elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
[quote name='Tola^^']Ja się zgadzam na takie reguły ponieważ tak zwiększamy szanse na adopcje psiaka :) Dobry pomysł z tym zbiorczym Allegro![/QUOTE] też tak uważam i już zgłaszam do ogłoszenia moją tymczasowiczkę Lilkę :-) [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni%21-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni!-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS[/URL] [IMG]http://img707.imageshack.us/img707/6117/kopialilka278.jpg[/IMG] [IMG]http://img685.imageshack.us/img685/7958/wielkamajwka032.jpg[/IMG]
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
[URL]http://images47.fotosik.pl/290/0af700dd2130110fmed.jpg[/URL] - no to wyjaśniło się dlaczego Mała to Czarna [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_3_128.gif[/IMG] :eviltong::evil_lol::evil_lol: -
Wspaniale! Powodzenia Atosku :happy1: Malawaszko, skoro masz taką szczęśliwą rękę to może podrzucę Tobie do szukania domku moją tymczasowiczkę [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni%21-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS"]Lilkę[/URL]? [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_1_107v.gif[/IMG]
-
Niestety, coś mi się wydaje, że o nowym domku dla Miauczerka to zapewne Caragh by nie zapomniała nas poinformować. Ale, ale! Niedawno się dowiedziałam, że u nas w Inowrocławiu jest fundacja Kocia Dolina, która min. pomaga w umieszczaniu ogłoszeń w necie o kotach poszukujących domów. Oto adres do pośrednictwa adopcyjnego tej fundacji, myślę, że warto tam zgłosić Miauczerka: [URL]http://www.kociadolina.pl/fundacja,artykul,18,posrednictwo-adopcyjne.html[/URL]
-
[quote name='Dogo07']No tak ale chcąc robić ogłoszenia to trzeba na kogoś podawać kontakt, ale nie na schronisko, tylko na kogoś kto tam chodzi do psiaków, i je chociaż troszkę zna, albo może się coś o nich więcej dowiedzieć od weta, zdjęcia porobić. Bo wiadomo że domki trzeba sprawdzać, czasem jakiś transport zorganizować, a nikt ze schroniska tego robić nie będzie.[/QUOTE] Z chodzeniem do schronu i robieniem zdjęć to u mnie trochę gorzej (brak możliwości technicznych), ale jeżeli chodzi o informacje od weta o psiakach, to nie ma problemu, służę swoją pomocą. Również, jeśli trafi się jakiś domek w Inowrocławiu to mogę przeprowadzić wizytę przed adopcyjną, a jeżeli piesek miałby pojechać gdzieś dalej to chętnie pomogę w organizowaniu transportu na Dogo. Oczywiście, w ogłoszeniach oprócz telefonu do weta (co bardzo zalecam) możesz podawać również mój telefon i e-mail.
-
Dziewczyny, w moim mieście znalazłam takie ogłoszenie: [url]http://bydgoszcz.olx.pl/kupie-niedrogo-lub-przyjme-boksera-do-domu-z-ogrodkiem-iid-88216099[/url] Może przyda się Rufuskowi, albo innemu bokserowi z [U][URL="http://www.bokserywpotrzebie.pl/"][IMG]http://img43.imageshack.us/img43/2839/85dbe62599ecbed8m.jpg[/IMG][/URL][/U] ?
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='mshume']Sunia jest piękna :),ale z tego,co doczytałam to jeszcze w kwarantannie.[/QUOTE] za cztery dni kwarantanna się kończy -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
Zobaczcie, jaka piękna sunia jest w inowrocławskim schronie: Płeć: Suka Wiek: ok. 1roku Śliczna sunia o jasnym umaszczeniu i długiej sierści. Jest wesoła i zabawna. Uwielbia być głaskana i potrafi z radości biegać jak szalona dookoła człowieka. Wspaniale odnajdzie się w roli wiernego przyjaciela. Może mieć geny terriera, ponieważ jej zachowanie ewidentnie na to wskazuje. Ma też ładne umaszczenie podobne to west terriera z tą różnicą, że jej uszka są lekko "kolorowe" tak jakby od yorka. Piękna sunia, po kąpieli i strzyżeniu będzie wyglądała naprawę świetnie, a co najważniejsze ma cudowny charakter! http://www.dogomania.pl/threads/180975-Czekaj%C4%85-na-pomoc-schronisko-Inowroc%C5%82aw?p=14544461&viewfull=1#post14544461 -
