Jump to content
Dogomania

elinka

Members
  • Posts

    3582
  • Joined

  • Last visited

Everything posted by elinka

  1. nieeee no Foirst, po prostu zabrakło mi słów. A więc po kolei: Uszasta jest bardzo piękną damą. A jak błyszczy!!! :-o [URL="http://img252.imageshack.us/i/uszy.jpg/"]Imageshack - uszy - Uploaded by fiorsteinbock[/URL] i żeby zwierzaki przegadywały właścicieli? to super sprawa!!! :eviltong: [SIZE=1](co znaczy skrót TM?)[/SIZE] [URL="http://img252.imageshack.us/i/nuka.jpg/"]Imageshack - nuka - Uploaded by fiorsteinbock[/URL] to zdjęcie jest najsłodsze :loveu::loveu::loveu: [URL="http://img252.imageshack.us/i/nukaicezar.jpg/"]Imageshack - nukaicezar - Uploaded by fiorsteinbock[/URL] rzeczywiście Cezarek lekko poddenerwowany...świetnie uchwycone emocje :evil_lol::evil_lol::evil_lol: [URL="http://img21.imageshack.us/i/panwiewiora.jpg/"]Imageshack - panwiewiora - Uploaded by fiorsteinbock[/URL] Fiorst, i Ty nam nic nie mówiłaś, że masz w domu Sfinksa? :mad: [URL="http://img21.imageshack.us/i/sisor.jpg/"]Imageshack - sisor - Uploaded by fiorsteinbock[/URL] Jednym słowem Fiorst, masz piękne zwierzaki :fadein:
  2. Dziewczynki, a co Wy na to gdybyśmy poprosiły Fiorst o jakieś zdjątko Cezarka i Nuki? Dlaczego ma mieć zwierzaczki tylko dla siebie? :rolleyes:
  3. Dodo, ze względu na bezpieczeństwo jazdy samochodem kota powinno się przewozić w transporterku. Kot to nie pies, nie rozumie podróży samochodem i jest uparty. Może nieoczekiwanie wskoczyć na plecy kierowcy, albo z racji swej piórczej wagi podczas gwałtownego hamowania polecieć na przednie okno samochodu. Noooooooo, Miauczer jest tu wyjątkiem...w końcu 4,8kg żywej wagi to nie byle co!!! :diabloti: PS. Kicia nie tylko, że zadowolona, ale gdy tylko jestem u rodziców ciągle się przymila i prosi o spacer. Po prostu miaucząc prowadzi mnie prosto pod drzwi. A byś widziała, co robi gdy tylko wyprowadzę na sikanie psa. Biega bez ustanku od okna do drzwi i lamentuje. Jej miauczenie słychać nawet na korytarzu. :p
  4. to zajrzyjcie tutaj: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/showthread.php?t=149310"]Jest transport WARSZAWA-BYDGOSZCZ - Dogomania Forum[/URL] EDIT: Niestety, to już nie aktualne. Przepraszam :oops:.
  5. Jak to nie na smyczy, Kicia wyprasza sobie!!! :onfire: :evil_lol::evil_lol: [IMG]http://img34.imageshack.us/img34/6093/0225img6843.jpg[/IMG]
  6. No to Caragh powodzenia :happy1:. Nie wiem, ile czasu pomieszka u Ciebie Miauczer, ale moja Kicia z transporterkiem walczy już tak od 9-ciu lat! Dokładnie tak samo "łapki w kratki" i użalające "miau", gdy tylko drzwiczki się za nią zamkną. No, a że jest dziewczynką to i sikanie musi być do otwartego transporterka, albo jeszcze lepiej na but Pańci za karę, że ją do tego okropnego transporterka wkładała. :diabloti:
