Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. No chyba hotelik,tylko gdzie?
  2. Ja po prostu trzeba zabrac,tylko nie ma dokad.
  3. No wlasnie,tez mysle,ze cos jest nie tak,dlaczego nikt nie chce takiego kochanego psiaka.
  4. [quote name='ewa gonzales'][FONT=Arial Black][COLOR=teal]Madzienko:calus::cool2:ile trzeba uzbierac na hotelik w Chelmie? ja dzis moge wyslac ok 35 zl [/COLOR][/FONT][/QUOTE] Koszty w Chelmie to 300zl plus karma.Dziekuje Ewuniu za ta deklaracje i dziekuje Gajowej. Funia byla u suni rano,zrobila zdjecia i rozmawiala/jesli mozna nazwac to rozmowa/ z ta kobieta.Ale sunia nie musi trafic do Chelma,nie wiemy jaki to hotelik,nie wiemy jakie warunki,moze znajdzie sie dla niej inne miejsce.
  5. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/205137-Umieram-na-oczach-całej-wsi[/URL]-!!!! kolejna bida ze Szczebrzeszyna.
  6. Ona nie moze tam zostac,absolutnie.Moze do Chelma by ja przyjeli,tylko potrzebna jest kasa. Wetka tez jej do siebie nie wezmie,z prostej przyczyny,ma juz 30 psiakow i juz nie wiem ile kociakow,wszystkie zabrane z ulicy,znacie jeszcze taka wetke?Wziela ostatnio odemnie psiaka wyrzuconego na ulice,chorego na nosowke,ktory sie przewracal,tracil rownowage i byl szkieleciorkiem,niestety nie da sie juz go wyleczyc,bedzie tak sie przewracal do konca zycia,ale bedzie zyl,bo jeszcze dlugie zycie przed nim,bo to mlody psiak i zabrala ostatnio sunie ,tez odemnie, z rodziny patologicznej,chora,w uszach gronkowiec,na skorze grzybica,gruba,przez podawanie sterydow,chore serce,eh...... no i nie moze zabrac kolejnej suni.
  7. [quote name='E-S']Czyli kwestią jest miejsce dla niej i pieniạdze na leczenie, diagnostykę i utrzymanie ? Jezu, kto gdzie ją ze świerzbem przyjmie ? :([/QUOTE] Wlasnie,kwestia jest miejsce i pieniadze.Moze w Chelmie sunie by przyjeli,nie wiem jak jest w tym hoteliku,kto jest z Chelma?
  8. Krystyna byla tam z wetka,zrzekli sie suni,mozna ja zabrac,Krystyna mowila jeszcze,ze sunia ma zapadniete oczy.Biedna ,jest w fatalnym stanie,zaglodzona,chora i brak checi do zycia:-(
  9. Krystyna byla tam z Magda,obie sa w szoku,kolejny psiak w rodzinie patologicznej,ta kobieta jest alkoholiczka,wszyscy wiedzieli o tragicznej sytuacji suni,ale nikt nic nie zrobil,bo sie ich boja.Tak sie tlumacza osoby,ktore wiedzialy o cierpieniu sunki.Krystyna caly dzien placze,sunia ma niewielkie szanse na przezycie:placz:jak jej nie pomozemy.
  10. Zagladam do Jantarka,gdzie Twoj domek piekny psiaku?
  11. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204869-Piekna-oryginalna-bizuteria-na-pomoc-szczebrzeszynskim-psom-bazarek-do-2.04.br[/URL]. Zapraszam na bazarek,piekna bizuterie dla naszych bezdomniakow podarowala Pani Sylwia z W-wy/sama ja wykonuje/,polowe dochodu z bazarku dla Nero.
  12. Dziekujemy beli za zrobienie bazarku:loveu: i Pani Sylwi za podarowana bizuterie:lol: dochod z bazarku zostanie przeznaczony dla bezdomniakow na tymczasie i dla Nero,ktory jest juz 8miesiecy w hoteliku u jamora,za hotelik placi w calosci Lucynka.
  13. ooo:crazyeye:ile ogloszen,moze teraz Nero znajdzie dom.Dziekujemy za ogloszenia:lol:
  14. Witamy na watku:lol:Sylwia jak bedziesz mala kapala,to pozniej po kapieli musi byc w domu,bo by sie przeziebila.
  15. Tez sie usmialam.....dobrze,ze teraz Nero lubi sunie,to mozna szukac domu nawet z sunia,mozna szukac,latwo powiedziec,tylko gdzie......tyle ogloszen i nic,a ja nie moge uwierzyc,ze takie cudo jak Nero tak dlugo czeka na dom.
  16. [quote name='DORA1020']Mysle,ze Pani Monika nie bedzie upierala sie,zeby psinek mial zabieg w tej lecznicy,przeczytalam o kotku,nie podoba mi sie to,o czym przeczytalam.[/QUOTE] Ja tez jestem za zabiegiem w innej lecznicy.
  17. Poprosilam Rodzice o zrobienie allegro Nikusiowi,ktory u mnie na tymczasie jest juz prawie 2 lata,potrzebny jest dla niego dom z ogrodem,owszem kazdy psiak tak by chcial,ale ten ogrod jest potrzebny do byc moze calkowitego wyleczenia go z choroby.Wetka powiedziala,ze ma szanse na calkowite wyleczenie,ale kiedy nie bedzie narazony na stres.A u mnie niestety jest.Atakuje samochody,kreci sie w kolko,jadace motory wprowadzaja go w obled,atakuje wszystkie/oprocz Tiny/ psiaki,ktore spotka po drodze,raz mi sie wyrwal i bardzo pogryzl bezdomniaka,w ubieglym roku zagryzl na moich oczach dwa chomiki,stal biedny na lapkach i bronil sie,ale ten niestety dorwal go.To traumatyczne zdarzenie na zawsze pozostanie w mojej pamieci.Zagryzl ptaszka,ktorego matka uczyla fruwac, itd...itd...Teraz na polach biega w kagancu,ale zeby dojsc do tego pola musze pokonac pare ulic,no i Niki po drodze atakuje wszystko,a pozniej z powodu stresu ma ataki padaczki.W mieszkaniu jest bardzo grzeczny,wychodzac na ulice staje sie innym psiakiem.Gdyby tak mieszkal w domu i poganial sobie po ogrodzie,mysle,ze mialby szanse wyciszyc sie.
  18. Czarna czyli Miska,tak? No i jeszcze zostala Luna,ale Luna to tez czarna,wiec nie wiem czy allegro ma Miska czy Luna?Miska zostala zabrana z rodziny patologicznej jako szczeniak,a teraz to duza 6miesieczna sunia,wydaje mi sie,ze to ona nie ma allegro,nie mam jej zdjec,mam tylko dwa i to nie najlepsze,wysle Ci na adres mailowy.
  19. Osoba,u ktorej psiaki sa na tymczasie znalazla mu domek,ale widzieli tez ogloszenie w Kronice Tygodnia.
  20. Mysle,ze Pani Monika nie bedzie upierala sie,zeby psinek mial zabieg w tej lecznicy,przeczytalam o kotku,nie podoba mi sie to,o czym przeczytalam.
  21. Strazaczek w ds.:lol:Mieszka za starszym Panem w Sulowie.Pana codziennie odwiedza wnuk,ktory pracuje w Szczebrzeszynie.Z poczatku chcial on go zabrac do Bilgoraja gdzie mieszka z rodzina,ale dziadek bardzo go prosil,zeby z nim zamieszkal.Jak pojade z wizyta do Strazaczka napisze wiecej.
  22. [URL]http://www.dogomania.pl/threads/204244-Na-kastrację-Pupila-i-psy-szczebrzeszyńskie-UBRANIA-I-DODATKI-)-do-26.03.?p=16509259#post16509259[/URL] dziekujemy za bazarek:lol:i zapraszamy na zakupy:lol:
  23. Witaj terier:lol:cudo zdjecia i cudo Barni:lol:widac,ze piesiula cieszy sie z zycia,taki zadbany i grubiutki:lol:
  24. Zagladam do Nero i mysle o nim codziennie,sama juz nie wiem gdzie szukac dla niego domu:shake:
×
×
  • Create New...