[quote name='carolinascotties']SLUCHAJCIE - NIE WIEM, CZY JA DOBRZE ROZUMIEM, ze my sobie - a schron sobie - jesli np. znajdzie sie domek z innego miasta - ktory my znajdziemy - to mamy posredniczyc miedzy domem, a schronem... niech mi to ktos prosze wytlumaczy...[/QUOTE] W schronisku wolontariatu jeszcze nie ma, nie ma też między Dogomanią, a schroniskiem żadnej umowy, ale dzięki dziewczynom z Dogo 5 piesków z tego schroniska znalazło już domek. :multi: Schron jest jak najbardziej otwarty na naszą współpracę, możemy pośredniczyć w adopcji, możemy też w sprawie konkretnego psa daną osobę bezpośrednio odsyłać do weta. Tak więc oby tylko znajdowały się następne domki, od strony technicznej schronisko nie będzie robić żadnych problemów. ;) A może następnym pieskiem, który dzięki naszemu zaangażowaniu wyprowadzi się ze schroniska będzie już ta sunia? Nr psa: 671 Płeć: Suka Wiek: ok. 1roku Data przyjęcia: 13.04.2010 Śliczna sunia o jasnym umaszczeniu i długiej sierści. Jest wesoła i zabawna. Uwielbia być głaskana i potrafi z radości biegać jak szalona dookoła człowieka. Wspaniale odnajdzie się w roli wiernego przyjaciela. Może mieć geny terriera, ponieważ jej zachowanie ewidentnie na to wskazuje. Ma też ładne umaszczenie podobne to west terriera z tą różnicą, że jej uszka są lekko "kolorowe" tak jakby od yorka. Piękna sunia, po kąpieli i strzyżeniu będzie wyglądała naprawę świetnie, a co najważniejsze ma cudowny charakter! [IMG]http://www.schronisko.cowinie.pl/images/stories/671m.jpg[/IMG]
-
[quote name='lika1771'][url]http://img85.imageshack.us/img85/879/dscf9395.jpg[/url] cioteczki jak to usunac[/QUOTE] Lika, skąd to zdjęcie chcesz usunąć?
-
[quote name='betty_labrador']a po co ten tekst? :|[/QUOTE] A tak mnie wczoraj natchnęło do wklejenia tych tekstów, gdy przeczytałam prośbę LeCoyotte, abyś nie obraziła się na jej uwagi. Oczywiście wiem, że się nie obraziłaś. ;) To taki mały off-topic z mojej strony. Te złote myśli Salomona to znakomite przypowieści, one są wiecznie aktualne. Dlatego je zacytowałam.
-
[quote name='LeCoyotte']To samo chciałem napisać, brakuje świateł. Pies na zdjęciu jest w ostrym słońcu, a na rysunku wygląda jakby w cieniu, w pochmurny dzień. Pierwsze co się rzuca w oczy: pies jest krzywy i to dosłownie;) Głowa razem z szyją jest przesunięta w prawo względem reszty (dziwne, bo na szkicu jest lepiej). Taki przykład: lewa łapa wskazuje na czubek nosa, a u Ciebie na środek kufy. Poza tym gdzie indziej patrzy, głowa w innym kierunku, a nos to już w ogóle;) Zęby górnej szczęki zlewają się z wewnętrzna strona fafla.. z resztą jak w ogóle zębów nie widzę. Paszcza nie ma w ogóle głębi, nie widać, że tam jest dziura gardłowa:lol: Sierść jest szaro-szara, brakuje koloru. On nie jest kruczoczarny, ma lekko brązowy odcień. Szkoda, że to słabo zaznaczyłaś;) W pierwszym etapie są kolorki, ale na końcu one gdzieś zanikły... Chyba że to wina skanera? Ogólnie wygląda jak zrobione na szybko, nieskończone w połowie... A gdzie tło? Lewitujący pies? B.[B] nie obraź się za te uwagi[/B]:p[/QUOTE] [I] "Słuchaj rady i przyjmij karcenie, abyś w przyszłości był mądry."[/I] [SIZE=1]Przypowieści Salomona 19,20[/SIZE] [I]"Uderz w szydercę, a prostak zmądrzeje; karć rozumnego, a nabędzie wiedzy." [/I][SIZE=1]Przypowieści Salomona 19,25[/SIZE] [I]"Synu mój, jedz miód, bo jest dobry, słodki jest plaster miodu dla twojego podniebienia; Tym też jest wiedza i mądrość dla twojej duszy! Jeżeli ją znajdziesz, masz jeszcze przyszłość, a nadzieja twoja nie rozwieje się." [/I][SIZE=1]Przypowieści Salomona [/SIZE][SIZE=1]23,18 [/SIZE][I]"Złotym kolczykiem i klejnotem ze złota jest dla ucha, które słucha, ten, kto mądrze napomina"[/I] [SIZE=1]Przypowieści Salomona 25,12[/SIZE] [I]"Razy przyjaciela są oznaką wierności, pocałunki wroga są zwodnicze."[/I] [SIZE=1]Przypowieści Salomona 27,6[/SIZE] [I]"Kto schlebia swojemu przyjacielowi, ten mu zastawia sidła na nogi."[/I] [SIZE=1]Przypowieści [/SIZE][SIZE=1]Salomona 29,5[/SIZE] [SIZE=1] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/980.gif[/IMG]- [SIZE=2]Biblia Polska [/SIZE][/SIZE][SIZE=1][I]Towarzystwo Biblijne w Polsce Warszawa 2004-XXII-10M[/I][/SIZE]
-
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
może wyrabia nadgodziny? [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_8_5.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/12/12_1_220.gif[/IMG][CENTER] [/CENTER] -
