Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. Podczas jutrzejszego festynu na rzecz inowrocławskiego schroniska spotkam się z Panią z domku nr8 z wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa"]25domków[/URL]. Co prawda Pani chciała małą sunię, ale Rufi idealnie pasuje do jej synka. Wydrukowałam sobie zdjęcia Rufiego, jutro jej pokażę. Może uda mi się ją przekonać??? Wątku całego jeszcze nie przeczytałam, ale czy Rufi jest wykastrowany?
  2. Oto krótka informacja o przyszłym domku Gapci: [QUOTE]Po konsultacjach rodzinnych serca domowników podbiła Gapa. odpisuje właśnie w tym miejscu ponieważ to jest e-mail od Pani z Gapą:) Jesteśmy z Włocławka woj Kujawsko-Pomorskie. jakie mamy szanse na Gapulcię? mieszkanie słoneczne, balkon 2 piętro w 4 piętrowym domu, blisko lasy, Wisła. Okolice bloków zielone przestronne. Mamy ogródek działkowy i teren na wybieg, jesteśmy zmotoryzowani. mieszkanko nasze ma 38 m2. i łóżka w sam raz na kanapowanie Gapciuszki :) Pozdrawiam serdecznie i z niecierpliwością czekamy na odpowiedź.[/QUOTE] Pani jeszcze napisała: [QUOTE]Witam serdecznie po raz kolejny :) Z tymi konsultacjami rodzinnymi to miałam na mysli Ja maż i dzieci nasze :) Przesledziłam cały watek o Gapci jak i o Rufim. Serce sie kraja czytając historie tych jak i innych piesków:( Bezmyślność i głupota ludzka nie zna granic, ale dzięki tak ludziom jak Państwo jest to światełko nadziei na lepsze jutro dla tych wspaniałych przyjaciół człowieka :) dziękuję za szybki odzew i czekamy na dalszy rozwój sytuacji Pozdrawiamy serdeczni[/QUOTE] Dziewczyny, błagam, zajmijcie się adopcją Gapci, bo ja mam na głowie jeszcze 24 pieski. :placz: Komu mam podać namiary do tej rodziny?
  3. Mam super wiadomość!!! Domek nr2 z wątku [URL="http://www.dogomania.185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa"]25domków[/URL] chce zaadoptować Gapcię. Państwo są z Włocławka. :multi: Zaraz poślę im link do wątku Gapci. [IMG]http://www.dogomania.../images/smilies/icon_smile.gif[/IMG]
  4. [quote name='leni356'][B]Czy ktoś może pomóc z wstawieniem pdf-a na Dogo? [/B][/QUOTE] a co to jest? [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/4/4_6_213.gif[/IMG]
  5. rodzice, wklej proszę, Kitka z krótkim info o psiaku do wątku [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa"]25domków[/URL]
  6. Przed chwilą wysłałam do Pana info o Finku. ;)
  7. [quote name='amacariel']Dziewczyny, mam pytanie - czy mogłbyście polecić także tu na dogo jakąś osobę obeznaną w temacie psiego behawioru, agresji? Chciałabym zasięgnąć jak najwięcej informacji z różnych źródeł, może się przydać przy konfrontacji Soleila z Hugiem.[/QUOTE] swojego czasu wiele odpowiedzi na temat agresji udzieliła mi na Dogomanii Puli, karjo2 i Laluna. Możesz napisać też do Paoletta. Ponadto polecam [URL="http://www.psy.pl/archiwum-miesiecznika/art1595.html"]artykuły[/URL] pani Zofii Mierzwińskiej,[URL="http://www.owczarek.pl/ksiazki/ksiazka.asp?id=28&idd=2"] książkę[/URL] i [URL="http://www.owczarek.pl/zofia/journal/default.asp"]blog[/URL]. No i zajrzyj do forum na dział [URL="http://www.dogomania.pl/forums/412-Agresja?order=desc"][I]agresja[/I][/URL]. ;)
  8. [quote name='Malwi']tak tak, wykastrowany chyba jeszcze nie, bo on niedawno przyszedł... o charakterze nie wiem nic kompletnie bo nie miałam z nim do czynienia. tylko to ze strony: Trafił do schroniska po wypadku. Na szczęście nie miał żadnego złamania. Początkowo mieszkał w pomieszczeniu gospodarczym, gdzie cały czas przebywali pracownicy, leżał i odpoczywał. Teraz znajduje się już w kojcu na zewnątrz, bez problemu dogaduje się z innymi psami. Do ludzi jest bardzo łagodny, spokojny.[/QUOTE] Dziękuję, bardzo mi pomogłaś.:loveu: Na początek te informacje powinny wystarczyć, jutro podeślę je zainteresowanemu Panu. Zobaczymy, co z tego wyniknie??? A czy orientujesz się może czy Wasze schronisko kastruje psy, które będą wydane do adopcji? I jak długo trzeba czekać na taki zabieg? Ile kosztuje opłata schroniskowa?
