Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26215
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Bidulek...bidulek dobrze,że jest juz u Ciebie, dt sobie by z tym nie poradził Batman potrzebuje jeszcze wizyty u weta,ciekawa jestem co powie Bardzo dziękujemy Panu Rafałowi za wpłatę pieniążków na jego lecznie
  2. A to czyścioszek z tego Zmorka:)
  3. Z ostatniego bazarku wpłaciłam do Murki 300zł 92zł przeznaczyłam na spłatę długu za karmę,który obecnie wynosi 78zł./plus kolejna faktura za karmę dla psiaka Kofika 112zł/ Część karmy podałam do Murki.
  4. A jeszcze zapomniałam napisać,że w Wielki Piątek zaginął Architekt w DS dowiedziałyśmy się o tym w poniedziałek co przeżyłyśmy to nasze......... na szczęście odnalazł się we wtorek,był w piwnicy,trzy dni głodował,ale wszystko dobrze się skończyło.
  5. Niestety posypało się:( Czarin wraca do Murki z DS prawdopodobnie sika poza kuwetę,koteczka Serduszko zostaje z Batmanem DT w Krakowie sobie nie poradził:( chłopak mówi,ze kotek smierdzi,w dodatku bije go tymczasowiczka od sue Tinka,a on po wypadku potrzebuje spokoju i cierpliwości opiekuna być może śmierdzi,bo się nie myje,ma chory pysio:( przecież jest po wypadku szukamy dla niego innego DT w Krakowie,jeśli się nie znajdzie Batman przyjedzie do Murki.
  6. Sliczny jest Zmorek,nawet w tej bidzie widać,że śliczny i kochany to juz drugi kot zabrany z tej ulicy, Batman też miał dużo szczęścia
  7. Kofik,tak ma na imę psiak zostałał odpchlony i odrobaczony..Po podaniu tabletki psiak sie zataczał,ale pózniej mu przeszło. Załatwił się robalami,tasiemcem i innym dziadostwem. Kofik ma problem ze stawami,to dlatego tak trudno było mu wstać. Miły i kochany psiak,kocha wszystkich,nawet koty,ale najbardziej człowieka. Ale u Kasi nie może zostać,ciągle pyta czy znalazłam coś dla niego. Jej duża sunia nie lubi Kofika,może dlatego,że psiak chodzi za Kasią krok w krok,a sunia jest zazdrosna.
  8. Dług za karmę 170zł Z mojego ostaniego bazarku wpłaciłam do Murki 100zł , 72zł za karmę. W tej chwili dług za karmę wynosi 98zł /ale niestety kolejna faktura do wstawienia.
  9. Wczoraj znalazłam kotka potrąconego przez samochód,obolały,zziębnięty,taki biedniutki:( dobry duch mnie poprowadził ,bo nigdy tamtędy nie chodzę sue zaniosła go do weta,uzyskał pomoc,sue napisze więcej
  10. Raczej nie,od tygodnia błąka sie po ulicach. Suczki jak maja cieczke to psy siedzą pod klatką,czasami jest ich kilka. A ten chodził za człowiekiem,wrócił w miejsce gdzie go nakarmiłam.I tam leżał cały dzień. Prawdopodobie nie jest młody,na zdjęciach może ładnie wygląda,ale Kasia mówiła,że jest bardzo brudny,sierść matowa,nie błyszcząca. Pysio ma sympatyczne,fakt Sue oczywiście wstawiła jego zdjęcie na fb,ale wiadomo,że jak ktoś psiaka wyrzucił to dom się żaden nie zgłosi,że zaginął.
  11. To jest kochana,dobra,łagodna psinka. I ładnie chodzi na smyczy. I apetyt mu dopisuje. Kasia wyciągnęła mu kilka wielkich kleszczy,do jutra może zostać u niej,jutro Kasia wyjeżdża na kilka dni. Ale i tak nie ma warunków,zeby mógł u niej zostać ,ma swoje dwa psiaki i trzy kotki. Moze macie jakis pomysł jak mu pomóc,gdzie go umieścić? Bo zabrac z ulicy się udało,ale co dalej?
  12. Oby. Potrzebujemy dla niego dt,ale też i karmy. Kilka godzin trwało zanim udało się nam mu pomóc. Nie znając psiaka bałyśmy się,że może ugryzć,że może pomyśli,że po raz kolejny ktoś chce go skrzywdzić. Położył się na kłujących gałęziach,bo na ziemi bardzo zimno. Myślałyśmy,ze może jest chory,albo bardzo zmęczony tułaczką,bo nie chciał wstać,tylko podnosił głowę i patrzył na nas. Ale raczej to drugie. to drugie. Miał kilka wielkich kleszczy.No i nie jest kudłaty,coś mi się ubzdurało. Teraz pilnie szukamy dla bidulka jakiegos miejsca.
  13. Mam wpłatę od bakusiowej 150zł na wyróżnienie ogłoszeń.Ale czekam na promocję,bo wyróżnienie bez promocji kosztuje prawie 18zł. To dla nas za drogo. Bardzo dziekuję
  14. A na ulicach w Szczebrzeszynie bezdomny czarno biały psiak:( Taki biedny i smutny:( Przez dwa dni udało mi się go nakarmić,wczoraj niestety go nie widziałam:( Przydałby sie jakis awaryjny dt ,psiak ładny,kudłaty trochę,szybko by znalazł dom,ale niestety nie ma takiego miejsca. Kiedys to zaraz do Murki by trafił,a teraz?
  15. Zapraszam na bazarek:)
  16. Oni szukają mu domu,ale nie mamy na to wpływu,że go nie znajduje. Czasami psiaki długo czekają,a często zdarza się,że nie znajdują. Krystyna Pomarańska umieściła go w Adzie,i to ona może zapytać co z Westem.Bo nie wiem czy komuś innemu udziela informacji. Mogę podać na pw numer telefonu do niej.
×
×
  • Create New...