-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Mari napisala,ze byla wpata od Jolanty W. na kwote 75zl. i 30zl. Napisalam to w poscie 306 Wobec tego wykreslam stala deklaracje Jolanty W. Zostaje tylko jedna deklaracja Jolanty W. ktora zostala wplacona.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Lucynko,i co napisalas? -
Oczywiscie porozwieszam,juz myslalam o plakatach,tylko na nic nie mam czasu. Prosze Moniczko wyslij te plakaty,moga byc i czarno-biale,to jeszcze wezme sie za dodatkowa robote. A ile i komu mozesz zrobic ogloszenia? Na cito potrzbuja Mundek,Ziomek i Flaper. A 3 malym kotkom zrobilabys? No i trzeba pomyslec o porozwieszaniu w innych miastach. A jeszcze zapomnialam o Misiu. Za tydzien bedzie moja sasiadka wracala do Gdanska,moze ona tam porozwiesza i porosze ja,zeby porozwieszala po drodze,na postojach.
-
Rozdzielilam te wplaty z deklaracji stalych nie wplacily jeszcze Monika J--10EURo z FB Jolanta W.--30zl z FB Jakub L.---25zl z FB Roland_De z dogo
-
[quote name='mari23']jest wpłata! jednak różnica w wysokości kwoty trochę mnie zmartwiła, bo mamy jeszcze pod opieką Rudzika - Misia..... ale myślę, że nazwisko wpłacającego się zgadza, więc tu.... może do wpłat dodawać: dla Misia ze Szczebrzeszyna oto dzisiejsze wpływy: 75,- dla Misia od Jolanty Wes... wpłynęło 4.08. 15,- dla Misia 0 Karolina E. Jon.... z Częstochowy ( wpłynęło 4.08.) tak więc razem wpłaty dla Misia: 90 złotych :) jeszcze mari napisala o wplatach na konto Fundacji: Jolanta Wes. z W-wy--30zl rudakacha--30zl Martasekret--30zl. mari napisala w poscie 257,ze razem Misio uzbieral 180zl. Wczoraj mi napisala na pw. ze wiecej wplat nie bylo. To co napisala mari o wplatch na konto Fundacji wpisane w 1 poscie
-
Faktycznie sama nie dasz rady porobic wszystkich ogloszen,jest duzo psiakow i w zwiazku z tym mase ogloszen. Ja wczoraj zrobilam na tych stronach,ktore podalas/stronach Lublina/ ogloszenia Flaperkowi,dzisiaj moze mi sie uda Mundkowi,jutro Ziomkowi,a jeszcze kotki,pozostale psiaki w miare minuty wolnego czasu. Dziekuje diano:loveu:
-
Misio jest w Domu Tymczasowym,w 1 poscie jest napisane kto wplacil,zaraz napisze do mari z Fundacji i zapytam czy sa jeszcze jakies wplaty.Wiekszosc nie wplacila z FB,z dogo tylko Rolad_De nie wplacil stalej deklaracji 25zl,chociaz napisalam do niego prosbe o wplate.Miesiac pobytu Misia w Dt liczy sie od 6 sierpnia do 6 wrzesnia.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Lucyna']Postaram się zrobić to jutro, dzisiaj ibrak czasu, imieniny mego małża ... :loveu: i inwazja znajomych :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Podaj mi tylko gdzie to wysłać .[/QUOTE] Wysle Ci adres mailowy p.Magdy na Twoj adres m. -
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='edzia.71']Był wczoraj jako pierwszy na spacerku. Strasznie lał deszcz ale nie przeszkadzało mu to aby być szczęśliwym. On tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka ...[/QUOTE] Dobrze,ze chociaz ma Was,taki sliczny ten Jantarek,ale niektore psiaki nie maja szczescia. Ale musimy byc dobrej mysli,ze gdzies tam jest jego domek. -
No tak,na ten miesiac wystarczy,bo jest zrobiony bazarek,co bedzie pozniej nie wiem.
