elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
m0niska, właśnie przed chwilą napisałam [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183004-M%C5%82odziutki-Rufi-szuka-DT-lub-DS-na-cito-inaczej-wr%C3%B3ci-na-ulic%C4%99?p=14743247&viewfull=1#post14743247"]tego[/URL] posta. Zapraszam. :smile: -
No to dziewczyny, oto decyzja jaka zapadła w sprawie Rufiego: Pani z Inowrocławia (moja znajoma z ulicy) zdjęć Rufiegio jeszcze nie widziała, bo przyjść do mnie dziś nie mogła. Ale rozmawiałyśmy telefonicznie. Przez telefon starałam się przedstawić Pani wszystkie plusy Rufiego. Powiedziałam, że chociaż Rufi jest nieco większy, niż pies jakiego by chciała zaadoptować, to chłopak do nikogo innego tak nie pasuje jak właśnie do synka tej kobiety. No, a do tego Rufi kocha wszystkich ludzi i dzieci. Pani wie, że prowadzę dom tymczasowy, nieraz podczas spacerku z moimi psami spotykałyśmy się z Panią i jej dziećmi na ulicy. No i Pani... zgodziła się zaadoptować Rufiego. :multi: Już na jutro jesteśmy umówione na wizytę przed adopcyjną. Jutro po wizycie napiszę swoje wrażenia. To co dziewczyny, przywozicie Rufiego do Inowrocławia? [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_7v.gif[/IMG] Pani pytała się ile to by kosztowało? I co z kastracją? Czy macie możliwość (tak jak pisałyście) przed wydaniem pieska załatwić ten temat jeszcze u siebie?
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Wspaniale! :klacz: W takim razie mocno trzymam kciuki za wizytę przed adopcyjną. :kciuki: -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
anito i m0nisko, jak się sprawy mają[B] ?[SIZE=4]?[/SIZE][/B][SIZE=5]?[/SIZE] Błagam, napiszcie coś bo ja tu całe paznokcie pozjadam [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_218v.gif[/IMG] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Skoro nie pamiętasz Miki to dopiszę Cię do listy osób, u których chciałabym przeprowadzić wizytę przed adopcyjną w sprawie Miki. Uprzedzam, że konkurencja jest silna, ogółem Mikę chce zaadoptować już 31 domków. Czy Ciebie też zainteresuje ta sunia? Jeśli tak, to proszę, przyślij mi swoje namiary i adres na PW. Poza tym możesz zajrzeć jeszcze tutaj . -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='elinka']ewexoxo, a Miki widziałaś?[/QUOTE] ponawiam swoje pytanie :roll: -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
ewexoxo, a Miki widziałaś? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
piszecie szybciej niż ja edytuję :razz: [quote name='elinka']ewexoxo, a skąd jesteś? Czy możesz nam napisać coś więcej o sobie, to znaczy czy piesek ma zamieszkać w bloku czy w domku, w domu czy w ogrodzie, ile masz lat, ile członków liczy Twoja rodzina, czy są małe dzieci i czy zgadzasz się na wizytę przed adopcyjną?[/QUOTE] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
ewexoxo, a skąd jesteś? Czy możesz nam napisać coś więcej o sobie, to znaczy czy piesek ma zamieszkać w bloku czy w domku, w domu czy w ogrodzie, ile masz lat, ile członków liczy Twoja rodzina, czy są małe dzieci i czy zgadzasz się na wizytę przed adopcyjną? -
Dziewczyny, dzięki. Na razie pytam się wstępnie, wiec jakby co odezwę się do Was.;)
-
Dziewczyny, a czy mogę z Waszej strony liczyć na przeprowadzenie wizyty przed adopcyjnej w Warszawie? Chodzi o innego psa, nie o Rufiego.
-
[IMG]http://i290.photobucket.com/albums/ll258/malami_wow/Rufi/P1000850.jpg[/IMG] na tym zdjęciu dobrze widać proporcje chłopaka :eviltong:
-
[URL]http://foto3.m.onet.pl/_m/b7d80067c4293bee1bff7b4fb7b2eb4f,10,19,0.jpg[/URL] - na zdjęciu widać, że Biance jest smutno bez koleżanki [URL]http://foto1.m.onet.pl/_m/c5f40a70665d63af394e114e83ad570d,10,19,0.jpg[/URL] - i nudno :-?
-
malami, link do filmiku nie działa :placz:
-
A skąd macie pewność, że Rufi akceptuje dzieci? Muszę to wiedzieć na pewno, bo domek ma dwójkę małych dzieci (2l + 6l) [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_1_68v.gif[/IMG]
-
a możesz zrobić chłopakowi zdjęcie obok stojącego człowieka lub samochodu, tylko nie autobusu, oczywiście :lol:
-
Prezentacji, niestety, nie było. :sad: Pani nie przyszła na festyn, bo jej młodszy synek w tym czasie spał sobie smacznie i nie mogła wyjść z domu. Ale dzwoniła do mnie, powiedziałam jej o Rufim. Chce go zobaczyć, może w poniedziałek przyjdzie do mnie (bo nie ma kompa). Jednak trochę się obawia, że Rufi jest duży. Powiedziałam jej, że duże psy są bardziej odporne na dzieci, a po drugie, że Rufi idealnie pasuje do jej starszego synka. Najważniejsze, że nie powiedziała [I]nie[/I]. ;)
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[B]m0niska[/B], witamy na wątku Gapci. Bardzo się cieszę, że jest Pani tu razem z nami. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_29_125.gif[/IMG] [quote name='anita_happy'] - za jedzenie zrobie wwszystko..chodzi na dwóch lapach...mowi kocham cie...[B]przynosi pilota do TV[/B][/QUOTE] A gdzie tego psy uczą, bo chciałabym na taki kursik zapisać moją Loulę? A gdyby gratis było jeszcze przynoszenie kapci i szukanie komórki no to już marzenie! [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_200.gif[/IMG] -
Natalie, i jak tam Twoi rodzice? Jest pani z Bydgoszczy, która jutro chce przyjechać, obejrzeć Lilkę, a ja tak bym chciała ją oddać Tobie...[IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/23/23_33_7.gif[/IMG]
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
niebieska, zadajesz dokładnie te same pytania, które ja już wcześniej zadawałam tym Państwu. Naprawdę wybór przez nich Gapy nie jest przypadkowy. Ufam, że Państwo i tak jeszcze raz dokładnie wszystko przeanalizują już wspólnie z Anitą. [QUOTE] Co do psów specjalistycznych to iestety warunki mieszkaniowe nie pozwalają nam na labradora, to sa psy duże potrzebują też trochę przestrzeni a wziaść psa takich rozmiarów to skończyłoby się z krzywda dla psa, wiec tylko dlatego jesteśmy zmuszeni z takiego psa zrezygnować. Zasugerowano nam abyśmy poszukali w schronisku psa dla syna w celu zapewnienia maluchowi kontaktu z czworonogiem (...)[/QUOTE] -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Twoje uwagi są ważne, jednak najlepiej będzie jak Państwo skonsultują to już bezpośrednio z Anitą. Na forum nam, jako osobom trzecim, nie ma sensu roztrząsać tej sprawy, ale może wkleję jeszcze jeden fragment e-maila od tej rodziny: [QUOTE]Witam.Dziękuję za odpowiedź. odnośnie mojego syna to jest to najdelikatniejsza z form autyzmu więc nie jest tak źle żeby nie mogło być lepiej.:) [/QUOTE] -
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
Odpowiem tak, żaden piesek nie będzie wiecznie szczeniakiem, w końcu i Gapcia kiedyś urośnie. Państwo dobrze poznali Gapę, bo uważnie przeczytali ten wątek i chcą sunię zaadoptować. ;) -
[URL="http://img717.imageshack.us/i/soniaf.jpg/"][/URL]Nie moge się oprzeć, muszę zacytować te zdjęcia :) [IMG]http://foto1.m.onet.pl/_m/7f806541e26efa4d19affae27119d8b1,10,19,0.jpg[/IMG] [IMG]http://foto3.m.onet.pl/_m/4535a2132fa985255340163f9efa161b,10,19,0.jpg[/IMG] Ten biały pychol jest najszczęśliwszy na świecie. To taki biały niedźwiadek. Śliczna jest ta Bianka. :fadein: Przeczytałam cały wątek i w zasadzie to tylko potwierdziły się moje przypuszczenia.[B] Natalie[/B], marzę o tym, aby moja tymczasowiczka Lilka trafiła właśnie do Ciebie. :loveu::loveu:
-
zwrot akcji - GAPA W DS!!!!dzis jej pierwsza noc
elinka replied to anita_happy's topic in Już w nowym domu
[quote name='kama210'][URL="http://www.dogomania.../members/102439-anita_happy"][B]anita_happy -[/B][/URL][B][I][SIZE=3] Anita - 692 407 681 / email:[email protected] / i [/SIZE][/I][/B] [URL="http://www.dogomania.../members/102223-pudzian321"][B]pudzian321[/B][/URL] - u którego przebywa n aDT[/QUOTE] No to do kogo lepiej? A zresztą podam do obu ;) -
wybrałam te ;) [URL="http://img541.imageshack.us/i/hahahan.jpg/"][IMG]http://img541.imageshack.us/img541/1555/hahahan.jpg[/IMG][/URL] [URL="http://img704.imageshack.us/i/faaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg/"][IMG]http://img704.imageshack.us/img704/7724/faaaaaaaaaaaaaaaaaaaa.jpg[/IMG][/URL]