-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Ja jestem ze Szczebrzeszyna,tutaj nie ma schroniska,pobliski w Zamosciu nie przyjmuje od nas psiakow,ale gdyby przyjmowal nie oddalabym tam psiaka.O zamojskim schronisku media pisaly--oboz zaglady.Burmistrz obiecal dwa lata temu zbudowanie miedzygminnego schroniska,ale to jest totalny klamca,po co on ma rozwiazywac problem bezdomnosci zwierzat,skoro ja je zbieram z ulicy,umieszczam w dt. szukam im domu.Tylko,ze ja juz nie daje rady,wyrzuconych na bruk psiakow i kotkow jest bardzo duzo:-(
-
Pani Krystyna od 30 lat ratuje bezdomne zwierzeta,jest znana na calej zamojszczyznie.Ale nie o nia tutaj chodzi. Mam nadzieje,ze Werce bedzie u Pani dobrze,ze bedzie leczona,i ze bedzie miala apetyt,ze bedzie wypuszczana na wybieg.
-
Jak ja Wam zazdroszcze,ze tyle Was tutaj jest,ze macie dobre schronisko,ze mozecie blakajacego sie psiaka odwiezc do schroniska.Ja juz nie wiem jak pomoc bezdomnym psiakom.Jest ich tak duzo,a burmistrza wogole to nie obchodzi,nie mam juz sily do walki z nim,bo smieje mi sie w nos.
-
[quote name='sylwia zienkiewicz']pani Krystyna widziała wczoraj że psiaki biegają na wybiegu albo po posesji a nie siedzą w kojcach. W kojcach psy tylko śpią.[/QUOTE] A do mnie powiedziala,ze wchodzac na posesje nie widziala zadnego psiaka.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Zobaczcie czy zdjęcia ,które już mamy są dobre(na poprzedniej stronie)bo moim zdaniem tak...wcześniej też są bardzo ładne...robiłyśmy je specjalnie do ogłoszeń...[/QUOTE] Gdzie sa te zdjecia?W ktorym poscie? -
Dobra,juz sie nie wtracam.
-
[quote name='handzia']Agnieszka nie miej żadnych wyrzutów sumienia, zrobiłaś bardzo dużo i w jak najlepszej wierze. Jeżeli coś nam nie będzie odpowiadało będziemy szukać dalej. Na razie sunia niech zdrowieje. Tutaj przynajmniej będzie leczona, karmiona. Będzie dobrze. Czekamy teraz na panią Sylwię, która mam nadzieję rozwieje nasze obawy :)[/QUOTE] Oczywiscie Agnieszka,robisz dla suni bardzo duzo,napisalam tylko to o co prosila Krystyna,ja zszokowaly te cztery sciany.I,ze psiaki sa odizolowane i od innych psiakow,i od ludzi.Poniewaz ona nie ma internetu,poprosila mnie o napisanie.A wszystko bierze sie stad,ze chcialybysmy dla psiakow jak najlepiej.
