normalnych dt. [B][B][B]Tym bardziej, że nikt ich nie odwiedza[[/B]/B][/B]. Ja byłam raz, Owieczka 2-3 razy i tyle :-( Maluchy się w ten sposób nie zsocjalizują :-([/QUOTE] [B]esperanza[/B], mylisz się. :shake: Temat mam zapisany w subskrypcjach i odwiedzam maluchy za każdym razem, gdy tylko jestem przy komputerze, a na wątku pojawi się nowy post. No chyba, że tak jak dzisiaj, nowe Dogo wyrzuca lub nie wpuszcza mnie na forum. Pisać nie mam o czym, bo pieski nie są w Inowrocławiu. Utwierdzać nikogo o normalnym DT u mnie też nie będę. Martwię się tak samo jak Ty, że czas upływa na niekorzyść piesków, ale niestety, pojechać po Eurekę do Warszawy nie mam możliwości. Lilmo dwie strony wcześniej pisała, że założy wątek na transportowym. Zaglądałam tam, ale wątku nie znalazłam. Zresztą jakby był jakiś transport to na pewno Lilmo dałaby nam znać.
  19. Szarotko, dziękuję za link. Niestety, nie mogę zbyt wiele temu psu pomóc.:sad: Niedawno sama zaadoptowałam suczkę ze schroniska, za kilka dni ma przyjechać do mnie szczeniak na DT. W bloku byłoby nam już za ciasno. Jedynie co mogę to zapisałam Karo w NK i poleciłam znajomym moim, męża i córki.
  20. [quote name='Tola^^']A tu zdjęcie słodkiego Mapeta : zdjęcia nie widać
  21. [quote name='BajkaB']W tej chwili sytuacja wygląda tak:jutro jeden maluszek wędruje do domku,a w sobote najprawdopodobniej dwa następne.Jest tak duzo chętnych,ze moge wybierac tylko super domy[/QUOTE] [B]BajkaB[/B], a czy zapisujesz może te domki? Na Dogo jest tyle szczeniaków potrzebujących pomocy, szkoda zmarnować takiej szansy. Media maja swoją moc. Już niedługo wszystkie dzieci Nelly pojadą do swoich domków, osobom chętnym można by zaproponować inne biedaczki.
  22. Oby tym razem się powiodło! [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_10_7.gif[/IMG][/URL]
  23. [CENTER][FONT=verdana][B]Ola to prawdziwa pisarka![/B][/FONT] [URL="http://www.smileycentral.com/?partner=ZSzeb001_ZSfox000"][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cus/e_1_43.gif[/IMG][/URL] ................. [/CENTER]
  24. mamanabank, tylko niech Ola nie [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_3_23.gif[/IMG] bo my tu wszyscy czekamy na dalszy ciąg! :rolleyes:
  25. Podałam link ze szczeniaczkami na wątek gdzie są domki, a brakuje szczeniaków: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/172498-MaleA-kie-czarne-puchate-szczeniaczki-szukajAE-domkA-w-WrocA-aw?p=13607375[/URL]
×
×
  • Create New...