elinka
Members-
Posts
3582 -
Joined
-
Last visited
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by elinka
-
Skoro padają tu propozycje to może tło też rozjaśnić? :oops: Np. na bijący po oczach seledynowy lub podobny w temacie? :evil_lol::evil_lol:
-
Paulino, a czy napisy w banerku mogłyby być jaśniejsze? Teraz są trochę niewidoczne. :p
-
[quote name='Paulina_mickey']Pomysł genialny! Ja sama nie palę ale popieram w 1000%!!!:multi: [URL="http://www.dogomania.pl/forum/f28/rzucamy-palenie-173814/"][IMG]http://i892.photobucket.com/albums/ac129/mike18pl/papiero.jpg[/IMG][/URL][/QUOTE] Paulinko, nie jestem autorem wątku, ale gdyby Basia nie miała nic przeciwko to może zasiliłabyś nas jakimś banerkiem? EDIT: :splat:jesteś szybsza niż ja spostrzegawcza. Już wklejam. :evil_lol::evil_lol::evil_lol:
-
[quote name='Basia1968']przyznać sie do słabości to nie wstyd :evil_lol::evil_lol:[/QUOTE] Basiu, Ty nam się tu nie przyznawaj tylko odkładaj 80gr zamiast 40gr. :diabloti: A tak z innej beczki. Popatrzcie jak potrafimy dbać o swoje samochody. Taki właściciel pojazdu potrafi chuchać na samochód, poleruje swoje autko chusteczką, regularnie jeździ do myjni, do warsztatu, paliwa też byle jakiego do baku nie wleje. A Cioteczki czym się najchętniej napełniają? Czy możecie powiedzieć, że też tak dbacie o siebie jak o samochody? No tylko proszę się tu nie wykręcać wujaszkami. :mad:
-
Dt pilnie potrzebny!Jak nie to resztę życia spędzą w melinie!Pszczyna
elinka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
No właśnie, gdzie dokładnie są pieski bo by trzeba coś pomyśleć o transporcie. A gdyby trafił się transport przy okazji to czy istnieje możliwość podrzucenia malucha na przykład do Katowic? -
Tytoniu nie palę od czternastu lat, ale w pełni popieram akcję. Zapisuję wątek. :happy1: [URL="http://nadzieja.pl/studia/polski/palenie.html"]NADZIEJA.PL - Serwis Chrześcijański : wspólne studiowanie Biblii : siedem kroków do porzucenia nałogu palenia[/URL] [URL="http://www.adwentysci.waw.pl/zdrowie.php?subaction=showfull&id=1195108822&archive=&start_from=&ucat=7&"]Kościół Adwentystów Dnia Siódmego w RP - Zbór Warszawa Centrum[/URL] [URL="http://nadzieja.pl/studia/polski/palenie.html"] [/URL]
-
Kudłacze w potrzebie - wątek dyskusyjny - PROSZĘ O NIE CYTOWANIE ZDJĘĆ
elinka replied to leni356's topic in Już w nowym domu
[quote name='leni356']Rewelacyjna wiadomość :lol: :loveu: Tylko jak tu sprawdzić sunie na kota? :cool1:[/QUOTE] Jeśli to ma być suczka ze schroniska to może podejść z sunią do boksu z kotami i przyjrzeć się jak reaguje na widok kotów. Jeśli pies nie będzie zbytnio nadpobudzony to raczej chyba powinno być z kotami dobrze. Innego pomysłu na tą chwilę nie mam. :niewiem: -
Kokos w najlepszym domku pod słońcem:) Dziękuję wszystkim bardzo:)
elinka replied to ocelot's topic in Już w nowym domu
[URL]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i981249.jpg[/URL] - takiego ładnego pudla to ja nawet w Inowrocławiu nie widziałam :iloveyou: [URL]http://th.interia.pl/50,gdc8fd4dd3005396/i981251.jpg[/URL] - jaka afro fryzurka i to spojrzenie!!! :loveu::loveu: A podobno ślepiec. :mad: -
Dt pilnie potrzebny!Jak nie to resztę życia spędzą w melinie!Pszczyna
elinka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'][I]Pisząc 'diabełek' miałam na myśli,że jest żywy, skory do zabawy. Natomiast drugi jest całkiem inny - spokojny, cichutki. Widzę je raz na jakiś czas i to przez kilka minut. Ale mogę poręczyć,że nikgo ten czarny nie zagryzł. To są szczeniaki... [Zawsze w stadzie jest tak,że jeden jest łobuzem i ciągnie za ucho brata, a brat płacze, bo nie potrafi sobie poradzić z zaczepakami rodzeństwa] Uważam,że 8 tygodniowy szczeniak jest w pełni gotowy,żeby opuścić matkę. [/I][/QUOTE] Szczeniak zagryźć to raczej nikogo nie zagryzie, ale może dotkliwie ugryźć swoimi igiełkami małe dziecko. Nie każdy piesek jest aniołkiem, u nas może stać się już młodzieńcem, dlatego wolę mieć pewność. Ale dobrze, skoro chodziło tu tylko o zabawy jeden z tych maluchów może przyjechać do mnie. ;) -
Dt pilnie potrzebny!Jak nie to resztę życia spędzą w melinie!Pszczyna
elinka replied to Klaudus__'s topic in Już w nowym domu
[quote name='Klaudus__'] [URL]http://images42.fotosik.pl/138/b4aede308da2948fmed.jpg[/URL] [I][U]B[/U]rązowy - diabełek :diabloti: [/I][/QUOTE] Dlaczego? Czy możesz dokładniej opisać jego diabełkowe zachowania? Tzn. chodzi mi o to czy szczeniak przejawia jakieś oznaki agresywności? Niedawno miałam przykre doświadczenie z agresywnością u psa dlatego wolę zapytać. [quote name='zerduszko']W mom. zakładania wątku miały 3 tyg., to wychodzi, że teraz 8. (...)[/QUOTE] Czy ośmiotygodniowy szczeniak potrafi już być samodzielny i można go oddzielić od suki? [quote name='elinka'] Zapomniałam też dodać, że wcześniej zaoferowałam już pomoc jednemu szczeniakowi Jasnej z wątku [URL]http://www.dogomania.pl/forum/f1160/rodza-co-cieczke-czy-ktos-pomoze-szukamy-dt-ds-dla-szczeniat-171940/[/URL], a więc muszę jednak poczekać co wyjaśni się w sprawie tamtego pieska.[/QUOTE] Tamten piesek, którego miałam przyjąć do siebie na DT znalazł już schronienie. Dlatego mogę wziąć na DT jednego szczeniaka z tej meliny. Ale nie może to być piesek agresywny, nawet jeśli jest to szczeniak.