Jump to content
Dogomania

DORA1020

Members
  • Posts

    26227
  • Joined

  • Last visited

  • Days Won

    4

Everything posted by DORA1020

  1. Szukamy kogoś do wizyty pa w Jaworznie dt dla 2 kotków /ze stodoły lub z miejsca,z którego został zabrany Dropsik/ i w Mysłowicach ds dla 2 kotków,które są u Murki
  2. Niestety tez ogromny dług u Murki kotki sie pochorowały,stąd te ogromne długi też staruszek Fabio,zabrany z łańcucha zadłużony:(
  3. A może jednak nie znamy historię Fabusia,i trochę się obawiam,że może ................ nie chcemy,żeby kochane psiko wróciło na łańcuch
  4. Bardzo Ci dziękuję malagos:) i Twojej siostrze Ani proszę podziękuj:) to naprawdę dobra wiadomość:)
  5. Dziękuję bakusiowej za wyróżnienie ogłoszeń:) Ostanio olx skasował mi 2 ogłoszenia uzasadniając,że ktoś napisał do nich,że Tobi nie jest za darmo,tylko na sprzedaż napisałam do nich,przywrócili ogłoszenie,ale i tak skasowałam,bo kotek ma juz dom
  6. Zapraszam na bazarek dla bezdomniaków https://www.dogomania.com/forum/topic/352971-bransoletkisweterkikożuszek-eco-i-inne-dla-bazdomniaków-do-22012021/
  7. Trzymam kciuki za Gingera i Larrego Cieszę się,że pomalutku chłopaki wychodzą na prostą
  8. A ja dostałam na olx-ie takie info dobry wieczor, pisze poniewaz widze ze w polsce jest bardzo duzo kotkow do adopcji natomiast ja mieszkam w holandii i tutaj bardzo duzo ludzi poszukuje kotkow , holendrzy uwielbiaja koty co drugi ma wlasnie kota. Widzialam juz wiele organizacji np z grecji czy hiszpani ktore oglaszaja sie w holadni organizuja adopcjie i prosza o pokrycie kosztow dostarczenia zwierzatka zwierzatko przyjezdza z osoba podpisuja umowe i w sumie nie wiem co dalej ale wydawalo mi sie to ciekawym rozwiazaniem, moja kolezanka z pracy wlasnie adoptowala tak pieska z grecji.
  9. Hania z dt tak napisała o kotku Dropsik jest po prostu zakochany w ludziach - ciągnie go do nich jak magnes! Na sam widok człowieka zaczyna mruczeć i się łasić. Intuicyjnie korzysta z kuwety i nie wybrzydza co do karmy (nawet woli suchą :)). Jest najbardziej łagodnym kotem, jakiego w życiu poznałam - nawet podczas nieprzyjemnych zabiegów weterynaryjnych nie przyszło mu na myśl drapnąć czy ugryźć. Ludzi po prostu nie tyka! Jest też niesamowicie ufny i wybaczający - po wspomnianych zabiegach od razu zapomina o dyskomforcie i jakby nigdy nic przybiega się połasić. Jest bardzo spokojny i nie lubi głośnych dźwięków, dlatego podejrzewam że niekoniecznie nadawałby się do domu z dziećmi. Jest bardzo wymagający jeśli chodzi o uwagę i miłość - pragnie jej dużo i najmocniej na świecie. Więc raczej powinna się nim chyba zająć osoba która może mu poświecić sporo czasu, inaczej panikuje. Ale za to tę uwagę i miłość oddaje kroć! :)
  10. Przydadzą się. Tyśka czy mogłabys zrobić ogłoszenie Dropsikowi? Jest ślicznym miziaczkiem,może szybko znalazby dom,bo jego towarzysze niedoli czekają na pomoc.
  11. Właśnie dostałam potwierdzenie transportu kociaczki jadą w niedzielę pocieszające jest także to,że DS opłaci transport:)
  12. Bardzo dziękuję wszystkim za wpłaty dla Fabusia:) Martwi mnie tylko,że tak długo czeka na dom,mimo tylku ogłoszeń.
  13. Kolejna faktura za karmę 110zł Boflox dla Bianki--10zł Wpłata na konto 150zł od Malagos/jeszcze raz bardzo dziękuję:)/ Obecnie dług wynosi:320zł
×
×
  • Create New...