-
Posts
26227 -
Joined
-
Last visited
-
Days Won
4
Content Type
Profiles
Forums
Events
Everything posted by DORA1020
-
Dziękuję jola&tina za wstawienie fotek:) To są kotki ze wsi,zabrane do domu przez kobietę,siedzą na strychu,a jej mąż sie piekli,żeby zabierać Tyśka bardzo Cię proszę jesli możesz ogłoś te kotki na Lublin lub Warszawę biały z rudym ogonkiem to 12tygodniowy maluszek,odpchlony,odrobaczoni i raz zaszczepiony rudo biała pięknotka to też 12tygodniowy kocurek,odpcjhlony,odrobaczony i raz zaszczepiony czarnulek najsłabszy z rodzeństwa też do adopcji i mama młoda roczna trikolorka,miziaczek,odpchlona ,odrobaczona i wysterylizowana Isabel ..ten biały z rudym ogonkiem to Maczek:)
-
Brawo...brawo...brawo Jaaga
-
Kochani szukam transportu na sobotę lub niedzielę do Warszawy Debora przez ogłoszenie Fundacji znalazła dom niestety aż w Koszalinie....... ale dziewczyna wyjedzie po nia do Warszawy, może tylko w sobotę lub niedzielę,bo w tygodniu pracuje w związku z czym szukam transportu,pytałam już gdzie mogłam,ale nie znalazłam kicia w piątek została zaszczepiona,i może juz jechać jest to dla niej duża szansa,no i zmniejszenie długu w lecznicy wtedy w lecznicy zostałaby juz tylko jedna kicia
-
Aurora to młoda koteczka,ale potrzebuje jeszcze troche czasu,wiem,że bdzie dobrze:) każdy kociak ma inny charakter,mają Murko u Ciebie klawe życie,nie to co na śmietniku szkoda mi ich mamy,jest teraz sama,próbuję ja pogłaskać,udaje mi sie,ale kicia jest czujna,mogę głaskac tylko główke,a i tak jest czujna,łapka zawsze podniesiona,gotowa do podrapania mnie,raz się jej udało ale idzie ku dobremu
-
Czytam to juz kolejny raz i tak bardzo cieszę sie,ze Musia jest u Ciebie:) Na tych fotkach nie widac,że jest bardzo chora na działce podawałam jej dwa razy w roku unidox,byc może to ja uratowało przed śmiercią ale jest dla mnie zaskoczeniem,ze Musi smakuje surowy kurczak,nigdy jej takiego nie dawałam ale jak ma apetyt to cieszę się bardzo