Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. w razie poważniejszych problemów zapytajcie Puli, karjo2 lub Lalunę
  2. To nie dobrze, sunia w obecności Moniki może zacząć warczeć na dzieci. :roll: Trzeba chwilowo ograniczyć kontakt suni z Moniką do minimum. Niech to tylko dzieci karmią Gapcię z ręki, bawią się z nią jak najwięcej, w wolnych chwilach przywołują do siebie. Gapa musi mieć zakaz wstępu na kolanka Moniki, a spanko najlepiej gdyby miała w swoim legowisku na podłodze (nie w łóżku). Na spacerki i sikanko wysyłać TZ-ta. I tak do czasu, aż sytuacja się unormuje.
  3. Może być. Zaraz im ten link podeślę :eviltong:.
  4. A ja zmieniłam już tytuł wątku Lilki. :loveu: Natalie, dziękuję za wspaniały domek dla Lilki. :Rose::Rose: [SIZE=1]Oby jeszcze tylko dziewczyny się ze sobą dogadały [/SIZE];)
  5. martaipieski, jeśli możesz, proszę wklej sunię łb-31 i Rudzika z postu #2002, oraz kudłaczkę z [URL="http://img64.imageshack.us/img64/8240/img3372v.jpg"]tego[/URL] zdjęcia do [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa"]25domków [/URL]. A Lika z postu [URL="http://www.dogomania.pl/threads/177531-MIKROPSY-do-adopcji-%E2%80%93-w%C4%85tek-informacyjny-%28prosz%C4%99-nie-pisa%C4%87%29?p=14233378&viewfull=1#post14233378"]#18[/URL] ma już swój domek.:multi::multi::multi:
  6. List córce z Borniakiem przed chwilą wysłałam. Filusia też tam wkleiłam. I jeszcze link do mikro piesków. Jeżeli mama pani się zdecyduje, poprosiłam o info. ;)
  7. Leni, chcę napisać do córki tej starszej pani po Lilce w sprawie Borniaka. Czy oprócz chłopaka znasz jakieś linki do wątków ze starszymi psami?
  8. wprawdzie cisza, ale Miauczerka polecam każdemu przy najmniejszej nawet okazji :razz:
  9. Leni, wklej Borniaka na wątek 25domków i jeśli masz to przyślij mi więcej zdjęć chłopaka. Mam starszą panią, która chciała zaadoptować Lilkę, 8 czerwca wraca z sanatorium, zaproponuję jej Borniaka.
  10. m0niska, a jak Twoje dzieci zareagowały na Gapcię?[IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/icon_smile.gif[/IMG][IMG]http://www.dogomania.images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
  11. [quote name='Tola^^']Pinia i Teodor już są w Domu w Holandii! :loveu: Na stronie ogólnej mikropsiaków mają nr 65 i 66 :)[/QUOTE] Tola, a czy może wiesz, kto na Dogo zajmuje się adopcją psów do Niemiec i Holandii?
  12. Cudownie! Już [URL="http://www.dogomania.pl/threads/179466-G-A-P-A-pakuje-swoj-tobo%C5%82ek-i-czeka-na-podw%C3%B3zke-do-W%C5%82oc%C5%82awka?p=14777091#post14777091"]tam[/URL] szybciutko biegnę!!! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/5/5_1_102.gif[/IMG]
  13. :laola::cunao:[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_111.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_205.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/5/5_1_122.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/5/5_1_120.gif[/IMG]:bigcool::Cool!::Cool!:[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_16_1.gif[/IMG] No, to teraz czekamy na zdjęcia Gapci z nowego domku :happy1: [CENTER] [/CENTER] [CENTER] [/CENTER]
  14. Przyznam, że do odłożenia adopcji pieska na dalszy termin to troszeczkę ja przekonałam tę Panią. Myślę, że dla pieska, który trafi do tego domku będzie tak lepiej. :roll:
  15. Domek z Inowrocławia po przemyśleniu wszystkich za i przeciw zrezygnował jednak z Rufiego. Pani ma ograniczone zasoby finansowe i z adopcją pieska woli poczekać, aż jej młodszy synek nieco podrośnie. [IMG]http://www.dogomania.pl/images/smilies/sad-222.gif[/IMG]
  16. [quote name='anita_happy']1. nie pomyl z tirówką :P 2. uwazaj bo na tymczas Ci jeszcze zostanie ta autostopowiczka :P hahahahha[/QUOTE] tirówki to na tymczas nie polecam bo trzeba by tylko z adresówką, na grunt będzie się oddalać :shake::evil_lol::evil_lol:
  17. Jutro idę z Miką ściągnąć szwy po sterylce, ale postaram się ;)
  18. U pani nie byłam, ale kobieta przyszła do mnie, aby na komputerze zobaczyć film i zdjęcia Rufiego. Pies bardzo jej się spodobał i jest gotowa go zaadoptować. Przy okazji o wszystko ją wypytałam. Wydaje mi się, że Rufi u nich będzie miał dobrze (kiedyś mieli psa, teraz mają szynszyle, rybki i chcą jeszcze zaadoptować dwa żółwie wodne) Z tego co widzę, jest to rozsądna, dbająca o swoje dzieci matka, jednak ich rodzina nie należy do zbyt zamożnych. Mieszkają na obrzeżach Inowrocławia w popegeerowskich barakach, mają dwa ogrodzone ogródki, mąż pracuje, kobieta zajmuje się dziećmi. Mają dwóch synów 1,8 miesięcy i 6lat. Pani przyszła do mnie z obydwoma chłopakami, bo była odebrać starszego syna z przedszkola (codziennie przyprowadza go do przedszkola na moje osiedle obok mojego bloku - stąd ją znam) Chłopcy u mnie, cały czas bawili się z moimi psami i powiem, że to są bardzo żywotni chłopcy. Rufi na pewno na brak zabaw w tym domu by nie narzekał. Jedynie obawiam się tej kastracji. No bo wiadomo, dzieci przez pierwsze dni będą w euforii z powodu pieska, a Rufi w pierwsze dni po kastracji będzie potrzebował jednak spokoju. Może jednak lepiej by było, aby Rufi został wykastrowany u Was? Jeśli by był ciachany jutro to do niedzieli pies już jako tako by doszedł do siebie. No, a podróż samochodem po zabiegu to jednak mniejsze zło niż dwójka żywotnych dzieci. Po drugie Panią w chwili obecnej nie za bardzo stać na kastrację, chociaż nie wiem jak to właściwie wygląda u Was? Z czyich pieniążków Rufi miałby być ciachnięty? Oczywiście, w Inowrocławiu znam bardzo dobrego weta. ale dla pewności zapytałam się Pani, czy na pewno stać ją teraz na utrzymanie pieska i odpowiedziała, że tak. Mówiła, że ze swoim poprzednim pieskiem regularnie chodziła na wszystkie szczepienia i w razie potrzeby na leczenie. A jeśli chodzi o choroby lub wyjazdy to Rufim w tym czasie może w razie czego zaopiekować się jej mama (mieszka na moim osiedlu niedaleko mnie), ale oni nie wyjeżdżają. No to co myślicie o tym domku?
  19. [quote name='Mysia_']bo ja to jestem wieczna sweet sixteen :D[/QUOTE] Mysia [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_9_30.gif[/IMG]
  20. Dziewczyny, z Panią spotykam się dopiero jutro, tzn. już dzisiaj , bo to przecież już środa. Wczoraj wypadło nam coś niekontrolowanego. Tak więc proszę jeszcze o troszeczkę cierpliwości. Wieczorem powinnam już wszystko wiedzieć. A co mam Pani odpowiedzieć odnośnie transportu i kastracji Rufiego?
  21. Widzę, że towarzystwo już się zleciało. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_223.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_202.gif[/IMG][CENTER] [/CENTER] Witam! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_245.gif[/IMG]
  22. Zdjęcia mam już wydrukowane i zapakowane do torebki. Jutro zaraz po pracy idę do tej Pani na wizytę i zdjęcia obowiązkowo jej pokażę. :fadein:
  23. [quote name='m0niska']Bardzo się cieszę, bardzo ze i ten przystojniak znalazł domek. a że z Włocławka do Inowrocławia nie tak daleko to może jak już Gapcia będzie z nami wpadniemy z wizytą na spacerek pod tężniami :)[/QUOTE] Będzie mi bardzo, bardzo miło. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_104.gif[/IMG][CENTER] [/CENTER]
  24. [quote name='Kostek']a jaki tytuł dałyście na allegro? bo to też klucz do sukcesu :) "Mika -York i West highland white terrier wysiada." Kluczem do sukcesu jest też zdolna ręka układająca allegro. Polecam obejrzeć zrobione przez DarkWater allegro Lilki
  25. [quote name='Kostek']elinka gdzie Mikę ogłaszałaś że taka silna grupa chce ją adoptować? Gdy DarkWater zrobiła suni piękne allegro telefony i e-maile wręcz nas zasypały. Zaledwie po trzech dniach sunia miała już 1350 wejść. Niestety, szybko musiałyśmy to allegro zamknąć, bo ludzie na siłę chcieli licytować Mikę. No, a przecież to ja powinnam zdecydować, do którego domku oddam Mikę. Dark w to miejsce wkleiła więc Lilkę. Poza tym miałam dużo telefonów w sprawie Miki z Adopcji i z Facebooku. Ale kto zrobił te ogłoszenia to nie wiem? Podejrzewam, że Leni356. :loveu: Mice ogłoszenia zrobiły również inne cioteczki, na przykład LadySwallow. Ale, jak to ktoś mi już kiedyś napisał, nie tyle liczy się treść ogłoszenia co ładne zdjęcie pieska. No, a trzeba przyznać, że Mika jest wyjątkową modelką.
×
×
  • Create New...