Mała Terrierkowata Frotka szczęśliwa u Małej Czarnej :)
elinka replied to Neczka's topic in Już w nowym domu
Czarna, dlaczego przeszkadzasz Froci w pracy? :mad: Czy nie dostrzegasz, że jest zajęta??? [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/8/8_1_253.gif[/IMG] -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='brazowa1']EOT-Elinko,właśnie doznalam palpitacji,że mi kleszcz pomyka po ekranie. Czymkolwiek nie jest ten kleszcz oszczędź go, proszę, Waćpanno [quote name='carolinascotties']CZY KTOS KOJARZY PSIUTKA z filmu Polubek POSWIECONEGO PAMIECI Talcott - chodzi o pieska z 4tej minuty - http://www.dogomania.pl/threads/181833-Talcott-*-na-zawsze-w-naszych-sercach.-Zak%C5%82adamy-skarpet%C4%99-jej-imienia.?p=14518288&viewfull=1#post14518288 Doskonale pamiętam to zdjęcie, bardzo poruszające. Niestety, nie pamiętam na którym wątku je widziałam. Może w Tomaszowie Mazowieckim? Zapytaj Ocelot, a może ania_to_ja coś skojarzy? -
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
PUDI jest piękna, potrzebny jest jej tylko osobny wątek :loveu: [IMG]http://img51.imageshack.us/img51/6098/pieski085.jpg[/IMG] -
[quote name='Kapsel']Nikt dzisiaj u Rufuska nie był? Nie zapytał się nie pocieszył? :shake: Żadna nowa duszyczka na wątek nie przyszła :roll:[/QUOTE] Miałam być u Rufuska w piątek, ale jak to mówią lepiej późno niż wcale. Niestety, finansowo nie mogę chłopakowi pomóc, ale czekam z niecierpliwością na wyniki biopsji i dalsze decyzje.
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[url]http://img535.imageshack.us/img535/6302/050lf.jpg[/url] - czy są jakieś wyraźniejsze zdjęcia Pudi? -
[quote name='betty_labrador'] a to skonczony rysunek [IMG]http://img43.imageshack.us/img43/4117/poczeniecalosc.jpg[/IMG] [IMG]http://img214.imageshack.us/img214/3083/skan008.jpg[/IMG][/QUOTE] Normalnie jak zdjęcie!!! A może to jest zdjęcie? :hmmmm:
-
Chyba w styczniu byłam na wątku Wisienki. Rzeczywiście metamorfoza wspaniała :smile: [URL]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/DSC00092.jpg[/URL] [URL]http://i944.photobucket.com/albums/ad283/pinkmoon4/Dabrowka/adabrowka18356.jpg[/URL]
-
[quote name='Charly']ale cudowna!!!! wspaniala suczka. pierwsze zdjecie straszny strach:([/QUOTE] zapraszam na wątek Lilki, jest tam dużo zdjęć suni i filmy [SIZE=1](spis w pierwszym poście)[/SIZE] [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni%21-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni!-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS[/URL]
-
Przedstawiam Wam Lilkę, sunia od marca jest u mnie na DT. tak było w schronisku, Lilka była przerażona, bała się nawet szczeniaków ze swojego boksu [IMG]http://i47.tinypic.com/t5rck9.jpg[/IMG] a to zdjęcie z dzisiejszego spacerku [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6158/lilka201.jpg[/IMG] [url]http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni!-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS[/url]
-
[quote name='amstafka'][IMG]http://img34.imageshack.us/img34/4984/0d385926deb7.jpg[/IMG] Hej dziewczyny! Jakby jakiś psiak w typie TEKLI (sunia po prostu boska:) szukał domku to piszcie do mnie:) od dłuższego czasu szukam mikro pieska i mam pecha:/ bo jak już jakiś się znajdzie co podbije moje serce to za daleko jest abym mogła po niego przyjechać:( dlatego najlepiej z okolic Katowic. Pozdrawiam[/QUOTE] A może Lilka podbije Twoje serce? Jest to mikrosunia wielkości naszego dorosłego kota, w tej chwili mieszka na DT z inną sunią i czteroletnią dziewczynką. W transporcie suczki z Inowrocławia do Katowic pomożemy [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_19.gif[/IMG]. wątek Lilki: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni%21-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS"]http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni!-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS[/URL] [IMG]http://img413.imageshack.us/img413/6158/lilka201.jpg[/IMG] . [IMG]http://img411.imageshack.us/img411/9237/lilka068.jpg[/IMG]