Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26225
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Mari napisala,ze byla wpata od Jolanty W. na kwote 75zl. i 30zl. Napisalam to w poscie 306 Wobec tego wykreslam stala deklaracje Jolanty W. Zostaje tylko jedna deklaracja Jolanty W. ktora zostala wplacona.
  2. Oczywiscie porozwieszam,juz myslalam o plakatach,tylko na nic nie mam czasu. Prosze Moniczko wyslij te plakaty,moga byc i czarno-biale,to jeszcze wezme sie za dodatkowa robote. A ile i komu mozesz zrobic ogloszenia? Na cito potrzbuja Mundek,Ziomek i Flaper. A 3 malym kotkom zrobilabys? No i trzeba pomyslec o porozwieszaniu w innych miastach. A jeszcze zapomnialam o Misiu. Za tydzien bedzie moja sasiadka wracala do Gdanska,moze ona tam porozwiesza i porosze ja,zeby porozwieszala po drodze,na postojach.
  3. Rozdzielilam te wplaty z deklaracji stalych nie wplacily jeszcze Monika J--10EURo z FB Jolanta W.--30zl z FB Jakub L.---25zl z FB Roland_De z dogo
  4. [quote name='mari23']jest wpłata! jednak różnica w wysokości kwoty trochę mnie zmartwiła, bo mamy jeszcze pod opieką Rudzika - Misia..... ale myślę, że nazwisko wpłacającego się zgadza, więc tu.... może do wpłat dodawać: dla Misia ze Szczebrzeszyna oto dzisiejsze wpływy: 75,- dla Misia od Jolanty Wes... wpłynęło 4.08. 15,- dla Misia 0 Karolina E. Jon.... z Częstochowy ( wpłynęło 4.08.) tak więc razem wpłaty dla Misia: 90 złotych :) jeszcze mari napisala o wplatach na konto Fundacji: Jolanta Wes. z W-wy--30zl rudakacha--30zl Martasekret--30zl. mari napisala w poscie 257,ze razem Misio uzbieral 180zl. Wczoraj mi napisala na pw. ze wiecej wplat nie bylo. To co napisala mari o wplatch na konto Fundacji wpisane w 1 poscie
  5. Faktycznie sama nie dasz rady porobic wszystkich ogloszen,jest duzo psiakow i w zwiazku z tym mase ogloszen. Ja wczoraj zrobilam na tych stronach,ktore podalas/stronach Lublina/ ogloszenia Flaperkowi,dzisiaj moze mi sie uda Mundkowi,jutro Ziomkowi,a jeszcze kotki,pozostale psiaki w miare minuty wolnego czasu. Dziekuje diano:loveu:
  6. Dziekuje diano za zrobienie bazarkow i za to,ze pomagasz jak mozesz [URL="http://www.graphicshunt..com/index.php"][IMG]http://images.paraorkut.com/img/pics/animations/r/rose_heart-1807.gif[/IMG][/URL]
  7. Misio jest w Domu Tymczasowym,w 1 poscie jest napisane kto wplacil,zaraz napisze do mari z Fundacji i zapytam czy sa jeszcze jakies wplaty.Wiekszosc nie wplacila z FB,z dogo tylko Rolad_De nie wplacil stalej deklaracji 25zl,chociaz napisalam do niego prosbe o wplate.Miesiac pobytu Misia w Dt liczy sie od 6 sierpnia do 6 wrzesnia.
  8. [quote name='Lucyna']Postaram się zrobić to jutro, dzisiaj ibrak czasu, imieniny mego małża ... :loveu: i inwazja znajomych :evil_lol::evil_lol::evil_lol: Podaj mi tylko gdzie to wysłać .[/QUOTE] Wysle Ci adres mailowy p.Magdy na Twoj adres m.
  9. [quote name='edzia.71']Był wczoraj jako pierwszy na spacerku. Strasznie lał deszcz ale nie przeszkadzało mu to aby być szczęśliwym. On tak bardzo pragnie mieć swojego człowieka ...[/QUOTE] Dobrze,ze chociaz ma Was,taki sliczny ten Jantarek,ale niektore psiaki nie maja szczescia. Ale musimy byc dobrej mysli,ze gdzies tam jest jego domek.
  10. No tak,na ten miesiac wystarczy,bo jest zrobiony bazarek,co bedzie pozniej nie wiem.
  11. Tak Poker ma racje,niektorym lezy na sercu dobro psiakow,a niektorzy nie maja co robic wchodza na watki,robia zadyme,a jak juz psiak bezpieczny,wszyscy nagle znikaja z watku/no moze nie wszycscy,zostaja ze dwie osoby/. Przyklaem jest watek Misia,ale szum,ale tlum,a teraz jak Misio w DT. nagle na watku zrobilo sie pusto. I tez staruszek nie ma pelnych stalych deklaracji. Eh................................................... Ale wrocmy do Nero.Fundacja Viva/p.Magda Buszko/ zgodzila sie pomoc Nerusiowi. Lucynko,w zwiazku z tym mam pytanie. Czy wyslalabys do p.Magdy zdjecia Nero/najlepiej wszystkie,ona sobie wybierze/ link do watku,tekst do ogloszen i krotki opis jego obecnej sytuacji. Ja na razie nie bardzo mam czas,ale jak i Ty go nie masz,to postaram sie to zrobic/na dniach/
