-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Piekne:lol:i jakie zadbane,a schronisko tez niczego sobie,nie to co nasze zamojskie bagno. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Podeslij prosze do mnie,bo mamy bardzo duzo psiakow do adopcji. -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Ale....cos wiecej.....zastanawiaja sie nad adopcja Jantarka?Oj bylo by cudnie. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Dziekuje CatAngel,ze pomyslalas o Nerusiu,ale faktycznie tak jak pisze Lucyna--Nero jest psiakiem silnym i zywiolowym,nie dla starszej osoby.A szkoda,bo to napewno byl by dla niego wspanialy domek. -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jantarku,moze ktos Cie wypatrzy,piekny psiaku:lol: -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Sercem i myslami jestem z Nerusiem:lol: -
Ale jednak w tej chwili nieprawdziwy.
-
Funia,zmien tytul watku,ze Wera juz w hoteliku.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Jantarku predzej czy pozniej znajdzie sie Twoj domek. -
[I]Oboje z mężem moim ojciem mamy serce i mijesce w naszym domu dla Emi Moj ojciec co chwile mnie pyta kiedy Będzie Emisia a ja mu mówię że będzie i jeszcze że o 6 rano będzie brał Emilkę na spacer [/I]:).Ja będę miała z kim po parku biegać,a moje dziecko będzie wychowywało się w rodzinie w którym jest psinka i nauczy sie odpowiedzialności i szacunku.I będą razem dorastać- to wspaniałe!!!!!!!! Ja doskonale rozumiem że są koszty tak jak powiedziałam możemy dać 50 złoty wiem że mało i mi głupio ale jakby było mnie stać teraz nawet bym dała więcej.Chcemy Emilce dać dom i mam nadzieję że będzie tu szczęśliwa:) ---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------- Takiego maila dostalam,tez mysle,ze Emilka bedzie w tej rodzince,ktora na nia czeka-szczesliwa.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Co sie dzieje,allegro ma i tyle ogloszen i nic.To chyba niemozliwe,ze nikt nie zauwaza Nero. -
W porzadku, od 8 kwietnia,pomylilam sie.Przepraszam.
-
Nie wiem kto potwierdzi wplyw pieniedzy z bazarku na konto Fundacji.Rozmawialam przed chwila z Pania Magda Buszko z Fundacji,wysle jej link watku,jesli pieniazki sa na koncie to napewno o tym napisze. O tym co pisalam we wczesniejszych postach Wera ma na koncie 605zl /z 5.04.2011/. Te pieniazki zostana przeznaczone na hotelikowanie Wery od 4.04. do 31.05.2011 na sume 540zl. /tak napisala mi mailem Pani Sylwia/ plus 40zl. faktura na karme.Razem 580zl. Zostaje 25zl. I z tych pieniazkow wlasnie sie rozliczam.Nic nie wiem o innym koncie,ani o wplywach z bazarku.Pani Magda Buszko z Fundacji Viva wejdzie jutro na watek i napisze.Przepraszm,ze nie ma mnie czesciej na watku,ale pod opieka mam 9 psiakow na tymczasie,musze sie zajac tymi psiakami,a jeszcze pomoca osob,ktore do mnie dzwonia i jej potrzebuja/a to psiaki nie maja bud,spia na gnoju,ktos inny prosi o pomoc dla wyrzuconego na ulice psiaka,jeszcze inna osoba prosi o pomoc dla pobitego,albo potracona przez samochod sunia,pomoc w leczeniu,ster. itd... itd/ Takze prosze mi wybaczyc,ze zbyt czesto nie ma mnie na watku.Jak znajde chwilke wolnego czasu napewno sie tu pojawie.
-
No wlasnie,niech sie wypowiedza.Bo ja jestem za,rozmawialam z ta dziewczyna kilka razy,sprawia dobre wrazenie.Jagienka rowniez po wizycie przedadop. stwierdzila,ze mozna im dac psiaka.A,ze nie moga dolozyc do transportu,to trzeba tez ich zrozumiec.Dziewczyna nie pracuje,pracuje tylko maz i maja male dziecko,no roznie w zyciu bywa,najwazniejsze,zeby okazali milosc Emi,bo ona bardzo tego spragniona,juz prawie rok czeka na dom. Emi miejsce w dt. ma,ale oprocz niej jest jeszcze sporo psiakow,a pieniedzy na tymczas i na jedzenie nie ma za duzo.Juz jest dlug za ubiegly miesiac,niewielki.ale jest,a adopcje jakos stoja w miejscu,bardzo sie tym martwie i boje sie dlugow.I nie zgadzam sie Rodzice z Toba,ze jesli sa zaangazowani,to musza sie liczyc z kosztami.Znam ludzi bardzo biednych a z wielkim sercem dla zwierzat.Tobie sie udalo ze szczesliwymi adopcjami,tez bym tak chciala,najlepiej gdyby te adopcje byly tutaj,na naszym terenie ,ale ta wypadla w Krakowie,daleko,ale moze bedzie to szczesliwa adopcja i trzeba dac szanse i suni i rodzinie,ktora na nia czeka?
-
Oczywiscie,zawsze sa watpliwosci,nigdy nie masz stu procentowej pewnosci.I co w takiej sytuacji,ludzie nie dokladaja do transportu,wiec rezygnujemy z adopcji?Co Ty bys zrobila w takiej sytuacji?Domek sprawdzony,wszystko jest ok. rodzina czeka na sunie.Tez troche sie boje i nie jest mi latwo podjac decyzje.Mialam juz taka sytuacje,kiedy sunia pojechala na drugi koniec Polski,tez wszystko bylo w porzadku,domek sprawdzony,a facetka po kilku dniach wyrzucila sunie na bruk,a do mnie jak dzwonilam to opowiadala jak suni u niej jest dobrze.I od tamtej pory boje sie kazdej adopcji.Ale tez zawsze mam jakas iskierke nadzieje,ze nie wszyscy ludzie sa podli.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Piromanka']Jak się mają sprawy domkowe dla Nerusia? Czy coś się zadziało?[/QUOTE] Niestety,nic sie nie zadzialo:shake: -
Rozmawialam z Pania Kamila,moga dolozyc do transportu 50zl. Wlasciwie to rozwazali mozliwosc rezygnacji z adopcji i adopcje jakiegos psiaka ze schroniska.W ogloszeniu nie bylo napisane,zeby przyszly domek pokryl koszty transportu lub dolozyl do niego.Taka kwote moga dolozyc,wiec trzeba bedzie zaplacic jeszcze 270zl.
-
Staruszek N.N. Niech świat wie, że żył tu i Miś
DORA1020 replied to agata-air's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
I ja tez pamietam..... -
Prosilam Jagienke,zeby zapytala o dolozenie do transportu,nie wiem czy Pani Kamila dolozy do transportu.Jagienka mi napisala,ze jesli oglaszmy psiaki na cala Polske,to musimy liczyc sie z kosztami transportu,a takze z ewentualnoscia,ze potencjalny domek nie dolozy do transp. Zapytam jeszcze Pania Kamile czy cos dolozy.Ona chcialaby,zeby Emi jeszcze w tym tygodniu do niej przyjechala.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzieki terier za te zdjecia:lol:Barni to prawdziwy model:lol: