Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. [quote name='Lilmo']Cioteczki jestem po kolejnej długiej przerwie na dogo. Widzę, że Sheyna ma dom. Czyli mogę zmienić temat, że[COLOR=Magenta] [COLOR=Black][B]cała rodzinka już w domach[/B][/COLOR][/COLOR], prawda ?[/QUOTE] jak to pięknie brzmi [I][COLOR=Magenta][B]"cała rodzinka już w domach"[/B][/COLOR] [/I][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_5.gif[/IMG]
  2. Moja czteroletnia córka wymyśla fajne imiona dla pluszaków i lalek, ale teraz już śpi :sleep: . Zapytam ją jutro bo zapamiętałam tylko jedno Kadrian.
  3. pseudohodowcy niech spadają! Nasza królewska Puma nie postawi ani jednej swojej łapki w takim miejscu :obrazic:
  4. A ja myślałam, że te wypady Miauczerka dawno, dawno temu na myszy do lasku wystarczą. Człowiek uczy się całe życie. Czyli leśny to jakie umaszczenie? :hmmmm: Ten drugi nick jest awaryjny na wypadek wirusów, ale zaraz tam zajrzę ;)
  5. a może to ogłoszenie jest jeszcze aktualne? No bo Miauczer by się zmieścił w kategorii leśnych ;) [URL]http://poznan.gumtree.pl/c-Zwierzaki-koty-kocieta-przyjme-kota-W0QQAdIdZ196014935[/URL]
  6. Gdyby jednak mogła być suczka to polecam Lilkę. Waży 5,60kg ale jest drobniutka i mniejsza od naszego kota: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni%21-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni!-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS[/URL]
  7. Pomysł z wirtualną adopcją wydaje się dobry. Pani może poczuć się potrzebna i będzie miała piękny cel
  8. Bardzo nie lubię stereotypu jaki krąży po Dogo, że do domów z małymi dziećmi nadają się tylko psy pluszowe, bo jeżeli ktoś nie jest zalogowany na Dogo to na pewno już nie ma pojęcia o opiece nad psem, a dzieci w tym domu to takie małe potworki, które wywracają psa na lewą stronę.:mad: Wydaje mi się, że zanim się kogoś oceni to czy nie powinno się najpierw z tą osobą porozmawiać i sprawdzić jej podejście do zwierząt? No, ale kiedyś wypowiadałam się już na ten temat więc nie będę się tu powtarzać. Powiem tylko, że Lilka, ta delikatna 5,60kg kruszynka, jest właśnie u mnie na tymczasie, a "pech chce", że mam czteroletnią córkę. Jeżeli ktoś uważa, że sunia czuje się u nas źle lub co gorsza, że jest przez córkę męczona to zapraszam na wątek Lilki. Jednak zgadzam się, że psa trzeba chronić przed dzieckiem. Trzeba tu być nieustannie czujnym. Dziecko czteroletnie to nie dorosły człowiek, chociaż rozumie więcej niż nam się wydaje to jednak nadal potrafi być nieprzewidywalne. Również co do obowiązków zgadzam się, że pies to kolejne dziecko w domu. Decydując się na psa przy półrocznym i czteroletnim dziecku trzeba się liczyć z tym, że 1/3 czasu przeznaczonego dla dzieci będzie trzeba poswięcić właśnie psu. Dzieci w opiece tu nic nie pomogą, nawet na spacerek z psem nie wyjdą, a i sytuacje mogą być niespodziewane. U mnie na przykład kiedyś córka dostała wysoką temperaturę, mąż wyjechał, a ja nie mogłam przez cały dzień wyjść z psami na sikanko. Sunie nasikały więc w mieszkaniu, dopiero wieczorem, kiedy córka już zasnęła mogłam wyjść z psami na dwór.
  9. [quote name='mshume']Właśnie skonczyłam czytać historię Majeczki. bardzo wzruszająca. Dziekuję, Malagos za twoje serce dla psiaków. [quote name='Agucha']O godzinie 19 zaczęłam czytać wątek, właśnie skończyłam... nie potrafiłam się oderwać... Malagos, jesteś niesamowita!!! skoro piękny wątek to biorę się za czytanie
  10. no tak, ale to też bliżej Warszawy niż Inowrocław ;) A czy wysłałaś im wątek Lilki, są tam filmy z sunią, może to by wystarczyło, aby Państwo się zakochali w dziewczynie?