  7. [quote name='Dogo07']Może nie powinnam się wtrącać ponieważ nie mogę nic pomóc. Ale dlaczego te maluchy od dużej suni nie trafiły na dt tylko te wszystkie małe czarne ?[/QUOTE] Dogo07 - bo one już nie są takie ładne i nie ma pewności czy DT nie będzie musiał stać się DS? [quote name='Holly1']Dziwi mnie trochę że nie można mu jej odebrać.Czy on ma jej książeczke gdzie widnieją jego dane? Czy płaci podatek roczny za psa ? czy pies jest zaczipowany tzn. zameldowany w jakimś konkretnym miejscu, kurcze nie dba gość o tego psa a nie chce oddać, może by można było go postraszyć konsekwencjami...? sama już nie wiem.Aż boje się pomyśleć że te maluchy w takim zimnym, albo znajdą się jakieś dzieciary i je zabiorą Bóg wie gdzie... Nie da rady ich wyciągnąć wcześniej dziewczyny?[/QUOTE] Holli1 ma rację! Proponuję tak: jedno z szczeniąt Jasnej (córkę) przyślijcie do mnie na DT, a mamę z synkiem zabierzcie do Pani Prezes na hotelik. Tylko takie widzę rozwiązanie dla tych psów. Porta już mnie nie potrzebuje, Coli ma bardzo dużo ogłoszeń. Ja na razie nie pracuję, jednym maluchem mogę się zająć. Trochę przeraża mnie, że szczeniak aż taki młody, ale Cioteczki, jeśli pomożecie damy radę. Na okres zimy piesek może schronić się u mnie. I też zamiast płacić za hotelik uzbierane pieniądze przydadzą się na szczepienia małej. To moja propozycja. :p
  8. [quote name='deer_1987']Ja nie chcialm takich z testami bo po pierwsze za drogie, po drugie zakladasz je dlugo - z 15 min minimalnie, w sumie u nas pasy ze wzgledu na ciekawosc sherry wlazenia miedzy nas... kup szelki razem z pasem na rozmiar do psa. zalezy jakiej to rasy i jak duzo jeszcze urosnie[/QUOTE] nie wiadomo ile urośnie, bo to rasowy kundelek ze schroniska. Ale raczej duży nie będzie, teraz waży 5,70kg.
  9. [quote name='deer_1987']przypomne jak to wygladaja te trixie co my mamy bo dalam linka do tematu jednej osobie na dogo [/QUOTE] deer, przeczytałam cały wątek, dziękuję za link.:loveu: Teraz muszę tylko wybrać, które pasy kupić? Na te najdroższe, z atestem to mnie nie stać, ale może kupię te, w których właśnie Twój psiak jeździ. Psa mam od miesiąca, jest to 5-cio miesięczny szczeniak, nie wiem, czy jego kręgosłup by wytrzymał gwałtowne szarpnięcie, ale zawsze takie pasy lepsze niż lot psa przez przednią szybę auta. Może trzeba mocniej szelki ściągnąć? Nigdy takich pasów nie miałam, zapewne jak je kupię wszystko się wyjaśni. ;)
  10. [quote name='Doda_'](...)Ogloszenie miauczera w alegratce.pl zmienilam, nowe [URL="http://ale.gratka.pl/ogloszenie/2189521_pi_kny_m_dry_kot_porzucony_pomozcie_b.html"]Ogłoszenie nr 2189521 jest nieaktywne [/URL]Zajrzyjcie i napiszcie, co trzeba by dopisac? (...)[/QUOTE] Doda, zrobiłaś Miauczerowi bardzo dobre ogłoszenie! :loveu: :loveu: Jedynie w warunkach adopcji nie wspominałabym o tym domku niewychodzącym. Takie uwarunkowanie może co niektórych zniechęcić. No bo co do umowy adopcyjnej to chociaż jest to też warunek, ale ma pozytywny oddźwięk. Co innego jeśli chodzi o ten domek, niezbyt to dobrze brzmi. Później, jak już ktoś się zdecyduje na Miauczerka, można mu wyjaśnić w czym rzecz. To taka moja skromna uwaga. :oops:;) [quote name='Doda_']Musze jeszcze zrobic bazarki. Przydalyby sie pieniazki na wyroznione allegro, na pewno nie jedno. A teraz miauczerek ma 20 zl + 23 zl z ostatniego bazarku, razem 43,- to bedzie na kastrację.[/QUOTE] U mnie w tym miesiącu to już nawet grosika w portfelu nie ma. :placz: Jeśli w grudniu coś tam wpadnie [SIZE=1](chociaż mówią, że nadzieja to prawdopodobnie matka głupich)[/SIZE] to jakoś podzielę się z Miauczerkiem.
