Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Kto pomoże w ogłaszaniu Rysiaczka? Miły,energiczny kotek,ok. roku jak widać w komitywie z kociolubna sunia:) /ja sie tej suni boję,Rysiu nie:)/ ale ta sunia to kochane stworzonko:) testy ujemne,zaszczepiony.odrobaczony ...i juz dosyc długo czeka na dom
  2. Tak wiem dzwoniła ala123 z dobrą informacją ze dług się zmniejsza Imbirek ma juz DS było troche problemów,bo nie każdy wie co to jest wirus FeLV pani zaszczepiła swojego kotka,a Imbirek będzie izolowany przez miesiąc
  3. Od Nadziejki mam wpłate dla kotków z Izbicy 20zł bardzo dziękuję:)
  4. Dziękuje sue za wstawienie faktury:) Karmę suchą dałam Piotrkowi---4kg chłopak stracił pracę ,ma do wykarmienia 6 kotów /dwa ktoś zamordował:(,chyba gołębiarz/
  5. Ala mówiła,że na zrzuce jest jeszcze wpłata 25zł więc do zapłacenai w leczncy zostanie 166zł
  6. Za Imbirka zostaje do załacenia 191zł Ratowałysmy kotka,ale nie myślałam,że będzie tak duża kwota do zapłacenia:( Z dobrych info to takie,że kotek ma juz dom:) Koło Lomianek,była juz wizyta pa,która wypadła dobrze dom pietrowy,w domu kocurek,obaj nie będą wychodzić,pani ma jeszcze 3 przygarnięte psiaki
  7. Do tego dochodzi kolejna faktura za karmę 117zł razem:572zł z bazarku Nadziejki 90zł zostaje do zapłacenia: 482zł
  8. Bardzo proszę udostępniajcie zbiórkę na fb mamy dopiero połowę kwoty https://zrzutka.pl/fe6byj?utm_medium=social&utm_source=facebook&utm_campaign=sharing_button&fbclid=IwAR1olHUO_dag1lkBhlqgfcZxsxnuDqixotOGQicu4Gh4CEKTMUVnwTXjcLg
  9. Te wszystkie kociaki do adopcji Rysio....Lusia......Pola....Boluś.....Bajka vel Mizia.......rudo-biała Gracja..........Tymianek....
  10. Ala123 dziękuję bardzo za pomoc:) Koszty będą duże:( napewno nie 265zł:( do tego dochodzi drugie odrobaczanie,dwa razy antybiotyk,biochemia,morfologia ale kotek wychodzi na prosta........
  11. Napewno trzeba jeszcze z tym troche poczekać,nie narażać go na strs tymbardziej,że już zaufał człowiekowi
  12. Dzwoniłam do hoteliku Rex miewa się bardzo dobrze,ma apetyt pan Rafał robi mu nowy wybieg 8x4 Rex bardzo garnie się do człowieka na początku tygodnia wizyta u weta
  13. Ja też ją ogłosiłam bardzo przytulaśna koteczka https://www.olx.pl/oferta/bajka-7-miesieczna-koteczka-czeka-na-dom-CID103-IDDhv2b.html
  14. Koteczka okazała się półrocznym kocurkiem,bardzo miłym kotkiem Niestety wirus FeLV:( W dodatku biedactwo strasznie zarobaczone;(
  15. https://www.dogomania.com/forum/topic/351197-trochę-walentynkowy-bazarek-na-karmę-dla-dt-i-bezdomniaków-do-26012020/ https://www.dogomania.com/forum/topic/351173-misz-masz-dla-bezdomniaków-do-26012020
×
×
  • Create New...