Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. [quote name='matrioszka2']Dzisiaj przelałam dla Lilki 210 zł (bazarek + 50 wpłata własna).To jest na sterylizację i weterynarza (leczenie).O takiej kwocie pisała elinka na wątku Lilki.[/QUOTE] Pieniążki już dotarły i Lilka bardzo dziękuje [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_2_108.gif[/IMG]
  2. oby tylko zdążyć jej pomóc...:roll:
  3. Niestety, finansowo nie mogę pomóc, ale trzymam mocno kciuki, aby udało się zebrać pieniążki na operację małej. :kciuki:
  4. Zgłaszam się na zaproszenie Cudak. Na razie, niestety, nie mogę finansowo pomóc pieskom, ale zapisuję wątek.
  5. Dzisiaj otrzymałam e-mail : [QUOTE]Witam Pani Ilono! Przesyłam zdjęcia Mai ze wsi, gdzie spędzamy weekend. Maja czuje się świetnie, bardzo podoba się jej w lesie i zaprzyjaźniła się już z sąsiadem (na zdjęciu). Serdecznie pozdrawiam Małgorzata K. [IMG]http://img265.imageshack.us/img265/2186/moto0249.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/1859/moto0251.jpg[/IMG] [IMG]http://img180.imageshack.us/img180/4265/moto0253.jpg[/IMG] [IMG]http://img542.imageshack.us/img542/3057/zdjcie0181.jpg[/IMG] [/QUOTE] Mój słodki aniołeczek! I jest taka szczęśliwa!!!:multi: Dziękuję Pani Małgosiu. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_1_218v.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_1_218v.gif[/IMG] [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/11/11_1_218v.gif[/IMG]
  6. [quote name='Bazyliszek']Nie wiem czy to coś da ale zalogowałam się właśnie na jednym forum o ON i założyłam nowy temat dla Nero [url]http://www.owczarek.pl/forum/forum_posts.asp?TID=16425&PID=894941#894941[/url][/QUOTE] posłałam weterynarzowi na e-maila link do tego tematu
  7. Jeżeli wszyscy się zgodzą to Nero może być. To ładne imię. ;)
  8. [quote name='Bazyliszek']Ale co w takim razie z nim teraz zrobić...:roll: Wetowi nie powiem że ma go odizolować bo później już nie będzie chciał ze mną współpracować, on nie lubi jak ktoś mu mówi jak powinno być ( zresztą jak każdy )[/QUOTE] W piątek będę u weta to podpytam czy dla Oneczka nie wskazana by była izolatka.;) Dziewczyny, a może wymyślimy dla chłopaka jakieś imię?
  9. smycze już wysłane, w czwartek lub piątek powinny być na miejscu ;)
  10. Blood, tu masz instrukcję: http://www.dogomania.pl/threads/176362-Jak-wstawiAE-zdjAE-cia-na-nowej-dogomanii
  11. Zapisuję wątek. A może lepiej by było zamienić dredy Pomponika na sweterek?
  12. [quote name='MalgosMalgos']Mam jeszcze kilka cieplych kocy, kilka smyczy, pare pileczek, i jeszcz kilka drobiazgow. Wysle chetnie, prosze tylko o adres SMSem na 0176/77349955 lub mailem pod [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Nie moge odebarac zadnych wiadomosci w skrzynce dogo, bo jest pelna i nie umiem jej wyczyscic. Serdecznie pozdrawiam, malgosmalgos[/QUOTE] Malgos, są trzy sposoby, aby wyczyścić skrzynkę. 1 sposób: ustawiasz się na skrzynkę odbiorczą/nadawczą, wiadomość, którą chcesz usunąć zaznaczasz w kwadraciku przy dacie i godzinie po prawej stronie, następnie na dole klikasz w [I]Wybrane wiadomości[/I], zaznaczasz [I]Usuń[/I], klikasz na [I]Dalej[/I] i gotowe; 2 sposób: ustawiasz się na skrzynkę odbiorczą/nadawczą, na samym dole strony masz podany[I] Stan skrzynki[/I]. Klikasz na [I]Wyczyść folder[/I] i gotowe. Tu skasujesz za jednym podejściem wszystkie wiadomości; 3 sposób: klikasz na ustawienia lub ustawiasz się na skrzynkę odbiorczą/nadawczą, w[I] panelu użytkownika[/I] po prawej stronie klikasz na [I]edycję folderów[/I], pokażą Ci się [I]Standardowe foldery[/I], tam wybierasz sobie [I]Skrzynkę odbiorczą[/I] lub [I]Wysłane[/I], klikasz na [I]Wyczyść folder[/I] i gotowe. Powodzenia! A ja już uszyłam dwie smycze dla kotów (długie), do trzeciej (dla psów) brakuje mi większej zapinki. Jak tylko gdzieś dostanę, zaraz wyślę paczkę. Czy mogę prosić o adres?
  13. Bazyliszek, a kiedy Ty tę karmę chciałaś psu podać, bo rzeczywiście kiedyś w schronie nie działo się dobrze, niektórzy pracownicy niestety, nadal tkwią tam w marazmie i są niemili, ale teraz czasy się zmieniły. W schronie pracuje nowy weterynarz i wiem, że wraz z kierownikiem jest otwarty na wszelką współpracę i uwagi. Tylko trzeba iść do nich, a nie do pracowników. Wcześniej sama miałam problemy z porobieniem zdjęć szczeniakom, a teraz kiedy byłam porobić zdjęcia sharpejce Czekoladce pracownicy na polecenie weta sami wyprowadzili mi psa z boksu, aby sunia miała ładne zdjęcia do ogłoszeń. Dlatego ata, do weta można śmiało dzwonić i zapewniam Cię, że żadnej afery z tego nie będzie. Kilka razy byłam w schronie w czasie karmienia psów i widziałam, że wszystkie psy były karmione mieszanką kaszy z mięsem i z czymś jeszcze. Zimą psy dostawały do karmy dodatek energetyczny. Na zapleczu widziałam worki z suchą karmą, widziałam też jak każdy pies z ręki pracowników otrzymywał prosto do pyszczka smakołyk - wędzony snack, aby inny pies mu go przypadkiem nie odebrał. Dlatego trochę dziwi mnie opinia, że psy tam głodują. Wydaje mi się, że jeżeli jakiś pies tam głoduje to raczej z powodu dominacji i rywalizacji innych psów w boksie o miskę lub z powodu choroby.
  14. [quote name='Bazyliszek']Tak jestem z Inowrocławia ;)[/QUOTE] Bazyliszek, masz PW
  15. Bazyliszek, czy Ty jesteś z Inowrocławia?
  16. Moniko jestem. Teraz muszę zabrać się za gotowanie obiadu, ale obiecuję, że po południu przejrzę na wątek Topika. Na razie zapisuję. [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/3/3_13_8.gif[/IMG]
  17. hurra! będą ogłoszenia :multi: w życiu Groszka dużymi krokami zbliża się wiosna [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_14_5.gif[/IMG][IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/16/16_4_9.gif[/IMG]
  18. A właśnie, że odwiedzamy [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/36/36_3_5.gif[/IMG]
  19. a ja zaglądam jak Dogo nie muli
  20. [quote name='KropkaKropka']No mam :) zakochani w naszej żmigrodzkiej Eurece, państwo chcieliby szczeniaka w typie belga :)[/QUOTE] a może przekonasz tych państwo do mamusi szczeniaków? mieliby wtedy bardzo podobnego psa do Eureki i by już nie siusiał im w domu ;)
  21. no to idę odwiedzić Mię ;)
  22. No mogę powiedzieć, że troszeczkę to Mia jest podobna do Mai. Nawet imiona sunie mają prawie takie same. Zapisuję wątek.;)
  23. [quote name='Ingrid44']caly dzien probuje sie dobic na Dogo- czasami pokazuje watki a czasami nie.:mad::mad::mad:[/QUOTE] mam tak samo [IMG]http://smileys.smileycentral.com/cat/10/10_9_207.gif[/IMG]
×
×
  • Create New...