-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
mamy sukces, wczoraj emi walneła kupkę na polu :) I napędziła mi stracha juz wczoraj chiałam iść do weta bo nie sikała chyba ponad 15 godzin wczoraj nic nie zrobiła siku , mimo że coś tam piła dzwoniłam do weterynarza mnie uspokoił i powiedział że nie widział psa który by się odwodnił wczoraj Emi wyczaiła moment i chciała mi sie zlać na dywan ale szybko zabrałam ją do kuchni i smycz i pole ale tam nic :( dzis wstałąm o 5 by ją wyprowadzić i emi znowu leci do pokoju w to samo mijesce i chce sikac a pcherz pełny na full bo dlonia wyczułam . Zabrałam na spacer i pochodzizła może 2 minutki i sikaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa:))) i sika sika i co za ULGA!!!:) Więc juz obczaiłam jak ją naucze;)Tylko czasu Trzeba a wszytsko będzie dobrze.NIech się Pani nie boi bo Emi[B] nie[/B] zostanie odesłana z takiego powodu jakby miała sikać ,to kwestia nauczenia pieska a One sa mądre. Muszę dodac ze Emi to francuski piesek same pyszności chce;) wczoraj zjadła trochę zupy jarzyna+kasza+kurczak= krupnik.A tak to wędlinka ,pasztecik paróweczka szyneczka jajeczko:) Mąż dał jej trochę ryby normalnie zjadła i jeszcze tarzała się w misce:D
-
Dziekuje Diana za te ogloszena:lol: jeszcze ogloszen pilnie potrzebuje Sara,to co o niej wiem: znalazlam ja w piwnicy niezamieszkalego budynku,popiskiwala cichutko,mialam szczescie,ze poszlam tam z Nikim,to on pierwszy ja uslyszal,to budynek na uboczu i nikt by jej nie uslyszal.Nie moglam jej stamtad wydostac,bo piwnica gleboka a okienko malutkie.poprosilam o pomoc Straz Pozarna.Sunia byla bardzo przestraszona,zmarznieta,wyglodzona i spragniona.Weta stwierdzila,ze ma ok. 4 lat,charakter typowy dla spanieli,lagodna,dobra, niestety zagryzla mala kaczuszke,ktora byla w dt. od kilku lat,dwa golabki i kurke.Czy sklecisz z tego jakis tekst? Zdjecia sa na watku,pozniej poszukam w ktorym poscie. I pilnie potrzebuje ogloszen Norka.Dziekuje Ci Diano za ta pomoc.
-
[quote name='ala123']Magda - jest 128zł na koncie z dzisiejszych wpłat z bazarków ,zaraz je przelewam na Twoje konto,chociaż na jedzenie będzie. Małe sprostowanie odnośnie imienia pudelkowatej suńki przebywajacej w hoteliku w Chełmie : ona ma na imię Norka a nie Narka,tak jest zapisane w książeczce:lol:[/QUOTE] Nie moge tych pieniedzy przeznaczyc na jedzenie,bo za dt. musimy zaplacic 1250zl. tak jak pisalam,za chwile zaczyna sie nastepny miesiac.A mamy przeciez platny dom tymczazsowy,ktorego i tak dlugo szukalysmy.Dziekuje,ze wyslalas pieniazki z bazarkow,zaplace za tymczas,zostaje jeszcze do zaplacenia 1122 zl. i jeszcze zapomnialam o dlugu za ubiegly miesiac 40zl. Karme dodatkowo wysle Ingrid,bardzo Ci dziekuje Kochana za ta pomoc:lol: i poprosilam o pomoc Vive ,moze tez pomoze mi w zakupie jedzenia dla psiakow,bo w inny sposob pomoc mi nie moga.
-
Dziekuje Ci diano kochana,i tak ciagle robisz bazarki,to przeciez duza pomoc.A co do ogloszen to psiaki od dawna maja allegro i ciagle sa oglaszane w lokalnej prasie,i tak sporo psiakow znalazlo domy,ale tak bylo,ze jak jeden poszedl do ds. to zaraz pojawial sie inny.Nie wiem gdzie jeszcze mozna by oglaszac. O ogloszenie Sary poprosilam Przyjaciel Pies,nawet nie wiem czy sie ukazalo,bo nie jestem w stanie tego wszystkiego ogarnac.