  12. A co jeszcze mozna zrobic? Ja poprosilam o pomoc z 50 cioteczek,odpowiedziala tylko hesia.
  13. [quote name='AgaG']Biduś, a on wyje dlatego, że się boi, czy po prostu chce być blisko człowieka? Duży jest .. to na pewno utrudni znalezienie domu.. jejku[/QUOTE] Na szczescie wyje juz rzadziej:eviltong: nawet szczekac zaczal:lol: do budy nie chce wchodzic,chyba czeka na koniec prac wykonczeniowych:p faktycznie jego postura utrudni znalezienie domu:shake:
  14. Doszly pieniazki na Dt. dla Misia---z bazarku 80zl.Bardzo dziekuje:loveu: Brakuje jeszcze 70zl. Diano,dzieki za oglaszanie Misiaczka:loveu:nie bedzie mu latwo znalezc domek,ale trzeba miec nadzieje. Udalo mi sie zalatwic mu ogloszenie w Metrze.
  15. [quote name='diana79']tekst super :-) a Misia ile mam mniej więcej lat? jak się obrobię to wezmę się za jej ogłoszenia trzymam kciuki za domek Zulci! zapraszam na bazarek [url]http://www.dogomania.pl/threads/212955-Sklepik-ze-wszystkim-dla-Szczebrzeszyniak%C3%B3w-do-23.08?p=17447271#post17447271[/url][/QUOTE] Misia to mloda sunia,zostala zabrana jak byla szczeniaczkiem,a teraz ma rok.
  16. [quote name='Rodzice Maciusia :)']super! A skąd się wywiedzieli? Może z allegro?[/QUOTE] Nie wiem,ale zapytam,bo sama jestem ciekawa.
  17. A Zuli kroi sie domek, w Warszawie.Rodzina bedzie jechala pod koniec sierpnia na wesele,w okolice Lublina i zabrali by sunie.Pani ma mnostwo pytan o Zulke,nigdy nie mieli pieska,wiec wiedziec chca jak najwiecej.
  18. Kupilam Zahirkowi szelki,czas ,zeby juz wyszedl z tego kojca. I przyzwyczajal sie do zycia na wolnosci. I Nero i Zahir szczescia nie maja:shake:
  19. Oczywiscie,moze byc,dzieki:lol: O Misi mozna napisac,ze jest lagodna,dobra sunia.Lubi towarzystwo innych suczek,ale moze tych mniejszych,bo na tymczasie same malizny.
  20. Zapomialam napisac,ze Krook podarowala psiakom 90zl za ktore zostala zakupiona sucha karma na tymczas. Bardzo,bardzo dziekuje za ta pomoc:loveu: i spiwory dla psiakow na tymczas/przydal sie Misiowi/ podarowala Haliza rowniez wielkie dzieki:loveu:
  21. [quote name='diana79']Mundek przynajmniej bezpieczny :-( może napisac ktoś tekst dla niego do ogłoszeń? z zaznaczeniem że musi to być najlepiej z dziećmi bo je uwielbia, może znajdzie się domek dla niego... musimy zawalczyć o niego![/QUOTE] Koniecznie,za milosc do dzieci trafil do schronu:-( Mysle nad tekstem dla Misi,a teraz jeszcze Mundzio,za duzo tego na jedna osobe:shake: Odebralam wiesniakom Ziomka/o tym na watku polskiej wsi/nie bylo latwo,znalazlam tez wyrzuconego prawie na srodek ulicy maciupkiego czarnego kocurka,ktory plakal przerazliwie:-( nie ma domow tymczasowych dla zwierzakow,nie jest latwo pomagac:shake:
  22. [quote name='Jola17']Dzień dobry Misiu ,witam wszystkich .U nas w Wawie była wielka ulewa ,i pioruny waliły aż ziemia drżała .Moje pieski strasznie się bały ,a ty Misiu przespałeś noc ,padało i grzmiało ,bałeś się ? Od godziny świeci słonce i jest piękny dzień .Miłego dnia Misiaczku .pozdrów wszystkie Ciocie i Wujków ,oraz swoich kumpli z DT.[/QUOTE] U nas nie bylo burzy.Misio ma juz swoja bude:lol:zostalo juz tylko malowanie lakierobejca i malowanie daszku.W tym tygodniu postaram sie zrobic zdjecia budy.....i Misiaczkowi:lol:.Sucha karme dla seniorow,ktora mu kupilam,wcina,ze hej.Myslalam,ze nie bedzie jadl suchej karmy ze wzgledu na te jego zeby,ale nie.....zajada z apetytem:lol:
×
×
  • Create New...