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Tak Poker ma racje,niektorym lezy na sercu dobro psiakow,a niektorzy nie maja co robic wchodza na watki,robia zadyme,a jak juz psiak bezpieczny,wszyscy nagle znikaja z watku/no moze nie wszycscy,zostaja ze dwie osoby/. Przyklaem jest watek Misia,ale szum,ale tlum,a teraz jak Misio w DT. nagle na watku zrobilo sie pusto. I tez staruszek nie ma pelnych stalych deklaracji. Eh................................................... Ale wrocmy do Nero.Fundacja Viva/p.Magda Buszko/ zgodzila sie pomoc Nerusiowi. Lucynko,w zwiazku z tym mam pytanie. Czy wyslalabys do p.Magdy zdjecia Nero/najlepiej wszystkie,ona sobie wybierze/ link do watku,tekst do ogloszen i krotki opis jego obecnej sytuacji. Ja na razie nie bardzo mam czas,ale jak i Ty go nie masz,to postaram sie to zrobic/na dniach/ -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
A co jeszcze mozna zrobic? Ja poprosilam o pomoc z 50 cioteczek,odpowiedziala tylko hesia. -
[quote name='AgaG']Biduś, a on wyje dlatego, że się boi, czy po prostu chce być blisko człowieka? Duży jest .. to na pewno utrudni znalezienie domu.. jejku[/QUOTE] Na szczescie wyje juz rzadziej:eviltong: nawet szczekac zaczal:lol: do budy nie chce wchodzic,chyba czeka na koniec prac wykonczeniowych:p faktycznie jego postura utrudni znalezienie domu:shake:
-
Doszly pieniazki na Dt. dla Misia---z bazarku 80zl.Bardzo dziekuje:loveu: Brakuje jeszcze 70zl. Diano,dzieki za oglaszanie Misiaczka:loveu:nie bedzie mu latwo znalezc domek,ale trzeba miec nadzieje. Udalo mi sie zalatwic mu ogloszenie w Metrze.
-
[quote name='diana79']tekst super :-) a Misia ile mam mniej więcej lat? jak się obrobię to wezmę się za jej ogłoszenia trzymam kciuki za domek Zulci! zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/212955-Sklepik-ze-wszystkim-dla-Szczebrzeszyniak%C3%B3w-do-23.08?p=17447271#post17447271[/url][/QUOTE] Misia to mloda sunia,zostala zabrana jak byla szczeniaczkiem,a teraz ma rok.
-
[quote name='diana79']Mundek przynajmniej bezpieczny :-( może napisac ktoś tekst dla niego do ogłoszeń? z zaznaczeniem że musi to być najlepiej z dziećmi bo je uwielbia, może znajdzie się domek dla niego... musimy zawalczyć o niego![/QUOTE] Koniecznie,za milosc do dzieci trafil do schronu:-( Mysle nad tekstem dla Misi,a teraz jeszcze Mundzio,za duzo tego na jedna osobe:shake: Odebralam wiesniakom Ziomka/o tym na watku polskiej wsi/nie bylo latwo,znalazlam tez wyrzuconego prawie na srodek ulicy maciupkiego czarnego kocurka,ktory plakal przerazliwie:-( nie ma domow tymczasowych dla zwierzakow,nie jest latwo pomagac:shake:
-
[quote name='Jola17']Dzień dobry Misiu ,witam wszystkich .U nas w Wawie była wielka ulewa ,i pioruny waliły aż ziemia drżała .Moje pieski strasznie się bały ,a ty Misiu przespałeś noc ,padało i grzmiało ,bałeś się ? Od godziny świeci słonce i jest piękny dzień .Miłego dnia Misiaczku .pozdrów wszystkie Ciocie i Wujków ,oraz swoich kumpli z DT.[/QUOTE] U nas nie bylo burzy.Misio ma juz swoja bude:lol:zostalo juz tylko malowanie lakierobejca i malowanie daszku.W tym tygodniu postaram sie zrobic zdjecia budy.....i Misiaczkowi:lol:.Sucha karme dla seniorow,ktora mu kupilam,wcina,ze hej.Myslalam,ze nie bedzie jadl suchej karmy ze wzgledu na te jego zeby,ale nie.....zajada z apetytem:lol:
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
Bardzo prosi,co to z nim bedzie?