  11. Otrzymałam odpowiedź od znajomego. Niestety, terierkowi trzeba nadal szukać domu. :sad:
  12. no to wysłałam 3zł co by przebić przelew :eviltong:
  13. Frotko, bardzo, bardzo Ci współczuję! :-( No cóż, Pańci sobie nie wybieramy! :glaszcze: Czarna, no wiesz coooo! Ciągle oczerniasz tą biedną Frotkę. :motz:Czy to dziwne, że psinka widząc torbę pełną smakołyków nie chciała jej oddać? :-o Ja też widząc :sabber: + :drinka: zrobiłabym to :wallbash: i jeszcze to :x, gdyby ktoś chciał mi taką torbę odebrać. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
  14. Dziewczyny, przestańcie z tymi glistami! Ważne, że wylazły (czyt. pomogło). :eviltong: Jak pisała Holly1, Tofik będzie odrobaczany jeszcze raz, tym razem już odpowiednią psią tabletką, żaden robal się nie wymknie. :diabloti: Dzisiaj u nas sypie śniegiem, biedna Jasna i jej dzieci. :-( Dlatego powtórzę pytanie: Asiu, czy coś już wiadomo w sprawie suni?
  15. a czy przy okienku jest gdzieś taniej?
  16. [quote name='rita60']elinka to napisz mi na PW jaki odzew,bo nie wiem,czy go ogłaszac:roll:[/QUOTE] dobrze, jak odpisze zaraz wyślę Ci PW ;) PS. w razie czego psa ogłaszaj, nigdy nie zaszkodzi, a nie wiadomo co znajomy odpisze
  17. W sprawie teriera walijskiego przed chwilą wysłałam maila do mojego znajomego, wielkiego sympatyka tej rasy. Jeżeli zainteresuje się tym psem dam znać. ;)
  18. [quote name='Poker']tak się zastanowiłam,że koszt przelewu co miesiąc po 1 zł da prawie drugą taką samą kwotę.Ja przeleję od razu za 6 mieś. czyli zapłacę 12 zł + 0,30 = 12,30 .Gdyby co miesiąc wpłacała to by wyszło 12 + 1,80 zł. Koszt dla mnie w moim banku wynosi 30 gr ,ale wiem ,że niektóre banki pobierają znacznie więcej.Szkoda pieniędzy na przelewy co miesiąc.[/QUOTE] U mnie PKO bierze 2,50! Przykładowo 300osób x 1zł = 300zł na psa, a 300 x 2,50 = to, aż 750zł, które zgarnie przy okazji PKO. :shake: Poker, w jakim banku biorą 0,30gr za przelew?
  19. tak, tak...potwierdzam...też otrzymałam taką odpowiedź. No to mamy dwie dobre wiadomości, bo pierwsza to ta, że psy nie zostały uśpione, a druga to ta, że ktoś się nimi zajmie. :multi::multi:
  20. Loula jako miesięczny szczeniak (czy po wcześniejszym odrobaczeniu to nie wiem, brak wpisu w książeczce, ale najprawdopodobniej tak) jeszcze w schronisku dostała Biocan Puppy, miesiąc później Nobivac DHP, a już u mnie w domu na poprawkę jeszcze raz była odrobaczana Dolpac-iem. Czyli niby można szczepić w trakcie, ale jeśli nie przeszkadza Pańci siusianko Kłębuszka w domciu to poczekajcie. :smile: No właśnie, jeśli można zapytać to jak teraz wabi się Kłębuszek? :p
  21. gdyby w niedalekiej przyszłości był potrzebny transport do Holandii to znalazłam to: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f540/wystawy-w-holandii-czy-ktos-sie-wybiera-172339/[/url]
  22. [quote name='NusiaiJa']pudelek "zaklepany";)[/QUOTE] NusiaiJa, jeżeli masz na myśli tego białego Kokosika, to o ile się orientuję, on nadal szuka DS. Jak na razie ma zaklepane tylko DT. :roll: [url]http://www.dogomania.pl/forum/f28/pudelek-kokos-widzi-tylko-sercem-ma-juz-wyrok-172113/[/url]
  23. :splat:rzeczywiście! Czytamy, a nie widzimy. :oops::p PS. nie mam gg, ale wysłałam list
×
×
  • Create New...