Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='Romka']Był wczoraj na spacerku razem z Figaro...dziewczyny pewnie mają zdjęcia...[/QUOTE] Ciesze sie,ze chociaz psiaki moga wyjsc na spacer.
  2. Niestety,dobre wiesci sie skonczyly:shake:Ludzie zrezygnowali z Sary:shake:Wczesniejsze telefony odwolywalam,bo niby mialo byc na sto procent.Biedna Sarunia dalej tymczasuje:-(Rodzice,wznow jej prosze allegro,bo chyba z allegro byly wczesniejsze telefony,ale i z ogloszen w Tygodniku Zamojskim,ale tam ogloszenie nie ukaze sie ponownie.
  3. [quote name='Agnieszka_K']Słuchajcie - co do bazarku dla Werki - to chyba nie ma sensu dla niej akurat już zbierać pieniążków - jest wiele zupełnie biednych psów i może ktoś zechciałby wystawić taki bazarek? Rozmawiałam z Ingą - w związku z zamieszaniem i nieprzyjemnościami, choć chciałaby - nie podejmuje się już robienia bazarków na odległość, tak więc jak są fanty to może by zbudować jakiś Zamojski?;)[/QUOTE] Tez jestem za,a sa jakies fanty?
  4. Agnieszka, a ja wyslalam Ci mailem kolejne wplaty na konto Vivy,chyba juz ostatnie wplaty - 50zl.
  5. To bardzo dobra wiadomosc:loveu:
  6. Dziekuje Wojtus za te wiesci:lol: dobre wiesci:lol:ciesze sie,ze Pupilek radosny i taki kochany:loveu:
  7. [quote name='diana79']poszedł przelew 150zł za sterylke Sary od Taks :loveu: a jak Zojka będzie po sterylce to pójdzie drugi przelew za jej sterylkę :lol:[/QUOTE] Bardzo dziekuje:loveu:
  8. [quote name='diana79']wspaniale, że Sara już po sterylce i będzie mieć nowy dom :multi::multi::multi: a czy sterylka Sary i Zojki jest opłacona czy do zapłaty?[/QUOTE] Sterylka Sary jest do zaplacenia 150zl. Natomiast ster.Zojki moze byc za 2 tygodnie.
  9. Sarunia nadal biedniutka:shake:nie chce nawet pic,nie mowiac o jedzeniu,nie ma nawet jak jej polopiryne podac,tylko smutno podnosi lepek:-(
  10. A i jeszcze jedno/ciagle o czyms zapomninam/ dotarla wplata z bazarku Dogo07:lol:73zl.Bardzo dziekuje:lol:Rodzice prosze wpisz w 1 poscie,zeby nie umknelo.
  11. Sarunia byla dzisiaj sterylizowana,jest taka biedniutka,caly czas mysle o niej i mam nadzieje,ze jutro bedzie lepiej.Koszt sterylizacji 150zl. W kolejce Zojka. No i mam kolejna wiadomosc,dobra:lol:Sarunia pojedzie w nastepnym tygodniu do ds. Domek z ogrodkiem:lol: blisko dt.Dzieci juz na nia ciepliwie czekaja,a corka tej pani spala ze zdjeciem Sarki,ta rano znalazla zdjecie pod poduszka.
  12. [quote name='Romka'][URL]http://img171.imageshack.us/i/8ji.mp4/[/URL] proszę bardzo,Figaro zostaje w schronisku...[/QUOTE] Niestety nie moge obejrzec,nie wychodzi.Najgorzej,jak ludzie daja nadzieje,a pozniej.....dobrze,ze macie kogos,kto moze wychodzic na spacerki z psiakami.
  13. [quote name='Rodzice Maciusia :)']a Kruszynka?? Jest jakaś sunia o tym imieniu, czy też to jest samczyk o którym wyżej piszesz albo drugie imię Kasi/Misi?[/QUOTE] Kruszynek to piesek-staruszek na tymczasie u Krystyny.Na drugie ma Pikus.