-
Nasz dom tymczasowy znalazl sie w bardzo trudnej sytuacji finansowej,mamy do zaplacenia 1250zl. a za chwile nastepny miesiac.Nie ma pieniedzy na nic.Nie mam czym karmic psiakow.Zwrocilam sie z prosba o pomoc do Fundacji Viva,chociaz w zakupie karmy.Skad ja wezme tyle pieniedzy,zeby oplacic tymczas:-( adopcje ruszyly z miejsca,Emi pojechala do Krakowa,ale zostalo jeszcze 8 psiakow:shake: same suczki niesterylizowane/i jeden rodzynek/.Pieniadze z bazarku zostaly przeznaczone na oplacenie transportu Emilki do Krakowa 270zl./to tez Rodzice umiesc prosze w 1 poscie/.Co dalej bedzie z tymi psiakami?:-(
-
Co do Vivy to dane do faktury Pani Sylwia ma,jesli nie to przesle jeszcze raz,a czy moze byc na jednej fakturze to nie wiem,moze niech Pani Sylwia napisze do Pani Magdy Buszko,zeby to ustalic.
-
Pani Sylwio,prosze wyslac faktury do Vivy,tak jak bylo ustalone wczesniej---580zl. za hotelik od 8.04 do 31.05.2011 plus 40zl. karma. To co bylo ustalone wczesniej,i teraz prosze rowniez przeslac faktury za weta,za leki i za karme,rowniez za ryz,mieso i warzywa.Faktury za dalsze hotelikowanie bedzie mozna przeslac pozniej.
-
Komu moge mailem przyslac wykaz wplat? Bo mam je w zalaczniku i nie potrafie tego wstawic na dogo.A jest wykaz wszystkich wplat .
-
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/191040-Bezdomne-psiaki-ze-Szczebrzeszyna-prosza-o-pomoc[/URL]!!!!!!
-
Dostalam maila od Pani Magdy z Vivy ile jest na koncie i kto wplacil. P.Magda napisala,ze to ja wystapilam do Fundacji z prosba o uzyczenie konta i ja sie z tych pieniedzy musze rozliczyc.Proszac o pomoc dla Wery poprosilam rowniez o pomoc dla moich tymczasowiczow,tak jak Wera ze Szczebrzeszyna,i tak jak ona zabranych z rodzin patologicznych lub z ulicy.To konto jest rowniez dla nich/jedno wspolne,nie moge w Vivie miec kilku kont/.Potrzebuje kupic dla moich podopiecznych karme,bo nie mam ich czym karmic,sytuacja finansowa tymczasu jest bardzo trudna.Nie ma pieniedzy doslownie na nic.W drugim poscie podam link do watku bezdomniakow ze Szczebrzeszyna.Na koncie jest 1.852zl.
-
Jutro napisze stan konta w Fundacji,nie wiem czy P.Magda wejdzie na dogo,jest bardzo zapracowana,czy mam wrzucic na watek kto i ile wplacil?
-
Emi wczoraj w nowym domu byla w wielkim szoku,co chwile pisalam maile do p.Kamili,sunia juz wchodzac do bloku trzesla sie jak osika,a jeszcze do tego winda byla dla suni stersem,nowy dom,nowi ludzie,zrobila kupe dwa razy na dywan i sie zsiusiala pomimo,ze byla na spacerze.Do tej pory byla na dworze,wsrod psiakow,a tu nagle mieszkanie w bloku.Od poczatku polubila Kamile,a w mieszkanniu caly czas lezy,jak tylko ktos podchodzi podnosi lepek,wiec jest w wielkim stresie,bo to sunia bardzo zywiolowa,chwili nie usiedziala w miejscu.Czy sie przyzwyczai do mieszkania w bloku?Nie wiem,od poczatku balam sie tej adopcji,ale trzeba bylo dac szanse,i Emi i rodzinie.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Piekne:lol:i jakie zadbane,a schronisko tez niczego sobie,nie to co nasze zamojskie bagno. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Podeslij prosze do mnie,bo mamy bardzo duzo psiakow do adopcji. -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Ale....cos wiecej.....zastanawiaja sie nad adopcja Jantarka?Oj bylo by cudnie. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Dziekuje CatAngel,ze pomyslalas o Nerusiu,ale faktycznie tak jak pisze Lucyna--Nero jest psiakiem silnym i zywiolowym,nie dla starszej osoby.A szkoda,bo to napewno byl by dla niego wspanialy domek. -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jantarku,moze ktos Cie wypatrzy,piekny psiaku:lol: