Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Byłabym wdzięczna ogłoszenie niewyróżnione https://www.olx.pl/oferta/fabio-grzeczny-lagodny-psiak-czeka-na-dom-CID103-IDFKmKD.html
  2. Sliczności:) To buro białe okazało się koteczką,może mieć ok. 6 miesięcy,zawsze miała największy apetyt
  3. Murko bardzo,bardzo Ci dziękuję za pomoc:) A ja teraz myslę sobie co bym z nimi zrobiła gdyby nie Ty. 5 kotków,dużo.... rudego ogłaszam jako Bobik a trisia Jula mam nadzieję,że długo nie będą czekać
  4. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek:) Miałam łapac kiciule o 17tej,ale przyszły po jedzonko o 13tej,a tu nikogo,kto by pomógł łapac sąsiadki,która obiecała mi pomóc nie zastałam,naprawdę miałam duży problem i sters ale poprosiłam pania Izę,która wzięła kiedyś odemnie kotka/ten kotek bardzo potrzebował pomocy i ona go adoptowała,bardzo dobry człowiek/ i ona mi pomogła łapać o 13tej zaraz zadzwoniłam do Murki,która szybciutko przyjechała po kociaki bardzo jej za to dziękuję:) Rudo-biały kocurek,kolejna trisia i jeden z wcześniejszego miotu buro-biały,który okazał sie koteczką więc są trzy koteczki,gdyby na wiosnę się rozmnożyły:( plus ich mama to mogłoby być 12-15 nowych kotków:( dlatego tak bardzo się cieszę,że się udało
  5. Mam jeszcze dużego,młodego psiaka w typie labradora.Pewnie charakter łagodny. Ale w patologii,na łańcuchu czeka na miejsce u Murki. Dlatego tak bardzo chciałam znależć dom dla Fabio. No nic....czekamy.....
  6. O psiakach tez pamiętam wyrzucona średnia wilkowata sunia czeka pod płotem ludzi,którzy ją dokarmiają na miejsce u Murki. I na dom czeka Fabio i Nerus.
  7. Gdyby ktoś mógł kupić karmę dla maluchów U Murki.Będę wdzięczna. Murka mówi,że apetyt im dopisujeJa to wiem,bo śmietnikowe karmię 3 razy dziennie. Może dlatego,że jest zimno więcej jedzą. Bardzo się cieszę,że pomalutku się oswajają i będą miały szanse na dom.
  8. Ja również tutaj będę wpisywała rozliczenie kotków u Murki bo na wątku szczebrzeszyniaków dużo się dzieje,i pózniej trudno będzie znależć to rozliczenie Kotki pojechały do hoteliku do Murki 17.10.2020 Odrobaczenie dwóch kociaków---15zł Fiprex 5zł transport kotków ze Szczebrzeszyna do Janowa i do weta---74zł odrobaczenie 3 kotków + książeczki 42.50zł Fiprex dla 3 kotków---10zł szczepienia 5 kotków i USG jednej ,kici---150zł ---------------------------------------------------- Razem 296.50zł + hotelikowanie Wczorajsze odrobaczenie kotków + 4 książeczki (tylko tyle wet miał, piątą odbiorę jak wet będzie miał dostawę) wyniosło 42,50 zł: https://www.fotosik.pl/zdjecie/pelne/9f1813f5a5afd076 Podałam też nowym kotkom Fiprex, koszt 10 zł. Cała piątka miała pchły, niedobitki jeszcze łażą po nowoprzybyłych. 22.10.2020 na konto Murki wpłynęło 250zł od helli.Bardzo dziękujemy:)
  9. Murko,fajne fotki,śliczne maluszki:) Z takimi zdjęciami może szybko się wyadoptuja. Dzisiaj będę próbowała łapać kolejne,tez śliczności,oby tylko się udało rano były,ale nie znalazłam nikogo,kto by tak rano wstał i mi pomógł łapać próbujemy o 17tej,oby tylko były Bianka i 5 miesięczny napewno będą,trzy razy dziennie je karmię,zawsze głodne,jakby z tydzień nie jadły i zawsze są,natomiast maluchy napewno przychodzą o 6 tej,pózniej różnie bywa
  10. Ktoś powiedział,że w typie norweski leśny,więc tak ogłaszam ale jest bardzo podobna do tego kotka,tylko zabiedzona:(
  11. Nerus nie czekał......nadal czeka gdyby Fabio pojechał do DS Neruś wskoczyłby na jego miejsce ale jest też średnia,wilczkowata sunia w potrzebie,ludzie ja dokarmiają,śpi pod czyimś płotem:( a idzie na zimę ,nie na lato:(
  12. Kotki pojechały do hoteliku do Murki 17.10.2020 koszt dziennego pobytu 10zł za wszystkie kotki,które juz są,i które /mam nadzieję/ za chwile dołączą to naprawdę w porównaniu do lecznicy jest niedrogo w lecznicy za jednego musimy płacić 300zł miesięcznie do tego również karma i żwirek dlatego mam prośbę: jeśli ktoś mógłby zasponsorować maluszkom karmę i wysłać do Murki będę wdzięczna
  13. I kolejna faktura 132zł Razem za karmę dług 470zł buuenos 222zł Tianku 30zł Lipsik 50zł W tej chwili dług wynosi:168zł Bardzo wszystkim dziękuję za karmę dla zwierzaków:)
  14. Masz rację,dlatego nie wykorzystałam wszystkich zdjęć do ogłoszeń szkoda,że takie zdjęcia,z ładniejszymi szybciej znalazłaby dom
  15. Przydałoby się,żeby znalazł dom,bo bezdomna sunia czeka na miejsce
  16. Tak,to Debora,zdjęcia są do siebie bardzo podobne kicia jest w lecznicy,czas juz do domu piekna kicia,śliczne zielone oczka:) szukamy domu
  17. No i chyba zapomniałam podziękować buuenos za wpłatę 400zł na łapak pieniądze sa juz u mnie bardzo dziękuję:) i wielkie dzięki dla jola&tina za zrobienie bazarku cegiełkowego:) ale to wszystko dlatego,że dużo /dobrego/ ostanio się działo:)
×
×
  • Create New...