Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek:) To są kotki ze wsi,zabrane do domu przez kobietę,siedzą na strychu,a jej mąż sie piekli,żeby zabierać Tyśka bardzo Cię proszę jesli możesz ogłoś te kotki na Lublin lub Warszawę biały z rudym ogonkiem to 12tygodniowy maluszek,odpchlony,odrobaczoni i raz zaszczepiony rudo biała pięknotka to też 12tygodniowy kocurek,odpcjhlony,odrobaczony i raz zaszczepiony czarnulek najsłabszy z rodzeństwa też do adopcji i mama młoda roczna trikolorka,miziaczek,odpchlona ,odrobaczona i wysterylizowana Isabel ..ten biały z rudym ogonkiem to Maczek:)
  2. Brawo...brawo...brawo Jaaga
  3. Były juz telefony w spr.adopcji Kokoszka....zobaczymy,bo Isabel mówi,że te adopcje mozna rozważać
  4. Bardzo prosze o wyróżnienie ogłoszenia Nervila dosyć długo już czeka na dom...:( na krótkim łańcuchu:( https://www.olx.pl/oferta/narvil-w-typie-labradora-czeka-na-dom-CID103-IDFRrWM.html
  5. Tak,bardzo potrzebujemy ogłaszam na Kraków,zrobię jeszcze na Wrocław,jak możesz to proszę na Warszawę https://www.olx.pl/oferta/fabio-grzeczny-lagodny-psiak-czeka-na-dom-CID103-IDFKmKD.html
  6. Dziękuję Murko za fotki:) Może teraz??? Bo Fabuś na tych zdjęciach cudny:)
  7. Kochani szukam transportu na sobotę lub niedzielę do Warszawy Debora przez ogłoszenie Fundacji znalazła dom niestety aż w Koszalinie....... ale dziewczyna wyjedzie po nia do Warszawy, może tylko w sobotę lub niedzielę,bo w tygodniu pracuje w związku z czym szukam transportu,pytałam już gdzie mogłam,ale nie znalazłam kicia w piątek została zaszczepiona,i może juz jechać jest to dla niej duża szansa,no i zmniejszenie długu w lecznicy wtedy w lecznicy zostałaby juz tylko jedna kicia
  8. Każdy by się trzymał miejsca gdzie jest pełna micha:) Mądra kicia:) Najważniejsze,że apetyt dopisuje:) i ciepełko w kuperek:) I Pancia ,która dba o Musię:)
  9. Aurora to młoda koteczka,ale potrzebuje jeszcze troche czasu,wiem,że bdzie dobrze:) każdy kociak ma inny charakter,mają Murko u Ciebie klawe życie,nie to co na śmietniku szkoda mi ich mamy,jest teraz sama,próbuję ja pogłaskać,udaje mi sie,ale kicia jest czujna,mogę głaskac tylko główke,a i tak jest czujna,łapka zawsze podniesiona,gotowa do podrapania mnie,raz się jej udało ale idzie ku dobremu
  10. Czytam to juz kolejny raz i tak bardzo cieszę sie,ze Musia jest u Ciebie:) Na tych fotkach nie widac,że jest bardzo chora na działce podawałam jej dwa razy w roku unidox,byc może to ja uratowało przed śmiercią ale jest dla mnie zaskoczeniem,ze Musi smakuje surowy kurczak,nigdy jej takiego nie dawałam ale jak ma apetyt to cieszę się bardzo
  11. Bardzo,bardzo sie cieszę,że wizyta pa dla Rumcajsa wypadła dobrze:) dobrze,że kotek będzie juz w swoim domu jeszcze tylko rudasek i czarnulek....ale na razie żadnego odzewu z ogłoszenia:(
  12. Sliczna:) kochana:) malutkie łapeńki:) jak dobrze malagos,że już u Ciebie:) przytulam...głasiam....
  13. Ja również zapraszam na bazarek Torebki na prezenty,buciki,biżuteria,pluszaki,odzież i wiele innych fajnych rzeczy do 15.11.2020
  14. Jowitka i Lukrecja są na dt u sue jeśli możesz podmienić w ogłoszeniu,byłoby super:) Jowitka jest śliczna,ale dosyć długo czeka na dom.
  15. Kolejna faktura za karmę 109zł Razem: 399 z bazarku Selengi wpłata 38zł,bardzo dziękuję:) Dług za karmę w tej chwlli wynosi 361zł
  16. Bardzo ładne:) poprosiłam o nie Kasię,bo żadnego odzewu z ogłoszeń....a tu i fotki ładne:) i kotki sliczne:)
  17. Dziękuję jola&tina za wstawienie faktury:) i zdjęć kotków na dt u Kasi:),fotki potrzebne mi do ogłoszeń
×
×
  • Create New...