-
Posts
26218 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
A moze warto bylo porozmawiac z nimi,czy pokryliby koszty transportu i "w razie czego powrotu" i co to wogole za ludzie.A jak przeszedl kolo nosa dobry domek? Nie wiem dlaczego Nero ma takie "szczescie" na adopcje za granice,juz z Austrii dzwonili w spr.jego adopcji. -
Juz sobie wyobrazam jak Misio z tym slabym wzrokiem goni kotki:evil_lol: chociaz opiekun Misia twierdzi,ze wzrok mu sie polepszyl:lol:,ale mysle,ze to tylko jego pobozne zyczenie. Ale da sie zauwazyc,ze Misio czuje sie juz bezpieczny:lol:
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Bardzo dziekuje za pomoc Nerusiowi:loveu: -
Bardzo dziekuje:loveu:
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Dziekuje Lucynko za ogloszenia:lol: Nero mial rozwieszane plakaty w Warszawie,ale mozna sprobowac jeszcze raz, Warszawa to nie Szczebrzeszyn. Ale tez mozna rozwieszac w innych miastach,ja nie moge wydrukowac tych plakatow,bo mam stary komputer/ledwo zipie/ i nie mam drukarki. Gdyby ktos mogl mi wyslac gotowe plakaty,to sasiadka/nie wiem chyba ro juz pisalam/ /skleroza:eviltong:/ bedzie za tydzien wracala do Gdanska to tam porozwiesza i w Lublinie moze mi sie uda. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']dostałam od ala123 pieniążki z bazarku 50zł na wrzesień - dziękuję napisz Dorka w pierwszym poście pod bazarkami, że 50 zł wpłynęło :lol:[/QUOTE] Tak napisze,tylko czekam na reszte wplat i wpisze calosc,i wyslij mi prosze na pw. numer konta,to wplace 50zl. jednorazowa od hesi i reszte z bazarku. -
Misio zadomowil sie w DT. juz w nocy nie wyje/no moze sporadycznie/ dobrze,ze mu nie dawalam zadnych lekow uspokajajacych.Na poczatku to tylko spal,przez pierwszy tydzien to nie mozna bylo go dobudzic,w dzien spal,w nocy wyl.Teraz jest juz wszystko w porzdku:lol:Noc jest noca a dzien dniem;)W nocy Misio spi,a w dzien chodzi sobie,lezy,szczeka.Apetyt mu caly czas dopisuje:lol: Dostalam juz fakture za karme,ktora mu kupilam na poczatku 5kg--76.50zl. Wczoraj dokupilam 5kg.--42.50zl. ta co kupilam teraz to jedna Fitmin,druga Porfin czy cos takiego.Jutro sprawdze. Na poczatku wrzesnia kupie mu od razu 15kg.
-
Buda jest duza,wygodna,prawdopodobnie steropian powoduje,ze w lecie jest chlodniej,a w zimie cieplo. Misio na szczescie polubil ten domek:lol: Wymiary budy dlugosc 120cm. szerokosc 90cm. wysokosc 90cm. Jeszcze raz bardzo dziekuje Asi54 za bude dla psinki:multi::loveu:
-
Trzymam kciuki za Zenia,i popieram w stu procentach to o czym napisala Grace Amicus.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Barni to taki grubasek:lol:widac,ze apetyt mu dopisuje:lol: -
Bardzo dziekuje:loveu: Jakub L. to chyba deklaracja stala,wpisalam go jako stala Bardzo dziekuje w imieniu rudaska za wplaty:loveu:
-
Mari,te 15zl to od Ciebie?:lol:
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']he he :) dziękuję :) oczywiście, że zrobię. Mnie trzeba tylko naganiać i przypominać, bo nie jestem niestety zbyt obowiązkową osobą :( I tak muszę odświeżyć ogłoszenia Flaperowi. Bo Zuli nie muszę rozumiem :)[/QUOTE] No wydaje mi sie,ze sprawie adopcji Zuli rozmawialam z konkretna osoba,Zula do swojego domku ma pojechac za tydzien,w niedziele.