  9. [quote name='Malwi']to chyba na schronisko będzie najlepiej, oni wiedzą o nim najwięcej ,,,, Schronisko czynne jest: poniedziałek-piątek: godz. 9:00 - 19:00 sobota, niedziela, święta: godz. 9:00 - 13:00 Telefony : 0 662 03 69 64 (czynny w godzinach pracy schroniska)[/QUOTE] Malwi, a czy Ty jesteś w tym schronisku wolontariuszką? Czy może wiesz, czy Finek jest wykastrowany? I jaki ma charakter?
  10. [quote name='Malwi']jeśli chodzi o Finka to chyba z Pauliną - ja z nim niewiele miałam do czynienia .... w ogóle go nie znam ... ale jak by co to mogę się dowiedzieć ;)[/QUOTE] [quote name='Malwi']ale co się dokładniej dowiedzieć ? Pan ma jakieś pytania ?[/QUOTE] Tak, Pan chce się co nieco więcej dowiedzieć o tym psie, same zdjęcia to nie wszystko. Dlatego potrzebny jest namiar do osoby wydającej psa do adopcji. Gdzie mam Pana pokierować? Czy możesz mi podać jakiś numer telefonu?
  11. [quote name='Malwi']jeśli chodzi o Finka to chyba z Pauliną - ja z nim niewiele miałam do czynienia .... w ogóle go nie znam ... ale jak by co to mogę się dowiedzieć ;)[/QUOTE] [B]Malwi[/B], jeżeli możesz, to bardzo proszę, bo Pan dziś do mnie w sprawie tych piesków już dzwonił :smile:
  12. Leni, wybacz, że zacytuję tu dwa zdjęcia, ale mam osobę zainteresowaną dwoma pieskami z tego wątku. Z kim mam ten domek kontaktować w sprawie adopcji tych obu psów? chodzi o pieska ze schroniska wielkopolskiego [IMG]http://lh5.ggpht.com/_DYlsF7TQ9To/S-sSx_7K6cI/AAAAAAAAC7k/aEAoFp8SDgo/15.jpg[/IMG] i o Finka [IMG]http://i743.photobucket.com/albums/xx71/ostrowschronisko/DSC_0027-1.jpg[/IMG]
  13. Edytowałam post [URL="http://www.dogomania.pl/threads/185383-SZCZENIAK-COCKER-SPANIEL-PIESEK-do-adopcji-%21%21%21?p=14705300&viewfull=1#post14705300"]#60[/URL]. Aniu, zaraz doślę im te maluchy.
  14. [quote name='Ania&Rudy']dziewczyny, wrzuciłam tu wątek młodego [url]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa/page2[/url] mam nadzieję, że będzie miał szczęście :)[/QUOTE] Dzięki Ania.:loveu: Rzeczywiście mam domek chętny na adopcję młodego spanielka, to są już dorosłe dzieci (małżenstwo) mojej koleżanki z pracy. Mieszkają w bloku, mają dziewięcioletnią córeczkę. Nie znam ich osobiście, ale mogę przeprowadzić tam wizytę przed adopcyjną. Już posłałam im zdjęcia Hugo ;)
  15. [quote name='Dogo07']Tak, elinko, zrób koniecznie taki wątek.[/QUOTE] Oto wątek ;): [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185918-25-domk%C3%B3w-chce-kud%C5%82atego-psa?p=14704364#post14704364[/URL]
  16. [quote name='Dogo07']Wcześniej pisałam że jest w Małopolsce kudłaczek wstawiony na wątek przez missieek, pilnie szuka domku , bo go wywiozą , może któryś z domków od elinki go zechce :roll:.[/QUOTE] Dogo, jak tylko zrobię wątek o tych domkach, to proszę, wklej tam link do wątku psiaka i jego zdjęcie. Zaraz się za to zabieram. ;)
  17. [quote name='malawaszka'] wczesniej go widziałam dwa razy, ale nie wyglądał na bezdomnego bo był suchy i ładniutki, ale wczoraj wyglądał na bezdomnego [/QUOTE] może ktoś się zlitował nad psiakiem i przygarnął go w czasie największej ulewy, a teraz z powrotem wypuścił go na ulicę? :-(
  18. [quote name='malawaszka']dokładnie Elinka - notuj! a masz tam jakiś domek ze śląska? bo ja próbujęnamierzyć takiego podobnego kudłaczka niedaleko mnie tylko nie wiem czy bezdomny, ale ostatnio widziałam go bardzo przemoczonego jak próbował się w sklepie schronić :( jak był suchy to nie wyglądał tak źle jak mokry - skóra zaczerwieniona pewnie od pcheł, ale muszę jakoś go zlokalizować[/QUOTE] Ale, Dziewczyny, jestem bogata! Mam domki z całego kraju. Jeśli chodzi o południe Polski to mam ludzi z Katowic, Krakowa, Wrocławia i Jeleniej Góry. Widzę, że ogłaszając na allegro jakąś perełkę w typie rasy można zrobić niezłą łapankę domków. Ale Malawaszko, wydaje mi się, że trzeba najpierw złapać tego kudłacza i upewnić się, że jest bezdomny, zanim zacznie się go ludziom proponować. ;)
  19. [quote name='leni356'][B]Elinka[/B], notuj wszystkie domki, może ktoś innego kudłaczka zaadoptuje Bunia uciekła z dt :( :( Jeśli macie jakieś doświadczenie w szukaniu psiaków proszę pomóżcie: [URL="http://www.dogomania.pl/threads/183545-RZESZ%C3%93W-I-OKOLICE-POMOCY-%21%21%21-Bunia-uciek%C5%82a-z-DT"]http://www.dogomania.pl/threads/183545-RZESZ%C3%93W-I-OKOLICE-POMOCY-!!!-Bunia-uciek%C5%82a-z-DT[/URL].[/QUOTE] Oczywiście, że wszystko mam zanotowane. Pięciu spośród tych 24 już jest gotowych przyjąć innego kudłacza. :multi: [quote name='mshume']Super, trzeba będzie tym domkom proponować inne kudłacze. jest kilka napawde pieknych, chocby Gryzak z Nowodworu albo malutka kudlatka: [URL]http://www.dogomania.pl/threads/185605-Male%C5%84stwo-sznaucerowate-z-umieralni-potrzebna-pomoc[/URL][/QUOTE] Dziewczyny, muszę już zmykać, ale jutro założę tym ludziom jeden wspólny wątek, wkleję tutaj link i proszę, przyślijcie mi tam te wszystkie pieski. ;)
  20. [quote name='magdola']jest w boksie ogolnym, wiec dogaduje sie z psami, ptrafi klapnac, ale to na bank ze strachu! one maja bardzo delikatna psychike, i boje ie o niego. w dt bylby super psem.....[/QUOTE] magdola, w spadku po allegro mojej tymczasowiczki Miki mam 1340 wejścia i aż 23 chętne domki na białego kudłacza.:crazyeye: :crazyeye: No bo ten 24 domek wybiorę dla Miki. Najgorsze,ze wiekszość z nich jest z ogródkiem, czyli skrótowo, że są super! Nie mam już siły do wszystkich odpisywać e-maili,, ale jestem pewna, że na jeden z tych domków grzywacz się załapie.
  21. Dogo07, masz pełną skrzynkę [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_12_24v.gif[/IMG] [CENTER] [/CENTER]
  22. Mam pana z dzieckiem autystycznym, chcą zaadoptować jakiegoś pieska, myślę aby polecić mu trampka, ale Zebro, on był tak krótko u Ciebie. Martwię się czy ta łagodność u Trampka nie wynikała przypadkiem z poczucia niepewności chłopaka??? Nie jestem pewna, jaki on będzie do chorego dziecka po zaadoptowaniu się do nowego miejsca. Poznałaś trochę Trampka, co myślisz o tym?
  23. [quote name='rodzice']Tak dokładnie chodzi o to aby wlos nie wypadal samoistnie tzn zebyśmy go nie znajdowali na podlodze . Tybety maja podszerstek , niektore wiecej , niektore mniej ale żadne nie linieja ,jedynie przy czesaniu mamy kłeby klakow na szczotce jezeli pdszerstka jest wiecej .[/QUOTE] no to bierzcie [URL="http://www.dogomania.pl/threads/181044-Na-mi%C5%82o%C5%9B%C4%87-wystarczy%C5%82o-pi%C4%99%C4%87-dni%21-Lilka-w-DT-teraz-szukamy-DS"]Lilkę[/URL], ona w genach ma 200% z tybeta. Jej włosy ani nie leżą na dywanie, ani nie zostają na szczotce. A do tego Lilka to śliczny kudłacz krótkowłosy :multi:
  24. [quote name='lovelas'][url]http://foto.anyfiles.pl/public/img/LPIC8393_0.jpg[/url] O jaaaa... Jaki to kolor oczu?! Żółto- zielone?! :loveu:[/QUOTE] w twoich oczach odbija się kolor nieba i zieleni drzew [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/15/15_9_16.gif[/IMG]
  25. [quote name='zerduszko']Mi o włosy samoistnie wypadające :) Psy nieliniejące różnie tracą włos przy czesaniu: moja jak jest przed trymowaniem traci sporo podszerstka podczas czesania, a york znajomych b. mało.[/QUOTE] no to można powiedzieć, że Mika ma domieszkę błękitnej krwi, bo jej włosy zostają tylko na grzebieniu. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/1/1_4_137.gif[/IMG] [SIZE=1] Ale i tak Miki nie oddam do domku, który zastanawia się nad jej linieniem. :razz: [/SIZE]
×
×
  • Create New...