-
Przed chwila rozmawialam z Krystyna,ktora razem z Magda zawozily sunie do Chelma.Niestety co do tego hoteliku ma mieszane uczucia.Nie podobaly sie jej te boksy,sa one w budynku,owszem jest tam czysciutko,ale psiaki mieszkaja w czterech scianach,przez nie nic nie widac.Psiaki nie widza nic,ani czlowieka,ani drugiego psa,nic tylko sciany.Pytanie Krystyny:"Czemu maja sluzyc sciany przez,ktore nic nie widac".W boksach sa zbudowane podesty,ale nie ma budy,ani zadnego koca,na ktorym psina mogla by sie polozyc.Pies lubi spac w budzie a nie na otwartej przestrzeni----cyt.Krystyne.Pies w takim boksie nic nie widzi,denerwuje sie,Wera jest zestresowana bo nic nie widzi.Krystyna dzwonila do Pana/meza p.Sylwi/ i to co uslyszala: sunia nie chce jesc,chyba ma robaki,nie byla wyprowadzana na wybieg,u weta chyba byla i cos tam dostala na swierzba.To z rozmowy.Mysle,ze sunia jest w wielkim stresie.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']Magda, dzisiaj na Twoje konto poleciało 30 coś złotych z bazarku za moje fanty. Potwierdź proszę jak będziesz mogła czy dotarły :)[/QUOTE] Pieniazki dotarly,jeszcze w ubieglym tygodniu,niestety skleroza i brak czasu nie pozwolily napisac wczesniej.Bardzo dziekuje za te pieniazki:lol: zostale za nie zakupiona karma. Dziekuje rowniez Ingrid:lol:,ktora wyslala na tymczas Kruszynka karme i dla pozostalych psiakow.Dziekuje Kochana,ze zawsze mozemy na Ciebie liczyc:loveu:
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
No i do tego ogloszenia potrzebne sa zdjecia. -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Jusia&Szila']nooo kurczeeee!!!! Juz nie wiem co tu wydumac... ani jednego telefonu?[/QUOTE] Sprobuj moze jeszcze oglosic go w Zaginal Dom ,napisz o Jantarku/tylko tam trzeba opisywac jego historie np. mieszkam w schronisku od...jest mi smutno itd/ na adres [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] -
To powiedz jej o tych fakturach za hotelik,karme i weta.
-
Pani jest juz zalogowana--- Sylwia Zienkiewicz.Napisalam jej na pw. zeby wyslala fakture za hotelik do Vivy, skoro juz sa pieniadze,to Viva moze jej wyplacic za pierwszy miesiac.No i moze kupc suchej karmy na fakture, a ryz,warzywa i drob to juz kupi za kase z dogo.Wizyte u weta tez z Vivy,tez musi wziac fakture.Zwrot kosztow za paliwo,to z kasy z dogo.Chyba tak?
-
[quote name='AMIGA']Czy to czasem nie u rodziny z dwojgiem małych dzieci - 6 letnim chłopcem i 4 letnia dziewczynka?[/QUOTE] Nie,ta pani ma na imie Kamila,mieszka z mezem,2,5 r. dzieckiem i ojcem.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Moze tym razem? -
Cioteczki z Krakowa,szukam kogos do zrobienia wizyty przedadopcyjnej w Krakowie/Pradnik Bialy/.Czy ktos moglby ja zrobic w sobote lub niedziele?Bardzo prosze:lol:
-
To wplaty do Fundacji na nasza sunie,potrzebne beda na ta kase faktury,moze byc faktura z hoteliku,od weta i za karme.
-
[quote name='Agnieszka_K']o kurcze to wspaniale!!! :loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu::loveu: to na koncie vivy???[/QUOTE] Napisala Magda z Vivy,ze to wplaty na konto Vivy,a nie w Zaginal Dom ,szkoda,bo myslalam,ze bedzie wiecej kasy.No,ale i tak nie mozna narzekac.Wlasnie Magda z Krystyna pojechaly do suni.Co do transportu,to za zwrot kosztow moze Magda pojedzie,tylko sa problemy od niej niezalezne.
-
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/205534-letnie-ciuszki-sandały-płaszcze-i-wiele-innych-dla-Szczebrzyszyniaków-do-13.04.?p=16646939#post16646939[/URL] I przy okazji zapraszam na bazarek dla naszych pozostalych psiakow,sa zabrane z ulicy,sa bezpieczne,ale adopcje stoja w miejscu,a koszty dt. i utrzymania olbrzymie.
-
Nie,nie ,to nie na koncie Vivy,sunia jest oglaszana na moje nazwisko w "Zaginal Dom".
-
Hip,hip:multi:hurrrrra:multi:przed chwila napisala do mnie Magda Buszko z Zaginal Dom /pomaga mi ratowac psiaki/ mamy juz dla suni 605zl. Tak sie ciesze:lol:Dziekuje Magdzie,ze zawsze moge na nia liczyc:loveu: