-
Posts
26225 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']To się dołączam i będę wpłacać 20 zł co miesiąc na stałe .[/QUOTE] Nero widzisz? Bardzo,bardzo dziekuje:multi::loveu: -
[quote name='maciaszek']Chyba pora zmienić tytuł...[/QUOTE] Chyba tak;)
-
[quote name='Jola17']Czesc Misiaczku ,myślę o tobie w ciągu dnia jak się tam miewasz .Jak się czujesz .Czy z Misiem wszystko w porządku ,jadł suchą karmę ,ile razy dziennie on je ? Tak tylko pytam z ciekawości ,mam nadzieje że je dwa razy dziennie i zjada wszystko.Wyje w dalszym ciągu ? Pozdrawiam Wszystkich i życzę dobrej Nocki ,a Misiaczka tulę do serduszka .Dobrych snów Misiu.[/QUOTE] Je ta karme.......... Misio tak jak pozostale psiaki je 2 razy dziennie jedzenie gotowane,dodatkowo ma nasypana do miseczki sucha karme.W dalszym ciagu wyje,chociaz juz nie cala noc,slychac go bylo nad ranem.
-
[quote name='Jola17']Jak się nazywa ta karma ,czy to jest karma z wyższej półki np. VITAKE . Proszę jeszcze pomyślec nad badaniem moczu ,musimy miec pewnośc że Misio nie ma problemów zdrowotnych. Te badanie jest dośc tanie .Pozdrawiam.[/QUOTE] Nie wiem jaka to karma,gab.wet ma mi wyslac fakture,wtedy napisze.
-
[quote name='Jola17']Jakie są możliwości Finansowe w obecnej chwili , wiadomo że tych pieniążków dla Misia na wszystko nie wystarczy ,przede wszystkim trzeba mu zrobic morfologię podstawową i poprosic weta o zamrożenie krwi na ewentualne badanie tarczycowe ,by go dwa razy nie kuc . To takie zabezpieczenie gdyby wyniki wykazały jakieś zmiany .Istnieje prawdopodobieństwo ze Misio z racji swojego wieku może miec prostatę .U nas morfologia podstawowa kosztuje 65 zł .Proszę się dowiedziec ile kosztowały by badania dla Misia .Pozdrawiam.[/QUOTE] Zapytam ile kosztuje morfologia,jednak w Szczebrzeszynie nie robia takich badan,trzeba by bylo Misia zawiezc do Zamoscia. Na razie jest to niemozliwe,na tymczasie oprocz Misia mam jeszcze 6 psiakow,i wiele problemow z tym zwiazanych,takze finansowych.
-
Jantar,smutny psiak POJECHAŁ DO WSPANIAŁEGO DOMU!!!
DORA1020 replied to Romka's topic in Już w nowym domu
[quote name='Romka']Spróbuję w sobotę napisać dla niego inny niż dotychczas tekst do ogłoszeń i wrzucę go na bazarek ogłoszeniowy,może to coś zmieni...[/QUOTE] Oby.....oby Jantarek juz nie byl smutny i mial swoj domek. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
[quote name='Poker']ile macie deklaracji stałych i gdzie on ma przebywać i za ile?[/QUOTE] Deklaracji stalych jest 145zl,brakuje 305zl.Duzo:shake: przydal by sie jakis tanszy Dt. bo hoteliku tanszego chyba nie ma. -
[quote name='Jola17']Kochany Misiaczku ,wierzę że jesteś szczęśliwy że jesteś pod opieką dobrych i oddanych ludzi ,co było minęło teraz liczy się twoja przyszłosc Do mnie wprowadził się na D.T. jamniczek Dropsik straszny biedulek .Dropsik Cię mocno pozdrawia i życzy Ci dobrej nocki .Uśmiechu Misiu ,oraz dobrej nocki od nas wszystkich .Pozdrowienia dla wszystkich twoich Cioteczek .[/QUOTE] Dziekujemy za odwiedzinki:lol:Misio nadal potrzebuje wsparcia,starosc jest taka przykra,nie tylko dla psiakow.Wetka powiedziala ,ze nocne wycie psiaka moze byc spowodowane tym,ze nie slyszy. Kupilam Misiowi sucha karme,dla seniorow,zobaczymy czy bedzie mu smakowala.
-
[quote name='Roszpunka']Misiaczku - kiedy w końcu stanie mój wymarzony domek, będzie zapsiony takimi wspaniałymi zwierzakami jak Ty.... Ale to jeszcze nie teraz, jeszcze nie... :-([/QUOTE] A kiedy?:lol:Moze poczekamy:eviltong:na taki wspanialy domek:lol:
-
[quote name='Jola17']Dzień dobry Misiu ,jak pchełki ,pouciekały ,drapiesz się jeszcze ? Pewnie już się lepiej czujesz ? Bardzo żałuje że jestem tak daleko ,ale jeśli będzie ci coś potrzebne daj znac a postaramy się ci poleprzyc twój byt.Jak wygląda sytuacja z buda dla Misiaczka ?Wszystko idzie według planu ? Bardzo dziękuję za opiekę i życzę wszystkim miłego dnia .[/QUOTE] Bude Misio bedzie mial/wd planu/ w tym tygodniu,pchelki pouciekaly/na szczescie dla Misia/ i miejmy nadzieje,ze nie wroca.
-
[quote name='mari23']nasz Misiaczek dostał pieniążki: 30,- Jolanta Wes.... z Warszawy 30,- Rudakacha dla Misia 30,- Matrasekret dla Misia[/QUOTE] Bardzo dziekuje:loveu:
-
[quote name='Jola17']Misiaczku kochany nie wyj ,a może ta samotnośc w nocy jest taka straszna .Czy jest możliwośc by Misio przebywał w towarzystwie jakiejś starszej miłej wysterylizowanej suczki .Psy miewają lęki separacyjne ,w nocy jest cisza ,nie wyczuwa obecności kogokolwiek w pobliżu i po prostu jest zbyt samotny .Jaki on jest w stosunku do suczek .Bądz spokojny Misiaczku i nie bądż smutny .Czy Misio ma kontakt z innymi pieskami ? Pozdrawiam.[/QUOTE] W nocy nie ma az takiej ciszy,w Dt przebywa 6 psiakow,i tez w nocy zdarza im sie zaszczekac i pohalasowac,a szczegolnie jak jeden/a/ zacznie to inni zaraz im wtoruja.Misio nie jest zainteresowany towarzystwem innych psiakow,woli towarzystwo czlowieka.
-
[quote name='sonek666']Właśnie przelałam 80zł z bazarku Misiowego, pod koniec bazarku doślę resztę :):):)[/QUOTE] Bardzo dziekuje:multi::loveu:
-
[quote name='diana79']Misio trzymaj się mocno! teraz już będziesz miał spokojne życie :loveu::multi: jak trochę dojdzie do siebie to będziemy mu szukać domu :lol: a coś wiadomo co z jego słuchem? cytuję pytanie z FB " Bidulek :( Czyli słuch ma sprawny? Obie siatkówki oka zmętnione? Jak on się porusza po DT, nie wpada na przedmioty? Misiu, trzymaj się, my za Ciebie trzymamy kciuki, Staruszku :)[/QUOTE] Jest gluchy,ale tak jak wczesniej pisalam,trzeba do niego glosno mowic i reaguje,a najbardziej reaguje na dotyk,glaskanie,jednak trzeba to robic ostroznie,zeby go nie przestraszyc. Najpierw wyciagnac do niego reke,zeby powachal i dopiero mozna go pomiziac. Obie siatkowki oka zmetnione. Misio nie wpada na zadne przedmioty w Dt jest ostrozny,chodzi powolutku. Jednak nadal wyje w nocy, w dzien smacznie sobie spi,a w nocy wyje.
-
Koszt wizyty u weta,odpchlanie i odrobaczanie---65zl. Fakture przesle do Fundacji.
-
Misio byl dzisiaj u wetki.Stwierdzila,ze Misio ma ok.10lat,silnie zapchlony/dostal Fripex/,odrobaczanie od jutra przez trzy dni po dwie tabl. zly stan uzebienia,zmetnienie siatkowki oka/brak reakcji na swiatlo/. Zalecenie co do karmienia--sucha karma dla seniorow z lyzka oleju slonecznikowego,karma z puszki dla seniorow. Wetka stwierdzila,ze Misiowi dokucza po prostu starosc,no i pchly,faktycznie strasznie go oblazly,po odpchleniu mozna bylo zobaczyc jak uciekaja wszedzie gdzie bylo to mozliwe. Stwierdzila,ze to moze byc powodem jego niespokojnego zachowania w nocy,teraz napewno mu ulzy,wiec zobaczymy jak bedzie sie zachowywal w nocy.Jesli nadal bedzie wyl poda hydroksyzine.Musi sie przyzwyczaic do nowego miejsca,kazdy psiak przez to przechodzi.
-
[quote name='diana79']dodałam Zulę na wątek mikropsiaków [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!/page166[/URL] wiadomo może jaki jest jej stosunek do dzieci i kotów?[/QUOTE] Dziekuje diana:lol: Zula lubi dzieci,chyba nie bedzie lubila kotow,bo to sunia polujaca/niestety nastepna/ zadusila dwa golabki,ds.pilnie potrzebny. Lubi zabawe z psiakami,a Misie wprost uwielbia,co bedzie widac na zdjeciach/tylko nie wiem kiedy wysle dianie/
-
[quote name='Rodzice Maciusia :)']podrzucę psiaki na noc. Widzę, że na wątku rudego ślepaczka jakiś psycholek bez zajęcia usiłował namącić. Cieszę się, że zbanowany. Niby taki uczony, a siedzi non stop przed kompem i głupotami się zajmuje. Ech, co za ludziska :( Doro, gratulacje za znalezienie DT Miśkowi :) czy moja wpłata 30 zł za szelki Neville doszła??[/QUOTE] Tak,Twoja wplata doszla,jeszcze w ubieglym tygodniu,dziekuje:lol:
-
Bardzo prosze o wyrazne napisanie gdzie jest chaos......konkretnie. Twoich pieniedzy jeszcze nie mam,ani zadnych innych. Pieniadze poszly na konto i tam na razie sa.Jak mari mi je wysle,bede rozliczala sie z fundacja i w 1 poscie napisze na co pieniadze zostaly przeznaczone. I prosze wiecej nie pisac,ze na watek wkradl sie chaos,chyba,ze konkretnie.
-
Bardzo prosze o wplacanie deklaracji dogo na konto prywatne,ktore podam na pw. Poniewaz ja rozliczam sie z pieniedzy wpacanych do Fundacji fakturami,moge na weta ,na karme. Natomiast Dt. nie wystawia faktur i musze im zaplacic z konta prywatnego.
-
Misio teraz napewno nie lezalby w budzie,szuka chlodu,lezy sobie na trawce,a jak za bardzo przygrzewa sloneczko,chowa sie tam gdzie jest najchlodniej.W budzie pewnie byloby mu duszno i goraco.Wieczorem kladzie sie na swoje poslanko,ale musi sobie "poscielic" po swojemu,a rano spi,ze trzeba go budzic na sniadanko,i glosno krzyczec jak do dziadunia--"Misiuuuu wstaaawaj".Czuje,ze zmienilo sie jego miejsce zamieszkania,jest troszeczke niespokojny,a w nocy wyje/tak jak to widac na jednym ze zdjec w aucie/.I tak sasiedzi DT to wyrozumiali ludzie,bo niech jeden zacznie wyc,drugi dolaczy,trzeci zacznie szczekac,a najbardziej chce sie im to robic w nocy,nie wiem dlaczego,w dzien cichutko sobie spia. Misio bedzie mial bude duza i ocieplana.Jak bedzie gotowa zrobie zdjecia. Misio to duzy psiak,na wielkosc jak ON-ek,a moze nawet wiekszy.
-
Odszedl Barni:(zostal tylko smutek:(zegnaj Piesku:(
DORA1020 replied to DORA1020's topic in Psy, które pożegnaliśmy....
Jak jest mi smutno wchodze na watek Barniego,lubie ogladac go takiego szczesliwego. -
Nero już prawie dwa lata u Jamora, bardzo potrzebuje swojego domku ...
DORA1020 replied to Lucyna's topic in Już w nowym domu
I do mnie rowniez wyslij,bo pienazki od hesi juz wplynely/dostalam od niej takie info/ i beda jeszcze pieniadze z bazarku.