-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='diana79']nie ma za co :-) dostałam maila w sprawie Mistera: [B][B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Witam z chęcią przyjme pieksa mam domek z ogrodem i specjalizuje sie w rasie wiec z checia go przyjme,pozdrawiam [/B]cioteczki czy on zostanie wykastrowany przed wydaniem? bo taki mail może być od pseudo...odeśle go pod maila w ogłoszeniu dostałam kolejną odpowiedź [B]To na kiedy sie umawiamy na odbiór i poprosze o numer telefonu.[/B][/QUOTE] To,ze specjalizuje sie w rasie......takie osoby do mnie nie przemawiaja,nie dostalam od tej osoby zadnego maila.Ale dzwonila do mnie bardzo mila pani i ona napewno nie specjalizuje sie w rasie,niestety z Warszawy,a przeczytala ogloszenie w gumtree i myslala,ze psiak jest w Warszawie,Zamosc dla niej za daleko.
-
Mister to ten pies,ktorego zdjecia wstawilas,to psiak,ktorego podrzucili na tymczas,prawdopodobnie rasa misterlander maly,tak przeczytalam o tej rasie: posluszny,pojetny,lubi zyc w rodzinie,jest dobrym psem do towarzystwa,ma zywe i wesole usposobienie.No i faktycznie,zywe usposobienie to on ma.Ma ok.roku.
-
I dobra wiadomosc,Luna znalazla dom:lol: w Zamosciu,dom z ogrodem,ale na razie Luna bedzie mieszkala w domu,poniewaz posesja nie jest cala ogrodzona,w czerwcu wroci maz tej pani z zagranicy i zrobi to ogrodzenie,ale nie chcieli czekac do czerwca,zeby im ktos Luny wczesniej nie zabral,rodzina przyjechala po nia w sobote.Jestem z nimi w kontakcie.
-
No i mamy niestety nastepnego pieska,w srode ktos podrzucil go do dt.:-( Wetka powiedziala,ze ma ok.roku i chyba to rasowy psiak,misterlander maly,to chyba psiak mysliwski,ma bardzo zywe i wesole usposobienie,z radosci,ze dostaje jesc kreci sie w kolko, piesek potrzebuje ogloszen,nie moze tam zostac,bo na tymczasie same suczki,niesterylizowane,wyslalam dianie zdjecia,jak sie pojawi na watku,napewno je wstawi.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Nero to straaaaszny pieszczoch:lol:te zdjecia do ogloszen sa fajne,widac na nich,ze Nero,chociaz kawal psiaka z niego,to bardzo lagodne stworzonko.:lol: -
Biedactwo,koniecznie te pieniazki trzeba przeznaczyc dla Kazia.
-
[quote name='diana79']odpisałam jej że niedawno mi pisała że już adoptowała spaniela, zobaczymy czy coś odpisze czy poprostu będzie uważać do kogo pisze, pewnie mnie nie skojarzyła[/QUOTE] Na takie osoby trzeba bardzo uwazac,zreszta ona jest z Chorzowa,a tam mialam bardzo przykre doswiadczenie.Nie jest regula,ze jedna pani postapila zle i druga postapi tak samo,ale jednak trzeba byc czujnym.
-
[quote name='Agnieszka_K'][B][COLOR=magenta]Kochani!!![/COLOR][/B] [B]czy ktoś widział w ogóle że Sarcia dzisiaj jest w metrze!!! wielki sukces![/B] [B]Gratuluję ogłaszającemu ją an cafeanimal :)[/B] oto link do internetowego wydania: [URL]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/URL] teraz telefony przy pupie trzeba trzymać bo chętne domki muszą się dobijać!:)[/QUOTE] Trzymam,trzymam,ale sie nie dobijaja:shake:moze dlatego,ze to czas przedswiateczny,ale po swietach telefon bedzie goracy:lol:
-
[quote name='Agnieszka_K']cioteczki a Sarunia tutaj, by się nie nadała? Jak ona do dzieci? [url]http://www.dogomania.pl/threads/206530-Adoptuj%C4%99-m%C5%82odego-%C5%82agodnego-psa-lubi%C4%85cego-dzieci-i-koty-%29?p=16747744#post16747744[/url][/QUOTE] Ale chca pieska,nie suczke,no i nie wiem jak spaniele do kotow,bo tam jest kotek.
-
[quote name='diana79']wczoraj napisała do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jest ze śląska, że szuka akurat spanielki do adopcji odesłałam ją na dane podane w ogłoszeniu ale ta osoba już kilka razy do mnie psiała przy ogłaszaniu innych psiaków że akurat szuka takiego jak ja ogłaszam??? potem mi odpisała że adoptowała spanielka jak się dopytywałam o inne kudłacze, teraz znów pisze że szuka akurat spanielki uważajcie cioteczki na tą osobę bo to jest coś podejrzane?[/QUOTE] Do mnie tez napisala,odpisalam jej,ale po tym co napisalas nie dostanie zadnego psiaka.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']tak jak sądziłam - spanielka już ma 2 obserwujących i jest nią zainteresowanie oglądających. Zapewne dziś będą dzwonić. Tak więc jeszcze raz powtarzam - zabieg można zrobić u mnie, mam fajnych wetów, robili już mnóstwo sterylek, kastrowali mojego tymczasowicza Miodka, Muminka, jak również mojego Nevilka. Biorą nie tak dużo - pewnie koło 130 zł za suńkę. Po zabiegu sunia będzie mogła na spokojnie wydobrzeć u mnie. A zakochany dom jeśli będzie naprawdę zaangażowany to poczeka ten tydzień/półtora.[/QUOTE] Owszem dom napewno poczeka,tylko ja nie mam pieniedzy,na nic,ani na zawiezienie suni do Ciebie,a tymbardziej na sterylke.Z Sara to byla wyjatkowa sytuacja,juz wtedy tymczas byl przepelniony,znalazlam ja w tej piwnicy,w takim stanie i co mialam zrobic? Pieniadze z bazarkow przeznaczam na oplacenie tymczasu,jedzenie dla wszystkich musialam kupic z wlasnych pieniedzy,mimo pomocy Ingrid,ktora co miesac na tymczas wysyla worek karmy.
-
Rodzice dziekuje za allegro:loveu:sunie napewno szybko teraz znajda domek.Niestety Sara nie jest wysterylizowana,nie mam pieniedzy na sterylki,a Fundacja Zwierzeta i My dopiero pod koniec maja bedzie miala kase/moze/.Dlatego napisz moze,ze warunkiem adopcji jest sterylizacja Sary.Norka jest wysterylizowana.
-
Niestety tekstu nie ma,sunia biegala po ulicach Szczebrzeszyna,zostala potracona przez samochod,raz udalo jej sie wyjsc z tego calo,ale drugi raz mogla nie miec takiej szansy.Ciagle widzialam ja na ulicy,chodzila z ludzmi,ktorzy wychodzili ze swoimi psiakami na spacer,ona tez dolaczyla,a co? Kilka razy widzialam na wlasne oczy jak auto hamowalo,bo sunia chciala sobie skrocic droge.Sunia jest cala czarna,podobna do spaniela,uszy ma spaniela,ale siersc bardziej krotka i krecona.Sunia na wielkosc jak spaniel,bardzo lagodna,grzecxzna,lubi dzieci,wetka stwierdzila,ze ma ok.roku,jest wysterylizowana.Sliczna,kochana,tylko domku nie widac.