  11. [quote name='Madallena']Halo halo! SZUKAMY DOMU DLA Mikrosuni! KROTKOWLOSEJ! Najchetniej wysterylizowanej. W WARSZAWIE! Uwaga! Sunia nie moze koopac doklow, bo ma do dyspozycji swoj ogrod. Sunie tylko z Warszawy i bliskich okolic! Szukacie domu dla mikrosuni czy suni do tego domu? I dlaczego tylko z Warszawy, czy Lilka z Inowrocławia nie może być? Zresztą ona też pochodzi ze schronu spod Warszawy.:-(
  12. na razie historię Duszki przeczytałam do ósmej strony, ale już zapisuję wątek
  13. a może spodoba im się moja tymczasowiczka [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-miA-oA-AE-wystarczyA-o-piAE-AE-dni-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS"]Lilka[/URL]?
  14. [quote name='Kana']Dziewczyny na cito szukam kogoś do wizyty przed adopcyjnej dla ONki w Jeleniej Górze! Czy może ktoś zna kompetentną osobę?? Bardzo proszę o pomoc! Czy ktos mógłby w wyszukiwarce dogo poszukać mi osób z tamtych okolic. ? Mapa pomocy Dogomaniaków z tamtych okolic: http://mapapomocy.dogomania.pl/region2.php?cid=15&region=1
  15. szczerze pisząc pomimo cierpień koguta i fruwających piór perliczek [URL="http://www.dogomania.pl/threads/182610-Baster-w-typie-husky-BOS-biaA-y-roczny-BARDZO-PILNIE-DT-DS-bez-kotA-w?p=14435378&viewfull=1#post14435378"]post[/URL] Greven #195 mnie rozbawił. Baster to przebojowy chłopak! :ylsuper:
  16. [quote name='monia3a']Jest to pocięta kamizelka odblaskowa a napis jest napisany mazakiem a pod spodem jest inny nieco grubszy materiał :)[/QUOTE] [quote name='Madallena']Alwin!!!!!!!!!!!!!!!! Poka foty :P plakietka to super pomysl. pinczerka&gizmo czasami na dogo sprzedaja kapitalne chusteczki z napisem SZukam Domu do zakladania na obrozke, polecam ;)[/QUOTE] Dziękuję za instrukcję i namiary. Zaraz piszę PW i biorę się do pracy[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_30_126.gif[/IMG] [CENTER] [/CENTER]
  17. [quote name='mirekwroc'](...) Koszty zabiegu sa i moze i wieksze, ale komfort suni po zabiegu rowniez. pozdrawiam[/QUOTE] mirekwroc, jeżeli mogę zapytać to ile zapłaciłeś za sterylkę tą metodą?
  18. z czego zrobiłaś tę plakietkę?
  19. [quote name='Fiks']Nie wiem Elinko czy doszly :oops: Twoje smycze byly recznie robione, prawda? Spytam sie jutro Agi.[/QUOTE] Tak, uszyłam je z kolorowych linek. Były dwie długie dla kotów i jedna krótsza i grubsza dla psa.
  20. [quote name='monia3a']Podczas wczorajszego południowego spacerku zainteresowała się nim jedna rodzinka ( Arwin ma na obróżce plakietkę jaskrawo zieloną z rażącym pomarańczowym napisem szukam domu) ludzie byli nim zachwyceni :) opowiadali, że mieli podobnego psiaka, który odszedł niedawno na raka i zaczynają się zastanawiać nad adopcją kolejnego. Zrobili na mnie bardzo dobre wrażenie. Wymieniliśmy się telefonami i umówiliśmy się na spotkanie we środę, zobaczymy jak wypadnie wizyta przed adopcyjna i być może Arwinek będzie miał domek :)[/QUOTE] monia, a czy możesz wkleić tu zdjęcie tej jaskrawej plakietki z napisem [I]szukam domu[/I]? To świetny pomysł, przyczepiłabym taką mojej tymczasowiczce [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-miA-oA-AE-wystarczyA-o-piAE-AE-dni-Lilka-w-DT-potrzebne-sAE-deklaracje-na-leczenie-suni"]Lilce[/URL] do obroży.
  21. Miłych i Zdrowych Świąt bez papierosa! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_3_51.gif[/IMG][CENTER] [/CENTER] [URL]http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf[/URL]
  22. Wesołych Świąt! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_3_51.gif[/IMG][CENTER] [/CENTER] [URL]http://www.zyczeniawielkanocne.yoyo.pl/zyczenia.swf[/URL]
  23. [quote name='Szarotka']On ma cos z podhalana tylko uszy nie takie :):)[/QUOTE] Szarotko, porównaj sobie pieska z reklamy Nord Salmon (reklama ta pojawia się na początku każdej strony i zdjęcia Bastera np. z Twojego postu z poprzedniej, 15 strony. Przecież to prawie ten sam pies :eviltong::lol:
  24. a czy moje smycze, które wysłałam już dosyć dawno, bo 23 marca jeszcze nie dotarły?
×
×
  • Create New...