Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. [quote name='Poker']To się dołączam i będę wpłacać 20 zł co miesiąc na stałe .[/QUOTE] Nero widzisz? Bardzo,bardzo dziekuje:multi::loveu:
  2. Mundek pilnie potrzebuje domu,ale takiego z dziecmi,on zyc nie moze bez dzieci,w Szczebrzeszynie tez siedzial tam gdzie byly kolonie.W schronie nie moze zostac.
  3. [quote name='maciaszek']Chyba pora zmienić tytuł...[/QUOTE] Chyba tak;)
  4. [quote name='Jola17']Czesc Misiaczku ,myślę o tobie w ciągu dnia jak się tam miewasz .Jak się czujesz .Czy z Misiem wszystko w porządku ,jadł suchą karmę ,ile razy dziennie on je ? Tak tylko pytam z ciekawości ,mam nadzieje że je dwa razy dziennie i zjada wszystko.Wyje w dalszym ciągu ? Pozdrawiam Wszystkich i życzę dobrej Nocki ,a Misiaczka tulę do serduszka .Dobrych snów Misiu.[/QUOTE] Je ta karme.......... Misio tak jak pozostale psiaki je 2 razy dziennie jedzenie gotowane,dodatkowo ma nasypana do miseczki sucha karme.W dalszym ciagu wyje,chociaz juz nie cala noc,slychac go bylo nad ranem.
  5. [quote name='Jola17']Jak się nazywa ta karma ,czy to jest karma z wyższej półki np. VITAKE . Proszę jeszcze pomyślec nad badaniem moczu ,musimy miec pewnośc że Misio nie ma problemów zdrowotnych. Te badanie jest dośc tanie .Pozdrawiam.[/QUOTE] Nie wiem jaka to karma,gab.wet ma mi wyslac fakture,wtedy napisze.
  6. [quote name='Jola17']Jakie są możliwości Finansowe w obecnej chwili , wiadomo że tych pieniążków dla Misia na wszystko nie wystarczy ,przede wszystkim trzeba mu zrobic morfologię podstawową i poprosic weta o zamrożenie krwi na ewentualne badanie tarczycowe ,by go dwa razy nie kuc . To takie zabezpieczenie gdyby wyniki wykazały jakieś zmiany .Istnieje prawdopodobieństwo ze Misio z racji swojego wieku może miec prostatę .U nas morfologia podstawowa kosztuje 65 zł .Proszę się dowiedziec ile kosztowały by badania dla Misia .Pozdrawiam.[/QUOTE] Zapytam ile kosztuje morfologia,jednak w Szczebrzeszynie nie robia takich badan,trzeba by bylo Misia zawiezc do Zamoscia. Na razie jest to niemozliwe,na tymczasie oprocz Misia mam jeszcze 6 psiakow,i wiele problemow z tym zwiazanych,takze finansowych.
  7. [quote name='Romka']Spróbuję w sobotę napisać dla niego inny niż dotychczas tekst do ogłoszeń i wrzucę go na bazarek ogłoszeniowy,może to coś zmieni...[/QUOTE] Oby.....oby Jantarek juz nie byl smutny i mial swoj domek.
  8. [quote name='Poker']ile macie deklaracji stałych i gdzie on ma przebywać i za ile?[/QUOTE] Deklaracji stalych jest 145zl,brakuje 305zl.Duzo:shake: przydal by sie jakis tanszy Dt. bo hoteliku tanszego chyba nie ma.
  9. [quote name='Jola17']Kochany Misiaczku ,wierzę że jesteś szczęśliwy że jesteś pod opieką dobrych i oddanych ludzi ,co było minęło teraz liczy się twoja przyszłosc Do mnie wprowadził się na D.T. jamniczek Dropsik straszny biedulek .Dropsik Cię mocno pozdrawia i życzy Ci dobrej nocki .Uśmiechu Misiu ,oraz dobrej nocki od nas wszystkich .Pozdrowienia dla wszystkich twoich Cioteczek .[/QUOTE] Dziekujemy za odwiedzinki:lol:Misio nadal potrzebuje wsparcia,starosc jest taka przykra,nie tylko dla psiakow.Wetka powiedziala ,ze nocne wycie psiaka moze byc spowodowane tym,ze nie slyszy. Kupilam Misiowi sucha karme,dla seniorow,zobaczymy czy bedzie mu smakowala.
