Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Piekne:lol:i jakie zadbane,a schronisko tez niczego sobie,nie to co nasze zamojskie bagno.
  2. Szkoda:shake:wielka szkoda:shake: bo ten transport tyle bedzie nas kosztowal,pisalam wczoraj na watku,ze Emilka dzisiaj jedzie do Krakowa.
  3. Podeslij prosze do mnie,bo mamy bardzo duzo psiakow do adopcji.
  4. Ale....cos wiecej.....zastanawiaja sie nad adopcja Jantarka?Oj bylo by cudnie.
  5. Dziekuje CatAngel,ze pomyslalas o Nerusiu,ale faktycznie tak jak pisze Lucyna--Nero jest psiakiem silnym i zywiolowym,nie dla starszej osoby.A szkoda,bo to napewno byl by dla niego wspanialy domek.
  6. Jantarku,moze ktos Cie wypatrzy,piekny psiaku:lol:
  7. Sercem i myslami jestem z Nerusiem:lol:
  8. Ale jednak w tej chwili nieprawdziwy.
  9. Funia,zmien tytul watku,ze Wera juz w hoteliku.
  10. Oczywiscie kasy zawsze brakuje,tymczas mamy niestety platny,za ten miesiac musimy zaplacic 1250zl. a jeszcze jest dlug za ubiegly miesiac,nie wspominajac juz o karmie.I teraz zastanawiam sie na co przeznaczyc te pieniadze z bazarku? Na karme,na tymczas,na transport?
  11. Jantarku predzej czy pozniej znajdzie sie Twoj domek.
  12. [I]Oboje z mężem moim ojciem mamy serce i mijesce w naszym domu dla Emi Moj ojciec co chwile mnie pyta kiedy Będzie Emisia a ja mu mówię że będzie i jeszcze że o 6 rano będzie brał Emilkę na spacer [/I]:).Ja będę miała z kim po parku biegać,a moje dziecko będzie wychowywało się w rodzinie w którym jest psinka i nauczy sie odpowiedzialności i szacunku.I będą razem dorastać- to wspaniałe!!!!!!!! Ja doskonale rozumiem że są koszty tak jak powiedziałam możemy dać 50 złoty wiem że mało i mi głupio ale jakby było mnie stać teraz nawet bym dała więcej.Chcemy Emilce dać dom i mam nadzieję że będzie tu szczęśliwa:) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Takiego maila dostalam,tez mysle,ze Emilka bedzie w tej rodzince,ktora na nia czeka-szczesliwa.
  13. Co sie dzieje,allegro ma i tyle ogloszen i nic.To chyba niemozliwe,ze nikt nie zauwaza Nero.
  14. W porzadku, od 8 kwietnia,pomylilam sie.Przepraszam.
  15. Nie wiem kto potwierdzi wplyw pieniedzy z bazarku na konto Fundacji.Rozmawialam przed chwila z Pania Magda Buszko z Fundacji,wysle jej link watku,jesli pieniazki sa na koncie to napewno o tym napisze. O tym co pisalam we wczesniejszych postach Wera ma na koncie 605zl /z 5.04.2011/. Te pieniazki zostana przeznaczone na hotelikowanie Wery od 4.04. do 31.05.2011 na sume 540zl. /tak napisala mi mailem Pani Sylwia/ plus 40zl. faktura na karme.Razem 580zl. Zostaje 25zl. I z tych pieniazkow wlasnie sie rozliczam.Nic nie wiem o innym koncie,ani o wplywach z bazarku.Pani Magda Buszko z Fundacji Viva wejdzie jutro na watek i napisze.Przepraszm,ze nie ma mnie czesciej na watku,ale pod opieka mam 9 psiakow na tymczasie,musze sie zajac tymi psiakami,a jeszcze pomoca osob,ktore do mnie dzwonia i jej potrzebuja/a to psiaki nie maja bud,spia na gnoju,ktos inny prosi o pomoc dla wyrzuconego na ulice psiaka,jeszcze inna osoba prosi o pomoc dla pobitego,albo potracona przez samochod sunia,pomoc w leczeniu,ster. itd... itd/ Takze prosze mi wybaczyc,ze zbyt czesto nie ma mnie na watku.Jak znajde chwilke wolnego czasu napewno sie tu pojawie.
  16. No wlasnie,niech sie wypowiedza.Bo ja jestem za,rozmawialam z ta dziewczyna kilka razy,sprawia dobre wrazenie.Jagienka rowniez po wizycie przedadop. stwierdzila,ze mozna im dac psiaka.A,ze nie moga dolozyc do transportu,to trzeba tez ich zrozumiec.Dziewczyna nie pracuje,pracuje tylko maz i maja male dziecko,no roznie w zyciu bywa,najwazniejsze,zeby okazali milosc Emi,bo ona bardzo tego spragniona,juz prawie rok czeka na dom. Emi miejsce w dt. ma,ale oprocz niej jest jeszcze sporo psiakow,a pieniedzy na tymczas i na jedzenie nie ma za duzo.Juz jest dlug za ubiegly miesiac,niewielki.ale jest,a adopcje jakos stoja w miejscu,bardzo sie tym martwie i boje sie dlugow.I nie zgadzam sie Rodzice z Toba,ze jesli sa zaangazowani,to musza sie liczyc z kosztami.Znam ludzi bardzo biednych a z wielkim sercem dla zwierzat.Tobie sie udalo ze szczesliwymi adopcjami,tez bym tak chciala,najlepiej gdyby te adopcje byly tutaj,na naszym terenie ,ale ta wypadla w Krakowie,daleko,ale moze bedzie to szczesliwa adopcja i trzeba dac szanse i suni i rodzinie,ktora na nia czeka?
  17. Oczywiscie,zawsze sa watpliwosci,nigdy nie masz stu procentowej pewnosci.I co w takiej sytuacji,ludzie nie dokladaja do transportu,wiec rezygnujemy z adopcji?Co Ty bys zrobila w takiej sytuacji?Domek sprawdzony,wszystko jest ok. rodzina czeka na sunie.Tez troche sie boje i nie jest mi latwo podjac decyzje.Mialam juz taka sytuacje,kiedy sunia pojechala na drugi koniec Polski,tez wszystko bylo w porzadku,domek sprawdzony,a facetka po kilku dniach wyrzucila sunie na bruk,a do mnie jak dzwonilam to opowiadala jak suni u niej jest dobrze.I od tamtej pory boje sie kazdej adopcji.Ale tez zawsze mam jakas iskierke nadzieje,ze nie wszyscy ludzie sa podli.
  18. [quote name='Piromanka']Jak się mają sprawy domkowe dla Nerusia? Czy coś się zadziało?[/QUOTE] Niestety,nic sie nie zadzialo:shake:
  19. Rozmawialam z Pania Kamila,moga dolozyc do transportu 50zl. Wlasciwie to rozwazali mozliwosc rezygnacji z adopcji i adopcje jakiegos psiaka ze schroniska.W ogloszeniu nie bylo napisane,zeby przyszly domek pokryl koszty transportu lub dolozyl do niego.Taka kwote moga dolozyc,wiec trzeba bedzie zaplacic jeszcze 270zl.
  20. Prosilam Jagienke,zeby zapytala o dolozenie do transportu,nie wiem czy Pani Kamila dolozy do transportu.Jagienka mi napisala,ze jesli oglaszmy psiaki na cala Polske,to musimy liczyc sie z kosztami transportu,a takze z ewentualnoscia,ze potencjalny domek nie dolozy do transp. Zapytam jeszcze Pania Kamile czy cos dolozy.Ona chcialaby,zeby Emi jeszcze w tym tygodniu do niej przyjechala.
  21. Dzieki terier za te zdjecia:lol:Barni to prawdziwy model:lol:
×
×
  • Create New...