  14. [quote name='Rodzice Maciusia :)']Magda, zerknij na I post, czy zgadzają się psiaki do adopcji, bo nie mam pojęcia która to Kasia, a która Kruszynka, i czy jeszcze jest jakiś Kruszynek... Straciłam rachubę.. No i chyba mogę bez zapeszania powiedzieć, że Norka zdaje się też bardzo szczęśliwe życie lada chwila zacznie :-)))))[/QUOTE] Nie dziwie sie,ze stracilas rachube,sama czasami mam mroczki przed oczami.Kasia jest w ds. Kruszynek-chorowity staruszek jest w BDT,tak jak napisalas sponsoruje go Ingrid, i jeszcze Mistera wstaw do szczesliwie adoptowanych.
  15. Jest mozliwosc,ze gmina oplacalaby dt. 10 psiakom z miasta i gminy Szczebrzeszyn,trwaja wstepne rozmowy,jednak potrzebna jest osoba prowadzaca dzialalnosc gospodarcza,dt.moze byc w innym miejscu,ta osoba potrzebna do wystawiania faktur,no i mysle,ze moze gmina by cos zaplacila,wszstko do dogadania.Jesli nie znajde takiej osoby ,strace szanse na pomoc gminy bezdomnym psiakom.[B]Cioteczki z Zamoscia-pomozcie.[/B]
  16. ukazalo sie ogloszenie w Tygodniku Zamojskim Sary i Misi,ze zdjeciem/zalatwil nam to p.Pawel,ktory wie o trudnej sytuacji dt/ i jest duzo telefonow w spr.adopcji Sary,o Misie nikt nie pyta:-(a ona jest taka kochana,wszystkimi chcialaby sie opiekowac.Co do Sary to jeszcze nie wiem,bo na razie tylko pytaja.
  17. Dziekuje diana:lol:mozna jeszcze dopisac ,ze Flaper uwielbia sie bawic z dziecmi.Dalam tez ogloszenie do Dziennika Wschodniego i na zaginione psy o zaginionym w grudniu Sajmonku,chyba juz sie nie dowiem co sie z nim stalo,ale sprobuje jeszcze raz.I dobra wiadomosc:lol:Kasia pojechala do ds.:lol:Z pania,ktora byla zainteresowana Kasiula dlugo rozmawialam i stwierdzialam,ze to dobry dom.I zawiozlam Kasie.Domek jest skromniutki,malutki,ale serca u tych ludzi wielki:lol:przed domem jest kawalek ogrodka,troche trawki,Kasia bedzie sobie lezala na trawce,albo w domu,gdzie zechce.No i zmienili imie Kasi na Misie,poniewaz maja sasiadke Kasie,i troche sie obawiali,ze jak beda wolac Kasia to sasiadka pomysli,ze ja wolaja:evil_lol:Wysterylizuja Kasie sami na koszt Fundacji Zwierzeta i My,pani z Fundacji prosila ,zeby zadzwonili po 20 maja.Jestem w kontakcie z rodzinka i wszystkiego dopilnuje.
  18. Ile tych ogloszen:crazyeye: i nadal nikt nie dzwoni?
  19. U pani Moniki to tylko dt Pupilek nadal szuka domu i jakos nie ma szczescia.
  20. Dobre wiesci:lol:ciesze sie,ze z Pupilkiem wszystko ok:lol:
  21. Dziekuje Rodzice za allegro dla Flaperka:lol:mam tylko nadzeje,ze ten podrosniety szczeniaczek szybko znajdzie domek,to taka kochana psinka.
  22. [quote name='Agucha']Czyli Werka ma na pewno zabezpieczenie na 4 miesiące hotelikowania.[/QUOTE] Na 4 miesiace z wplat do Vivy,no i sa jeszcze pieniazki z konta dogomanii.Wystarczy do konca roku,nie tylko na hotelikowanie,ale powinno na sterylizacje i ewentualne leczenie.
  23. Z tego co wiem to 611.12zl na hotelikowanie i karme Wery do 31 maja,214zl na bezdomniaki ze Szczebrzeszyna i 300zl. za hotelikowanie Norki od 21.04 do 21.05 .Powinno na koncie zostac ok.1.300zl. Ale dokladnie musi napisac p.Sylwia o wyslanych fakturach do Vivy.Na koncie Vivy powinno zostac ok.1.300zl.
×
×
  • Create New...