  10. [quote name='Roszpunka']Misiaczku - kiedy w końcu stanie mój wymarzony domek, będzie zapsiony takimi wspaniałymi zwierzakami jak Ty.... Ale to jeszcze nie teraz, jeszcze nie... :-([/QUOTE] A kiedy?:lol:Moze poczekamy:eviltong:na taki wspanialy domek:lol:
  11. [quote name='Jola17']Dzień dobry Misiu ,jak pchełki ,pouciekały ,drapiesz się jeszcze ? Pewnie już się lepiej czujesz ? Bardzo żałuje że jestem tak daleko ,ale jeśli będzie ci coś potrzebne daj znac a postaramy się ci poleprzyc twój byt.Jak wygląda sytuacja z buda dla Misiaczka ?Wszystko idzie według planu ? Bardzo dziękuję za opiekę i życzę wszystkim miłego dnia .[/QUOTE] Bude Misio bedzie mial/wd planu/ w tym tygodniu,pchelki pouciekaly/na szczescie dla Misia/ i miejmy nadzieje,ze nie wroca.
  12. [quote name='mari23']nasz Misiaczek dostał pieniążki: 30,- Jolanta Wes.... z Warszawy 30,- Rudakacha dla Misia 30,- Matrasekret dla Misia[/QUOTE] Bardzo dziekuje:loveu:
  13. [quote name='Jola17']Misiaczku kochany nie wyj ,a może ta samotnośc w nocy jest taka straszna .Czy jest możliwośc by Misio przebywał w towarzystwie jakiejś starszej miłej wysterylizowanej suczki .Psy miewają lęki separacyjne ,w nocy jest cisza ,nie wyczuwa obecności kogokolwiek w pobliżu i po prostu jest zbyt samotny .Jaki on jest w stosunku do suczek .Bądz spokojny Misiaczku i nie bądż smutny .Czy Misio ma kontakt z innymi pieskami ? Pozdrawiam.[/QUOTE] W nocy nie ma az takiej ciszy,w Dt przebywa 6 psiakow,i tez w nocy zdarza im sie zaszczekac i pohalasowac,a szczegolnie jak jeden/a/ zacznie to inni zaraz im wtoruja.Misio nie jest zainteresowany towarzystwem innych psiakow,woli towarzystwo czlowieka.
  14. [quote name='sonek666']Właśnie przelałam 80zł z bazarku Misiowego, pod koniec bazarku doślę resztę :):):)[/QUOTE] Bardzo dziekuje:multi::loveu:
  15. [quote name='diana79']Misio trzymaj się mocno! teraz już będziesz miał spokojne życie :loveu::multi: jak trochę dojdzie do siebie to będziemy mu szukać domu :lol: a coś wiadomo co z jego słuchem? cytuję pytanie z FB " Bidulek :( Czyli słuch ma sprawny? Obie siatkówki oka zmętnione? Jak on się porusza po DT, nie wpada na przedmioty? Misiu, trzymaj się, my za Ciebie trzymamy kciuki, Staruszku :)[/QUOTE] Jest gluchy,ale tak jak wczesniej pisalam,trzeba do niego glosno mowic i reaguje,a najbardziej reaguje na dotyk,glaskanie,jednak trzeba to robic ostroznie,zeby go nie przestraszyc. Najpierw wyciagnac do niego reke,zeby powachal i dopiero mozna go pomiziac. Obie siatkowki oka zmetnione. Misio nie wpada na zadne przedmioty w Dt jest ostrozny,chodzi powolutku. Jednak nadal wyje w nocy, w dzien smacznie sobie spi,a w nocy wyje.