-
diana79,ktora caly czas pomaga psiakom ze Szczebrzeszyna/nie tylko Misiowi/zrobila staruszkowi wydarzenie na FB mari z Fundacji napisala wczoraj,ze zadnych dodatkowych wplat na Misia nie bylo wiec czekajmy cierpliwie na te wplaty,jak pojawia sie na koncie Fundacji mari napisze. bardzo dziekuje Monice Jakubowskiej za pomoc Misiowi:lol: Misio juz w swoim domku:lol:tzn.budzie:lol: Na poczatku nie chcial wchodzic do niej,ale ciekawosc wziela gore i teraz Misio czesto w niej siedzi wyslalam dwa zdjecia dianie,zeby wstawila na dogo,ale diany nie bedzie na dogo przez jakis czas,wiec moze zdjecia przesle komus innemu,zeby tutaj wstawil.
-
Monika,ale zdjecia Ziomka sa na watku,ale takie jedno najladniesze wysle Ci mailem. Taki tekst dla Ziomka,do glowy mi nic nie przychodzi Ziomek,piesek,ktorego do tej pory dokarmiala dobra osoba szuka domu. Piesek zostal porzucony blisko lasu,przerazony szukal schronienia i jedzenia. Osoba,ktora zlitowala sie nad Ziomkiem teraz jest ciezko chora,musi isc na operacje i bardzo chcialaby,zeby piesek znalazl dom,taki juz na zawsze. Ziomek ma ok.4lat,jest sredni. Jest odrobaczony i odpchlony. Potrzebuje kogos,kto pokaze mu,ze swiat jest dobry i zapomni o dotychczasowej traumie. Nie wiem,nic nie wchodzi mi do glowy,bo stasznie sie spiesze,a jak sie czlowiek spieszy to sie diabel cieszy:diabloti:
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Dziekuje:lol: no to teraz czekamy na jakas kaske dla Nerusia -
Ta wplata na kwote 30zl. wplacona przez Jolante W. to stala deklaracja Alicji Pyzlak?
-
Mari napisala,ze byla wpata od Jolanty W. na kwote 75zl. i 30zl. Napisalam to w poscie 306 Wobec tego wykreslam stala deklaracje Jolanty W. Zostaje tylko jedna deklaracja Jolanty W. ktora zostala wplacona.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Lucynko,i co napisalas? -
Oczywiscie porozwieszam,juz myslalam o plakatach,tylko na nic nie mam czasu. Prosze Moniczko wyslij te plakaty,moga byc i czarno-biale,to jeszcze wezme sie za dodatkowa robote. A ile i komu mozesz zrobic ogloszenia? Na cito potrzbuja Mundek,Ziomek i Flaper. A 3 malym kotkom zrobilabys? No i trzeba pomyslec o porozwieszaniu w innych miastach. A jeszcze zapomnialam o Misiu. Za tydzien bedzie moja sasiadka wracala do Gdanska,moze ona tam porozwiesza i porosze ja,zeby porozwieszala po drodze,na postojach.
-
Rozdzielilam te wplaty z deklaracji stalych nie wplacily jeszcze Monika J--10EURo z FB Jolanta W.--30zl z FB Jakub L.---25zl z FB Roland_De z dogo
-
[quote name='mari23']jest wpłata! jednak różnica w wysokości kwoty trochę mnie zmartwiła, bo mamy jeszcze pod opieką Rudzika - Misia..... ale myślę, że nazwisko wpłacającego się zgadza, więc tu.... może do wpłat dodawać: dla Misia ze Szczebrzeszyna oto dzisiejsze wpływy: 75,- dla Misia od Jolanty Wes... wpłynęło 4.08. 15,- dla Misia 0 Karolina E. Jon.... z Częstochowy ( wpłynęło 4.08.) tak więc razem wpłaty dla Misia: 90 złotych :) jeszcze mari napisala o wplatach na konto Fundacji: Jolanta Wes. z W-wy--30zl rudakacha--30zl Martasekret--30zl. mari napisala w poscie 257,ze razem Misio uzbieral 180zl. Wczoraj mi napisala na pw. ze wiecej wplat nie bylo. To co napisala mari o wplatch na konto Fundacji wpisane w 1 poscie
-
Faktycznie sama nie dasz rady porobic wszystkich ogloszen,jest duzo psiakow i w zwiazku z tym mase ogloszen. Ja wczoraj zrobilam na tych stronach,ktore podalas/stronach Lublina/ ogloszenia Flaperkowi,dzisiaj moze mi sie uda Mundkowi,jutro Ziomkowi,a jeszcze kotki,pozostale psiaki w miare minuty wolnego czasu. Dziekuje diano:loveu: