Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26218
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='Lucyna']Pani Ela przelała 20 zł, są na koncie :loveu: dziękujemy Dorka, mam propozycję, żebym dostała pierwszy post na wątku, będę mogła wpisywać rozliczenia na bieżąco. Co Ty na to?[/QUOTE] Ok. mnie troche ulzy,bo mam na glowie wieeeele psich i kocich spraw. Napisz do moda,juz moj watek bezdomniakow prowadzi Rodzice Maciusia,bo tez nie dalam rady.
  2. [quote name='olga7']Widzę,że Dora prosi Lucynę o posrednictwo i przypomnienie mnie o wplatach .Pamiętam o Nero i wyslę kwotę 15 zl, po 10.IX.Niestety ,budżet rodzinny jest jaki jest i lepiej prędko nie będzie.To tylko skromna kwota,wiem ,ale dobre i to nieraz. Pw od Lucyny już dostalam,konto mam zatem.[/QUOTE] Dora prosi Lucyne o posrednictwo,bo sama nie ma na nic czasu. Bardzo dziekuje,ze pamietasz o Nero:lol:
  3. [quote name='funia']Magda ja opłacam skarbonkę sterylkowa więc moge wam odstapić jak zajdzie potrzeba darmową sterylizację . Dostałam karme od ludzi ,którzy brali ode mnie psa niestety jest to karma bardzo niskiej jakości typu Biedronkowa ,ale moze jakby ja dodawał do innego jedzenia to by się jakoś zuzyło .....Jakby ,co to mam .Daj znac .[/QUOTE] Dziekuje:lol: bedzie potrzbna sterylizacja Tosi.
  4. [quote name='FIFA']Hej dziewczyny podajcie mi numer konta to wpłacę parę groszy na karmę dla tych piesków pozdrawiam[/QUOTE] Bardzo dziekujemy:lol: potrzeby sa naprawde duze.
  5. Zaginal Dom prowadzi Magda Buszko z Vivy.
  6. [quote name='funia']Magda ja moge dać ubrania na bazarek dla Nero. Kilka jest takich co myslę ,ze parę groszy zdobędziemy .Daj znac jak będą potrzebne .[/QUOTE] Wszystko sie przyda.Dzieki:lol:
  7. Z Lady to kawal baby,no i sprowokowala grzecznego juz Nerusia.
  8. Co do plakatu to napewno zrobi diana,tylko w nastepnym tygodniu,bo do poniedzialku nie ma jej na dogo. A czy Monika wplacila 10euro musi napisac mari,bo to ona ma dostep do konta Fundacyjnego.
  9. Co o niej wiadomo? Od miesiaca biegala po ulicach Szczebrzeszyna,ostatnio koczowala na dworcu autobusowym.Kilka osob dzwonilo do mnie,zeby jej pomoc,min. wet Chmielewski.Nie moglam jej wzesniej zabrac,bo tymczas zadluzony,mialo psiakow ubywac,a znowu przybywa.Kolejny wyrzucony w typie hyskiego. Sunia /mowia,ze malamut/ jest bardzo lagodna.Byla wyglodzona,ma rany po szelkach,ktore miala na sobie,byla okropnie zapchlona,no i niedawno miala szczeniaki i dlatego ktos pewnie wywalil na bruk.Sunie trzeba sterylizowac.To juz trzecia w kolejce.
  10. Alez Jolu.wtracaj sie,bo tutaj nie chodzi o mnie tylko o starego psiaka. Ja co bede mogla zrobic....zrobie.Ale nie moge zajac sie potrzbami tylko jednego psiaka,nie bede sie juz powtarzac,ze pod opieka mam nie tylko Misia.Prosze zajrzec na watki bezdomniakow ze Szczebrzeszyna,na watek polskiej wsi,na watek Nero,tam sa olbrzymie problemy. Misio jest bezpieczny,krzywda mu sie nie dzieje,jest odchlony,odrobaczony,ma porzadna bude. W miare minutki wolnego czasu bede pomalutku realizowala dalsze potrzeby Misia.
  11. Bardzo dziekuje:loveu: Misio czuje sie w DT dobrze,wie,ze jest bezpieczny,ze nie bedzie ani glodny,ani spragniony,ze nie bedzie juz spal na deszczu.Ale to tylko Dom Tymczasowy,nie poswieca Misiowi tyle czasu,na ile on zasluguje.To psiak,ktory nigdy nie zaznal milosci czlowieka,nie byl glaskany,a moze nawet byl bity,czego wykluczyc nie mozna.Wiec teraz Misio potrzebuje tej milosci bardzo duzo,najlepiej gdyby znalazl DS. gdzie opiekunowie poswieca mu wiecej czasu,uwagi i milosci.Tego chcialabym dla Misia.
  12. Psiaki na tymczasie nie maja pchel ani kleszczy,Misio tez nie ma. Co do nagrania Misia na komorke,ja tego nie zrobie,z prostej przyczyny,komorke mam przedpotopowa,podarowana mi przez rodzine,bo nie stac mnie za zakup nawet zwyklej,z tej co mam nie nagram niczego,nawet zdjec z niej nie moge zrobic. Zdjecia robie z aparatu,ktory podarowala na p[otrzeby zwierzakow ala123.
  13. [quote name='Lucyna']Masz rację kochana, już poprawiam ... [I][B][COLOR=red][COLOR=black]Lucyna 100 zł [/COLOR][/COLOR][/B][/I][COLOR=red] [I][B][COLOR=red]Bazarek 109 zł[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]Hesia 50 zł[/COLOR][/B][/I] [I][B][COLOR=red]Kamila 30zł[/COLOR][/B][/I][COLOR=red] [I][B][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3]oczekiwane wpłaty - 160 zł[/SIZE][/COLOR][/SIZE][/B][/I][SIZE=4] [/SIZE][/COLOR][/COLOR][I][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=black]Pani Magda - 100 zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/I][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3] [I][SIZE=4][COLOR=red]Poker - 20 zł[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=red]Li1 - 20 zł[/COLOR][/SIZE][/I] [I][SIZE=4][COLOR=red]Ingrid44 - 20 zł[/COLOR][/SIZE][/I][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][COLOR=red][COLOR=black] [I][B][SIZE=4][COLOR=red]Razem 449 zł[/COLOR][/SIZE][/B][/I][/COLOR][/COLOR] jeszcze powinnyśmy uzbierać ???:crazyeye: zł we wrześniu zrobię bazarek, w piątek wyjeżdżam na kilka dni :cool1: Czy ja dobrze liczę? Po wpłatach będzie na wrzesień? :multi: Dorka sprawdź mnie pliss :lol:[/QUOTE] Tak,zgadza sie:lol: A jeszcze zadeklarowala stala olga7 ---5zl. Lucynko,prosze napisz do niej i podaj numer konta do wplaty. Bedzie 4 zl. nadwyzki;):lol:
  14. Na to pytanie moze odpowiedziec tylko mari,czy Monika J wyslala jakies pieniazki.
  15. [quote name='ala123']wpłaciłam właśnie 50zł z bazarku :30zł od agada i 15zł od anetek100 (5zł dorzuciłam dla równego rachunku)[/QUOTE] Tutaj ala pisze,ze wplacila 50zl. i ja doplacilam 59zl i wyslalam od hesi 50zl.
  16. [quote name='Lucyna']Dzisiaj Pani była u Jamora - zobaczyła Nero i okazało się, że jest za duży, może Ares skorzysta? Odpowiedź Jamora ... [B][I][COLOR=blue]Tak. Byli ludzie oglądac Nero. Zainteresowana Pani na dzień dobry zdziwiona wielkością nero " o kurcze, ale byk". Nero oczywiście zaprezentował się okazale i wszystkich na wybiegu przywitał. Potencjalny DS to miała być kamienica z sąsiadami i wspólne podwórko, sąsiad ma tez pieska.............. Nero odpada. Wypuściłem kilka innych: millo, Rudzik, Astor i Ares. Ares z miejsca kocie oczy : plose bardzo, oj plose , weście mnie. Poszli na 45 minutowy spacer z Aresem. Wykonali tel do Lugosiak. Zobaczymy co z tego wyjdzie.[/COLOR] ----------------------------------------------------- [/I][/B]Dostałam wpłatę od Pani Kamili[I][B] 30 zł :loveu::loveu::loveu: [COLOR=red]bardzo dziękujemy !!! [/COLOR][/B][/I][COLOR=red] [SIZE=3][COLOR=black]Dorka, w pierwszym poście można uzupełnić wpłaty na wrzesień[/COLOR][/SIZE][/COLOR][I][B][COLOR=red] [COLOR=black]Lucyna 100 zł Bazarek 59 zł Hesia 50 zł Kamila 30zł[SIZE=4][COLOR=red] [SIZE=3]oczekiwane wpłaty - 160 zł [/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=4][COLOR=red][SIZE=3][SIZE=2][COLOR=black]Pani Magda - 100 zł Poker - 20 zł Li1 - 20 zł Ingrid44 - 20 zł[/COLOR][/SIZE][/SIZE][/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/I][I][B][COLOR=red][COLOR=black][SIZE=4][COLOR=red] Razem 399 zł[/COLOR][/SIZE][/COLOR][/COLOR][/B][/I] jeszcze powinnyśmy uzbierać 150 zł we wrześniu zrobię bazarek, w piątek wyjeżdżam na kilka dni :cool1: [I][B][COLOR=red][COLOR=black] [/COLOR] [/COLOR][/B][/I][/QUOTE] Lucynko,chyba sie pomylilas,bo z bazarku bylo 109zl------------59zl. ja wyslalam,a 50zl. wyslala ala123
  17. Dziekuje za wstawienie zdjec:lol: Prawda jaka super pancia Zuli:lol: Rodzice prosze wstaw w 1poscie,ze Zula w DS. i ze kolejna sunia w DT Tosia. I ,ze Ewa Gonzales przekazala 80zl dla bezdomniakow/spadek po Stefanku,ktory ma to szczescie byc juz w DS:lol:/ I ze Ingrid /tak jak co miesiac/wyslala sucha karme na tymczas i puszki na tymczas Kruszynka:lol: Dziekuje wszystkim za pomoc:loveu:
  18. Juz napisalam do mari,zeby wyslala pieniadze dla Misia,jak dojda zaraz kupie szyjki/jesli uda mi sie wziac na nie fakture/ a jak nie to kupie mu miesko/za 20zl/
  19. W niedziele p.Asia z W-wy,ktora adoptowala Zule zabrala plakaty Nero/i nie tylko/ i ma porozwieszac w W-wie. Czekam na telefony.................
  20. No,a teraz smutna nowinka:shake: Na tymczasie kolejna suczka,po Szczebrzeszynie biega juz z miesiac.Kilka osob juz do mnie dzwonilo,zeby jej pomoc.Kiedy to sie skonczy?:shake:Kiedy? Kilka razy dawalam jej jesc,ale na tymczas nie moglam zabrac,bo niestety finansowo krucho,ale teraz jak Zula w DS. to ja zabralam.Sunia /Tosia/ miala na sobie szelki,pod szelkami okropne rany:-(jaki to bol:-( Ktos w ubieglym tygodniu sciagnal jej te szelki,jakim cudem znowu dzisiaj miala na sobie nie wiem.Tosia to [B]huski[/B].Napewno miala szczeniaki.Jest okropnie zapchlona i wyglodzona.Chociaz jak od miesiaca biega po Szczebrzeszynie,to ludzie ja karmili,z tym na szczescvie tutaj nie jest zle. Tylko,ze to duza suczka,i apetyt ma spory. Mam jej zdjecia,kto wstawi?
  21. Zula juz w swoim domku....szczesliwa.Rano dzwonila p.Asia,mama Ady,u ktorej bedzie mieszkala Zula,ze sa sunia zachwyceni.Zula cala droge spala,zabrali ze soba kontenerek,ale prosilam ich,zeby Zula jechala na kolankach,nie w kontenerze.Zulka byla grzeczna,cala droge siedziala na kolanach Ady.A w nocy spala w .....kontenerze:evil_lol:,chyba wziela go za bude,bo poszla do niego spac.Na spacerze zrobila siusiu,wiekszego stresu nie bylo. Komu wyslac zdjecia na maila? Diany w tym tygodniu nie ma,wiec mi nie pomoze. Pani Asia zgodzila sie jeszcze porozwieszac plakaty psiakow do adopcji w Warszawie.I jeszcze ma te plakaty skserowac,zeby bylo wiecej i rozwieszac.Bardzo jej za to dziekuje:lol:
  22. Misio jest odpchlony Fripexem,dziala on rownize na kleszcze.Ksiazeczki zdrowia nie ma jeszcze i nie jest jeszcze zaszczepiony.Ja niestety nie mam czasu wszystkim sie zajac,na tymczasie mam nie tylko Misia,sa rowniez niesterylizowane suczki,ktorymi trzeba sie zajac w pierwszej kolejnosci,ale tez niestety brakuje mi czasu.Moja pomoc nie ogranixcza sie tylko do tymczasu,mam mase psich i kocich problemow,a wszystkim musze zajmowac sie sama. Misio to badzo lagodny i ufny psiak,podejdzie do kazdego,jednak przed poglaskaniem go najpierw musi powachac reke,poniewaz boi sie gwaltownych ruchow w jego kierunku,wiec trzeba wyciagnac reke,zeby powachal i dopiero mozna go glaskac,co baaaardzo lubi.Za opiekunem chodzi krok w krok.Ale ufa wszystkim ludziom.
  23. Bardzo sie ciesze,ze sa takie osoby jak ASIA54,slowo dziekuje to za malo,jak mozna podziekowac komus kto ma wielkie i dobre serce,mysli i czuje sercem,pomaga zwierzetom,ratuje im zycie.Podziekowanie to lzy szczescia,ze kolejna psia bida uratowana. A u Misia wszystko w porzadku,mam jego dwa zdjecia,ale niewiele roznia sie od poprzednich,nie wiem czy wstawiac,no moze na jednym widac,ze Misio lepiej wyglada. Musze mu kupic obroze,bo ta ktora ma byla dana na chwile,nie jest skorzana i jest za dluga/co widac na zdjeciach/
  24. Biedny ten Nero,martwie sie o niego,nie ma szczescia.We wrzesniu jeszcze jako tako,bo byl bazarek i pomoc Fundacji,ale co bedzie w pazdzierniku? Ja juz nie mam fantow na bazarki,nie wiem jak utrzymam 5 psiakow na tymczasie,te psiaki tez nie maja szczescia,siedza juz na tymczasie przeszlo rok.
×
×
  • Create New...