  16. Koszt wizyty u weta,odpchlanie i odrobaczanie---65zl. Fakture przesle do Fundacji.
  17. Misio byl dzisiaj u wetki.Stwierdzila,ze Misio ma ok.10lat,silnie zapchlony/dostal Fripex/,odrobaczanie od jutra przez trzy dni po dwie tabl. zly stan uzebienia,zmetnienie siatkowki oka/brak reakcji na swiatlo/. Zalecenie co do karmienia--sucha karma dla seniorow z lyzka oleju slonecznikowego,karma z puszki dla seniorow. Wetka stwierdzila,ze Misiowi dokucza po prostu starosc,no i pchly,faktycznie strasznie go oblazly,po odpchleniu mozna bylo zobaczyc jak uciekaja wszedzie gdzie bylo to mozliwe. Stwierdzila,ze to moze byc powodem jego niespokojnego zachowania w nocy,teraz napewno mu ulzy,wiec zobaczymy jak bedzie sie zachowywal w nocy.Jesli nadal bedzie wyl poda hydroksyzine.Musi sie przyzwyczaic do nowego miejsca,kazdy psiak przez to przechodzi.
  18. [quote name='diana79']dodałam Zulę na wątek mikropsiaków [URL]http://www.dogomania.pl/threads/176778-MIKROPSY-w-potrzebie-og%C5%82aszaj%C4%85c-swoje-MIKRUSY-pami%C4%99tajcie-o-innych-kt%C3%B3re-cierpi%C4%85!/page166[/URL] wiadomo może jaki jest jej stosunek do dzieci i kotów?[/QUOTE] Dziekuje diana:lol: Zula lubi dzieci,chyba nie bedzie lubila kotow,bo to sunia polujaca/niestety nastepna/ zadusila dwa golabki,ds.pilnie potrzebny. Lubi zabawe z psiakami,a Misie wprost uwielbia,co bedzie widac na zdjeciach/tylko nie wiem kiedy wysle dianie/
  19. [quote name='Rodzice Maciusia :)']podrzucę psiaki na noc. Widzę, że na wątku rudego ślepaczka jakiś psycholek bez zajęcia usiłował namącić. Cieszę się, że zbanowany. Niby taki uczony, a siedzi non stop przed kompem i głupotami się zajmuje. Ech, co za ludziska :( Doro, gratulacje za znalezienie DT Miśkowi :) czy moja wpłata 30 zł za szelki Neville doszła??[/QUOTE] Tak,Twoja wplata doszla,jeszcze w ubieglym tygodniu,dziekuje:lol:
  20. Bardzo prosze o wyrazne napisanie gdzie jest chaos......konkretnie. Twoich pieniedzy jeszcze nie mam,ani zadnych innych. Pieniadze poszly na konto i tam na razie sa.Jak mari mi je wysle,bede rozliczala sie z fundacja i w 1 poscie napisze na co pieniadze zostaly przeznaczone. I prosze wiecej nie pisac,ze na watek wkradl sie chaos,chyba,ze konkretnie.
  21. Bardzo prosze o wplacanie deklaracji dogo na konto prywatne,ktore podam na pw. Poniewaz ja rozliczam sie z pieniedzy wpacanych do Fundacji fakturami,moge na weta ,na karme. Natomiast Dt. nie wystawia faktur i musze im zaplacic z konta prywatnego.
  22. Misio teraz napewno nie lezalby w budzie,szuka chlodu,lezy sobie na trawce,a jak za bardzo przygrzewa sloneczko,chowa sie tam gdzie jest najchlodniej.W budzie pewnie byloby mu duszno i goraco.Wieczorem kladzie sie na swoje poslanko,ale musi sobie "poscielic" po swojemu,a rano spi,ze trzeba go budzic na sniadanko,i glosno krzyczec jak do dziadunia--"Misiuuuu wstaaawaj".Czuje,ze zmienilo sie jego miejsce zamieszkania,jest troszeczke niespokojny,a w nocy wyje/tak jak to widac na jednym ze zdjec w aucie/.I tak sasiedzi DT to wyrozumiali ludzie,bo niech jeden zacznie wyc,drugi dolaczy,trzeci zacznie szczekac,a najbardziej chce sie im to robic w nocy,nie wiem dlaczego,w dzien cichutko sobie spia. Misio bedzie mial bude duza i ocieplana.Jak bedzie gotowa zrobie zdjecia. Misio to duzy psiak,na wielkosc jak ON-ek,a moze nawet wiekszy.
  23. Jak jest mi smutno wchodze na watek Barniego,lubie ogladac go takiego szczesliwego.
  24. I do mnie rowniez wyslij,bo pienazki od hesi juz wplynely/dostalam od niej takie info/ i beda jeszcze pieniadze z bazarku.
×
×
  • Create New...