-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
[quote name='diana79']kochana [B]taks[/B] zasponsoruje sterylki dla dwóch suczek :loveu: :loveu::loveu::multi: dajcie proszę znać ile będą kosztować sterylki i jakie suczki z nich skorzystają, jak będą okreslone koszty i możliwośc setrylek to przelew zostanie wysłany :lol:[/QUOTE] Dziekuje bardzo taks za pomoc:loveu:do sterylizacji sa sunie:Sara,Janka,Zojka,Kaska,Misia.Dowiem sie jaki jest koszt sterylek.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
To allegro jest dopracowane perfekt:lol:wszystko o Nero napisane i zdjecia wybrane najlepsze,takie mam przeczucie,ze juz dlugo nie bedzie czekal.:lol:Dziekuje Lucynko:loveu: -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
Zagladam do Jantarka:lol: -
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Dzieki terier,ze tak czesto fotografujesz przystojniaka:lol: -
[URL]http://www.dogomania.pl/threads/206707-śliczne-ciuszki-torebki-ubranka-dla-dzici-dla-szczebrzeszyniaków-do-04.05[/URL]. Zapraszam na bazarek........na oplacenie dlugow.
-
[quote name='diana79']nie ma za co :-) dostałam maila w sprawie Mistera: [B][B]Od:[/B] [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] Witam z chęcią przyjme pieksa mam domek z ogrodem i specjalizuje sie w rasie wiec z checia go przyjme,pozdrawiam [/B]cioteczki czy on zostanie wykastrowany przed wydaniem? bo taki mail może być od pseudo...odeśle go pod maila w ogłoszeniu dostałam kolejną odpowiedź [B]To na kiedy sie umawiamy na odbiór i poprosze o numer telefonu.[/B][/QUOTE] To,ze specjalizuje sie w rasie......takie osoby do mnie nie przemawiaja,nie dostalam od tej osoby zadnego maila.Ale dzwonila do mnie bardzo mila pani i ona napewno nie specjalizuje sie w rasie,niestety z Warszawy,a przeczytala ogloszenie w gumtree i myslala,ze psiak jest w Warszawie,Zamosc dla niej za daleko.
-
Mister to ten pies,ktorego zdjecia wstawilas,to psiak,ktorego podrzucili na tymczas,prawdopodobnie rasa misterlander maly,tak przeczytalam o tej rasie: posluszny,pojetny,lubi zyc w rodzinie,jest dobrym psem do towarzystwa,ma zywe i wesole usposobienie.No i faktycznie,zywe usposobienie to on ma.Ma ok.roku.
-
I dobra wiadomosc,Luna znalazla dom:lol: w Zamosciu,dom z ogrodem,ale na razie Luna bedzie mieszkala w domu,poniewaz posesja nie jest cala ogrodzona,w czerwcu wroci maz tej pani z zagranicy i zrobi to ogrodzenie,ale nie chcieli czekac do czerwca,zeby im ktos Luny wczesniej nie zabral,rodzina przyjechala po nia w sobote.Jestem z nimi w kontakcie.
-
No i mamy niestety nastepnego pieska,w srode ktos podrzucil go do dt.:-( Wetka powiedziala,ze ma ok.roku i chyba to rasowy psiak,misterlander maly,to chyba psiak mysliwski,ma bardzo zywe i wesole usposobienie,z radosci,ze dostaje jesc kreci sie w kolko, piesek potrzebuje ogloszen,nie moze tam zostac,bo na tymczasie same suczki,niesterylizowane,wyslalam dianie zdjecia,jak sie pojawi na watku,napewno je wstawi.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Nero to straaaaszny pieszczoch:lol:te zdjecia do ogloszen sa fajne,widac na nich,ze Nero,chociaz kawal psiaka z niego,to bardzo lagodne stworzonko.:lol: -
Biedactwo,koniecznie te pieniazki trzeba przeznaczyc dla Kazia.
-
[quote name='diana79']odpisałam jej że niedawno mi pisała że już adoptowała spaniela, zobaczymy czy coś odpisze czy poprostu będzie uważać do kogo pisze, pewnie mnie nie skojarzyła[/QUOTE] Na takie osoby trzeba bardzo uwazac,zreszta ona jest z Chorzowa,a tam mialam bardzo przykre doswiadczenie.Nie jest regula,ze jedna pani postapila zle i druga postapi tak samo,ale jednak trzeba byc czujnym.
-
[quote name='Agnieszka_K'][B][COLOR=magenta]Kochani!!![/COLOR][/B] [B]czy ktoś widział w ogóle że Sarcia dzisiaj jest w metrze!!! wielki sukces![/B] [B]Gratuluję ogłaszającemu ją an cafeanimal :)[/B] oto link do internetowego wydania: [URL]http://emetro.newspaperdirect.com/epaper/viewer.aspx[/URL] teraz telefony przy pupie trzeba trzymać bo chętne domki muszą się dobijać!:)[/QUOTE] Trzymam,trzymam,ale sie nie dobijaja:shake:moze dlatego,ze to czas przedswiateczny,ale po swietach telefon bedzie goracy:lol:
-
[quote name='Agnieszka_K']cioteczki a Sarunia tutaj, by się nie nadała? Jak ona do dzieci? [url]http://www.dogomania.pl/threads/206530-Adoptuj%C4%99-m%C5%82odego-%C5%82agodnego-psa-lubi%C4%85cego-dzieci-i-koty-%29?p=16747744#post16747744[/url][/QUOTE] Ale chca pieska,nie suczke,no i nie wiem jak spaniele do kotow,bo tam jest kotek.
-
[quote name='diana79']wczoraj napisała do mnie [EMAIL="[email protected]"][email protected][/EMAIL] jest ze śląska, że szuka akurat spanielki do adopcji odesłałam ją na dane podane w ogłoszeniu ale ta osoba już kilka razy do mnie psiała przy ogłaszaniu innych psiaków że akurat szuka takiego jak ja ogłaszam??? potem mi odpisała że adoptowała spanielka jak się dopytywałam o inne kudłacze, teraz znów pisze że szuka akurat spanielki uważajcie cioteczki na tą osobę bo to jest coś podejrzane?[/QUOTE] Do mnie tez napisala,odpisalam jej,ale po tym co napisalas nie dostanie zadnego psiaka.
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']tak jak sądziłam - spanielka już ma 2 obserwujących i jest nią zainteresowanie oglądających. Zapewne dziś będą dzwonić. Tak więc jeszcze raz powtarzam - zabieg można zrobić u mnie, mam fajnych wetów, robili już mnóstwo sterylek, kastrowali mojego tymczasowicza Miodka, Muminka, jak również mojego Nevilka. Biorą nie tak dużo - pewnie koło 130 zł za suńkę. Po zabiegu sunia będzie mogła na spokojnie wydobrzeć u mnie. A zakochany dom jeśli będzie naprawdę zaangażowany to poczeka ten tydzień/półtora.[/QUOTE] Owszem dom napewno poczeka,tylko ja nie mam pieniedzy,na nic,ani na zawiezienie suni do Ciebie,a tymbardziej na sterylke.Z Sara to byla wyjatkowa sytuacja,juz wtedy tymczas byl przepelniony,znalazlam ja w tej piwnicy,w takim stanie i co mialam zrobic? Pieniadze z bazarkow przeznaczam na oplacenie tymczasu,jedzenie dla wszystkich musialam kupic z wlasnych pieniedzy,mimo pomocy Ingrid,ktora co miesac na tymczas wysyla worek karmy.